Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Zanimljivosti (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=24)
-   -   21 decembar 2012 (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=4378)

apostata 12.12.2012 21:38

Dobra stara vremena
 
Za one malo starije: ko se seca filma Ace Petrovica (Skupljaci perja) iz 1968. sa Mijom Alkesicem, Batom Zivojinovic, Gidrom Bojanicem, Evom Ras i, lani preminulom, Annie Girardot "BICE SKORO PROPAST SVETA", inace stih pesme koja se nastavlja recima:
"Neka bude nije steta" ?!:bier:

IVLIANVS 12.12.2012 22:09

legendarni film......iz 1967 kolega apostata
kao klincu mi se urezala scena kad se bekim i bata nozakaju u perju
mislim da je iz tog filma ona cuvena recenica iz kafane:"plati ti,nije mi ni do cega"

Banatski šetač 12.12.2012 22:34

Slabo si ti to skontao Iulianus :)
Skupljači perja su iz 1967, ali, Biće skoro propast sveta je iz 1968.godine.
Naš vrli Apostata je želeo da ukaže na stvaralaštvo Aleksandra Saše Petrovića pa je podsetio da je Petrović autor i legendarnih Skupljača perja snimljenih ovde kod mene u Banatu ( Debeljači) :)))

Taj film Biće skoro propast sveta su moji imali na VHS-u i užasavao me je svaki put kada sam ga gledao... Sad vidim da realno ipak nismo daleko od tog užasa!

Veruj, veruj keru
ne veruj švaleru...
veća vera kera
nego u švalera
;)

eclipse4 12.12.2012 23:02

mislim da cu se posle smaka sveta tj 22-og navece cuti i dalje sa prijateljima,na forumima,mail-u,msn-u,skype-u,yahoo-u,xfire-u,telefonu,uzivo.... .....


sto se Kalendara Maya tice = vid` cune prava pionirska!

miligor 13.12.2012 17:36

Ima jedan vic kada je smak sveta dosao u srbiju, pogledao stanje i rekao: Vec sam bio ovde.

Mucic2 16.12.2012 11:19

Na Rtanj, jos par slobodnih mesta- pozurite !!!
Kad se desi kataklizma samo ce Rtanj biti jedino bezbedno mesto...blizu sam mogu da vam rezervisem mesta , jos malo pa nestalo :sdb79248:

Mucic2 16.12.2012 11:23

A ako nestane struje kako cu da punim moj MD?:nixweiss:
A promena polariteta dali ce da utice na rad MD?:00000964:
:humba:

Vumi 16.12.2012 11:25

Ja cu sebe zrtvujem prirodi a zeni sam spremio hermeticko bure i iskopao sam duboku rupu da ga sa njom zajedno ubacim u nju...nikada se ne zna, da li ce nas poplaviti voda ili ce nekakva radijacija da se rasiri...obezbijedio sam je za sve slucajeve :)

popimperia 16.12.2012 12:25

Smak sveta je najavljen u 18.00 h .Više o tome u dnevniku od 19i30h,:36_1_65[1

pike.sch 16.12.2012 14:48

Nova godina ce se ove a i narednih slaviti 21na 22 decembar jer je majanski kalendar tacniji od kineskog, julijanskog, gregorijanskog... Taj dan je najkraci dan na severnom a najduzi na juznom delu zemlje.
Mislim da bi covecanstvu prijala jedna polu apokalipsa ili mini smak svet. Do pre 2500 godina bilo je svega u izobilju mnoge zivotinjske vrste su bile zive, zdrava hrana voda za pice, danas je sve zatrovano mnoge zivotinjske vrste ne postoje ili su pred izumiranjem rudna bogastva sve su siromasnija ljudi je sve vise, zdrave hrane sve manje. Zamislite Srbiju gde jedan zaposlen radi za tri penzionera dvoje dece i tri socijalno ugrozena stanovnika. To je neizdrzivo. Zamislite planetu zemlju kao svoju kucu imate kilo hleba kilo mesa i litar vode. 1900 godine jednom coveku bi bilo dovoljno da se najede i napije, 2012 vas je 7 u kuci dali imate dovoljno za sve? Za 12 godina jos jedan u kuci pa za 10 godina jos jedno. Covek koji je predator i istrebljivac zivotinjskog i bilnog sveta kad tak mora doci do vremena kada ce mu se to obiti o glavu. Biblijski raj ce doci kad se ljudi svedu na razumni broj kao pre 2500 godina.


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 21:57 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!