Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   XP (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=159)
-   -   Prebaceni prilozi iz Dekijeve teme a radi se o GMP-u (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=4992)

Nigrianvs 01.09.2010 19:44

hahahahaha
grc......grc....haha hah
:huepfer01:26:

kratki 01.09.2010 20:34

Sto se tvojih testova tice u redu su, samo jos da svi imamo mogucnost da probamo na istom tipu zemljista bilo bi super a i da imamo ovakvu asistentkinju.
Mene zanima Miligorov test u vazduhu, koji predmeti su testirani i na koliko ih je goldmax uhvatio i sa kojom sondom.

Enigma 01.09.2010 20:58

Jedini, koliko cepa ova tvoja testera? Ja bih da mi istestira onaj moj DFX što ćami u garaži i ništa ne nalazi. Možda ga ona nagovori da sam malo prošeta jer ja nemam vremena da izvedem pašće u šetnju. :) :26:

eclipse4 01.09.2010 21:06

jedini prvo ovde u butik vlajni da svratis i da odaberes asistentkinju (ima i par ridjih)...posle je sve stvar dogovora medju vama ;)

Enigma 01.09.2010 21:28

Pošto paypal ne prolazi, red je da sam dovedem pašće na dresuru i testuru, riđa će to sigurno kvalitetno odraditi. :) :26:

kele 78 01.09.2010 21:47

Za Miligora,pozz...Krat ki nemas potrebe to da radis kada sam ja jos uvek zivi svedok..hehe:Naime ja sam resio da kupim Kratkijev XP kada on bude resio da ga proda.

Miligore bekrijo-nosi masinu kod majstora--

Ja sam bio na terenu zaedno sa kratkim (XP gmp) A ja sa svojim fischerom F4.Znaci ono... covek me otkida na svakom koraku stelovao sam fischera u sve moguce moduse nebi li pokupio nesto ispred kratkog(najvise sam radio u all metal modu,jer verujem da je detektor tada najdublji ja sam pronasao oko 10antickih novcica dok je kratki ubio 30kom jednu kopcu ili apliku nemogu se setiti ,a od toga sigurno pola je pronasao iza mene.Gde je njegov GMP davao jasne i dobre signale npr folis na oko 25cm moj fischer nije dao nikakav signal.
Ljudi koji me znaju ovde sa foruma znaju da sam godinama radio samo sa fischerom jer kod nas oko pozarevca neznaju za druge detektore ,hteo sam reci da nisam neiskusni tragac.
Na kraju hteo sam reci da je SMESNO uporedjivati F2 sa jednim profesinonalnim detektorom GMP koji je sigurno u klasi najboljih ako ne i najbolji. pozz

kele 78 01.09.2010 21:49

da dodam
 
Bre covek kopa bunare sa svojim XPom
Citat:

citat od kele 78 (Prilog 46624)
Za Miligora,pozz...Krat ki nemas potrebe to da radis kada sam ja jos uvek zivi svedok..hehe:Naime ja sam resio da kupim Kratkijev XP kada on bude resio da ga proda.

Miligore bekrijo-nosi masinu kod majstora--

Ja sam bio na terenu zaedno sa kratkim (XP gmp) A ja sa svojim fischerom F4.Znaci ono... covek me otkida na svakom koraku stelovao sam fischera u sve moguce moduse nebi li pokupio nesto ispred kratkog(najvise sam radio u all metal modu,jer verujem da je detektor tada najdublji ja sam pronasao oko 10antickih novcica dok je kratki ubio 30kom jednu kopcu ili apliku nemogu se setiti ,a od toga sigurno pola je pronasao iza mene.Gde je njegov GMP davao jasne i dobre signale npr folis na oko 25cm moj fischer nije dao nikakav signal.
Ljudi koji me znaju ovde sa foruma znaju da sam godinama radio samo sa fischerom jer kod nas oko pozarevca neznaju za druge detektore ,hteo sam reci da nisam neiskusni tragac.
Na kraju hteo sam reci da je SMESNO uporedjivati F2 sa jednim profesinonalnim detektorom GMP koji je sigurno u klasi najboljih ako ne i najbolji. pozz


kratki 01.09.2010 22:45

Nisam napomenuo da su ove pticice bas pitome, a ovaj muzjak bulji li bulji........

miligor 02.09.2010 18:43

Kupio sam sondu 27, i moj detektor u vazduhu malu paricu rimsku hvata na 22 do 23 cm, asa na oko 31 cm, a sester i talir oko 36cm. A u zemlji su ove dubine za trecinu manje ako ne i vise. Nikad na vise od 10 cm nisam vadio sitnu bronzu.

ArchNosferatu 02.09.2010 18:47

To zavisi i od tipa zemljista...


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 02:35 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!