Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Testiranje detektora (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=109)
-   -   Prvi test Siriusa - u stanu (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=2877)

I.Dzon 06.05.2008 23:14

Pozdrav svima.Zasto gospodo mesate teme?Ovde se radi o testu Sirijusa a ne nekih drugih detektora.Primedba za moderatora.Mogli ste da otvorite nove teme o radu pojedinih detektora u poljima odredjenih frenkvencija.Bez ljutnje jer mene zanima kako radi Sirijus na terenu.Verujem da ima jos ljudi koje to interesuje.

Vumi 07.05.2008 08:46

Za sve zainteresirane, Sirius se vratio iz njemacke ali ga ja na zalost jos nisam ni otpakovao. Cim budem imao vremena, ja cu ga testirati...malo strpljanja i cuce se (naravno ako ga savladam prvo teoretski pa onda i u praksi :))

I.Dzon 12.05.2008 20:44

Vumi ima li ga Sirijus.Kada ce biti prakticni deo ako si savladao teoriju.

Vumi 12.05.2008 21:47

Ma sirius je tu vec 7 dana ali ja nemam vremena da izadjem sa njime na teren. Zadnji put je Rade zeznuo stvar, otkazao je dogovoreni termin :)....sledece sedmice imam 5 dana slobodno i nadam se da cu tu uspjeti nesto uraditi...samo polako, ili cu ga savladati ili cu ga oplesti oko kakve bukve :)...

I.Dzon 12.05.2008 21:56

sirijus
 
Citat:

citat od Vumi (Prilog 24666)
Ma sirius je tu vec 7 dana ali ja nemam vremena da izadjem sa njime na teren. Zadnji put je Rade zeznuo stvar, otkazao je dogovoreni termin :)....sledece sedmice imam 5 dana slobodno i nadam se da cu tu uspjeti nesto uraditi...samo polako, ili cu ga savladati ili cu ga oplesti oko kakve bukve :)...

Nadam se da ces savladati sirijus i izneti test i svoje misljenje kao i uvek ovde na forumu da se svi informisu.Sto se tice bukve mozes nesto drugo oplesti al za bukvu.Pozdrav prijatelju.

eclipse4 12.05.2008 23:19

Citat:

citat od Vumi (Prilog 24666)
Ma sirius je tu vec 7 dana ali ja nemam vremena da izadjem sa njime na teren. Zadnji put je Rade zeznuo stvar, otkazao je dogovoreni termin :)....sledece sedmice imam 5 dana slobodno i nadam se da cu tu uspjeti nesto uraditi...samo polako, ili cu ga savladati ili cu ga oplesti oko kakve bukve :)...


ajde vumi,cekamo svi na praksu ne na teoriju....ako opet ne radi....uzmi srpsku alatku to jest cekic i majzlu i vidi sta ima u njemu:26:

Vumi 13.05.2008 18:56

Bice da cete za test morati sacekati malo vise...sirius bi trebao sledece sedmice da se nadje negdje u Srbiji na terenu....mijenja vlasnika :)

crni 14.05.2008 15:48

E tek tad vise o Sirijusu necemo cuti ni rec jedino ce cika Bane moci da ga pridoda uz mineoro raznorazne geo pmr i ostala cuda i .uda!

Vumi 14.05.2008 17:07

Malo strpljenja nikome nije skodilo pa ni tebi crni :)...opusti se i uzivaj...nego, javi mi se putem emaila, trebao bih te nesto u vezi onih sondi koje prodajes... pisi na
admin@vumidet.net

crni 15.05.2008 00:15

Dogovoreno.


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 01:24 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!