Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Fisher (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=155)
-   -   Fisher 1270-X (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=6114)

Stevan 26.12.2011 17:42

Nisam mislio na evidentiranje profita ali svakako finansijski dodatak redovnim primanjima je uvek dobro dosao, pitam se koliko ljudi je ovde imuno na novac? sta mislis?
Ne kazem da ovaj hobi postoji zbog novca, ali isto tako znam i da bi srecnik mogao da resi zivotne probleme :)
Ne zelim da raspravljam o motivima ostalih tragaca, pitao sam za pomoc oko onoga sto mi je na raspolaganju.
Konkretnije pitanje je - da li je u pitanju mala ili velika prednost vise frekvencijskog rada minelaba Safari?
On za razliku od Fishera salje 28 razlicitih frekvencija simultano, sto po logici postoji veca mogucnost da odredjena frekvencija pogodi bas to sto trazimo i registruje ga...

crni 26.12.2011 18:04

Na drugom forumu pitaj Gorana sta je Minelab Explorer Se Pro sa svom FBS tehnologijom i frekvencijama od 1,5-100kz mogao da uradi i kakva mu je stvarna dubina i ponasanje uredjaja na terenu

Desert Walker 26.12.2011 18:37

ja sam samo pokusao da pomognem kolegi izmedju odabira dva detektora. citali smo dosta u proslim temama o Fisher-ovim detektorima i mnogi su se slozili da je F-70 zapravo digitalizirani i komplikovaniji Fisher 1270. ja licno koristim XP detektor. zaobisao sam Fishera F serije zbog displeja i kompliciranih podesavanja. kome ne smeta podesavanje u nedogled i borba sa raznim informacijama na displeju neka izvoli. ja nemam nista protiv. zivjeli :bier:

crni 26.12.2011 19:48

Vumi ostajes li pri svojoj ponudi za Deusa sa obe sonde po ceni od 1450 evopejaca?

Stevan 26.12.2011 20:44

Hvala ti Miraleme, vise nisam u dilemi
ostaje mi da okusam srecu. ako uspem neces biti zaboravljen... bice "Živeli!!!" vise puta

Desert Walker 26.12.2011 20:52

nema na cemu kolega. nadam se da sam pomogao. nadam se da se neces pokajati,vecina ljudi koji imaju 1270 su zadovoljni,pogotovo za terene koje si ti opisao.
zelim ti dosta uspijeha. volio bih da je tvoj izbor jedan od XP ovih makina ali sta je tu je. sretno

laki 26.12.2011 23:41

Citat:

citat od Miralem (Prilog 60057)
ja sam samo pokusao da pomognem kolegi izmedju odabira dva detektora. citali smo dosta u proslim temama o Fisher-ovim detektorima i mnogi su se slozili da je F-70 zapravo digitalizirani i komplikovaniji Fisher 1270. ja licno koristim XP detektor. zaobisao sam Fishera F serije zbog displeja i kompliciranih podesavanja. kome ne smeta podesavanje u nedogled i borba sa raznim informacijama na displeju neka izvoli. ja nemam nista protiv. zivjeli :bier:

Fisher f 70 nema nikakve veze sa 1270. Moje je misljenje da je to jedan od jednostavnijih aparata za koriscenje, pa cak i jednostavniji od 1270. Ali ako je covek resio sta ce kupiti, neka mu je sa srecom.:super:

Desert Walker 26.12.2011 23:46

koliko sam mogao da vidim sta se prije pisalo,iskustva kolega koji koriste Fisher,svi su tvrdili da je F 70 uljepsana i unaprijedjena verzija 1270. naravno da nisu isti ali koliko vidim dubina im je slicna. razlika je i u tehnologiji ali u cijeni i nije bas...

laki 27.12.2011 00:00

ne znam ko je to pisao(nisam to procitao), ali ta dva aparata nemaju apsolutno nikakve slicnosti...a dubina je vec za diskusiju(da li je ova ili ona sonda itd.)...razlika u ceni im je bila do skoro samo 50 evra...

Naki011 27.12.2011 10:23

A što ne razmisliš o Fisheru F5, on je tu negde približnan ceni koja ti odgovara, a ima dobre karakteristike i kombinovano analogno-digitalno podešavanje?


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 07:02 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!