Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Vrste i namjena (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   imam 1000e (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=2780)

jovicas 01.03.2008 18:37

imam 1000e
 
Pozdrav svima koliko vasd ima .
Imam 1000E pa me interesuje koji detektor mogu kupiti za ovu sumu.
Moze polovan moze nov.

Nigrianvs 01.03.2008 19:00

Pozdrav Jovica.Za te novce mozes da biras masinu, novog Goldmaxx-powera mozes uzeti i jos da ti ostane za dobru pevaljku i koju mucenicu:26:

jovicas 01.03.2008 19:10

imam 1000e
 
Hvala Raso imao sam i vise ali su uzele pevaljke itd, ovo je ostalo .

Vumi 01.03.2008 22:26

Sta zelis traziti tim novim detektorom?

Enigma 02.03.2008 01:34

Citat:

citat od Vumi (Prilog 22688)
Sta zelis traziti tim novim detektorom?


Pretpostavljam, isto što i ja, nove pevaljke i staru, dobro čuvanu mučenicu. :) :26:

zeljketa 02.03.2008 19:40

Jovicas,pusti ti to sto Rade kaze.Mani se ti XP detektora ,jer ces poslije imati problema sa bolovima u ledima ko sto ima Kratki.Kupi nesto plice...Ostat ce ti vise i vremena(neces morati cistiti gomilu novcica)i evrica za pjevaljku i mucenicu.:36_6_2[1]

kratki 02.03.2008 20:09

HAHAA Zeljketa majstore!!! Znaci bolje je da prodam detektor dok je vreme da bi sacuvao ledja!
Jovicas napisi nam malo vise sta zelis traziti i na kakvom terenu pa ti mozemo dati neki malo precizniji odgovor. Za tu lovu mozes uzeti dobro masinu.

Nigrianvs 02.03.2008 22:10

Ja, kad sam uzeo Goldmaxx-a posle par dana unajmio sam i Maserku. Toliko mi se osladilo da kopam ko manijak svaki dan a maserke sam na pocetku menjao sedmicno sad svaki dan friska da nezabajati.A vikendom furam u birtiju na dobru staru mucenicu i mladu darodavnu pevaljku.Jovica moj ti savet drzse onoga sto i ja radim i nejte ce te bolu ledja:26:

zeljketa 02.03.2008 22:29

Citat:

citat od rade-bec1 (Prilog 22731)
Ja, kad sam uzeo Goldmaxx-a posle par dana unajmio sam i Maserku. Toliko mi se osladilo da kopam ko manijak svaki dan a maserke sam na pocetku menjao sedmicno sad svaki dan friska da nezabajati.A vikendom furam u birtiju na dobru staru mucenicu i mladu darodavnu pevaljku.Jovica moj ti savet drzse onoga sto i ja radim i nejte ce te bolu ledja:26:

E,vidis,o toj kombinaciji sa maserkom nisam razmisljao.Moze onda XP,moze:)

kratki 02.03.2008 22:35

Citat:

citat od kratki (Prilog 22712)
HAHAA Zeljketa majstore!!! Znaci bolje je da prodam detektor dok je vreme da bi sacuvao ledja!
Jovicas napisi nam malo vise sta zelis traziti i na kakvom terenu pa ti mozemo dati neki malo precizniji odgovor. Za tu lovu mozes uzeti dobro masinu.

A i maserku!!!

jovicas 02.03.2008 23:56

imam 1000e
 
Pozdrav svima vidim da hocete dami pomognete u to ime HVALA.
Ovako, cesce odlazim u austriji konkretno u BEC (wien) mogao bih tamo nesto da nadjem ali nemam bas nijednu adresu pa bih zamolio ,ako neko zna da mi posalje bicumu zahvalan.
Interesuje me koji je naj jeftiniji aparat sto odvaja metale.
Dubina ne manja od 60 cm.
Kod mine su terei razliciti ima i kamenjara ima i livada.

Enigma 03.03.2008 00:25

Citat:

citat od jovicas (Prilog 22751)
Pozdrav svima vidim da hocete dami pomognete u to ime HVALA.
Ovako, cesce odlazim u austriji konkretno u BEC (wien) mogao bih tamo nesto da nadjem ali nemam bas nijednu adresu pa bih zamolio ,ako neko zna da mi posalje bicumu zahvalan.
Interesuje me koji je naj jeftiniji aparat sto odvaja metale.
Dubina ne manja od 60 cm.
Kod mine su terei razliciti ima i kamenjara ima i livada.

Ne moraš u Wienu, imaš bliže i jeftinije :http://www.detektori.com/main_bigwar...48ec891d1637fd :26:

jovicas 03.03.2008 00:35

imam 1000e
 
Hvala enigma to sam video ali bi mi trebalo opsirnije objasnjenje
u smislu rada toga aparata njegove performanse ,stabilnost ,jacina itd
A sto se tice austrije ,mozda je jeftinije negoli ovde

kratki 03.03.2008 17:46

Preporucio bih ti da bezis od jeftinih detektora, ako vec mislis da se aktivno bavis ovim hobijem onda kupi odmah bolju masinu i neces zazaliti. Skoro svi aparati su isti sto se tice dubine u klasi od 700€-1000€, razlika je u elektronici, tonovima, displeju i funkcijama.

jovicas 03.03.2008 18:09

imam 1000e
 
Fala kratki , recimi po tebi koji bi aparat bio solidan pa i do 1500e.

kratki 03.03.2008 21:43

Fisher 1270 , Fisher F75 , Minelab Sovereign GT, Minelab Explorer SE,
Tesoro Tejon sa sondom 25 x 30 cm Dupla-D ,Tesoro Vaquero 2-Germania sa sondom 25 x 30 cm Dupla-D i na kraju moj favorit Xp Goldmaxx Power sa sondom od 27cm. Ovo su sve aparati od renomiranih firmi i najbolji su momentalno na trzistu. Sad od tebe zavisi koliko je tvoje iskustvo sa detektorima, dali ti je potreban aparat sa kojim ces se lakse uhodati bez previse stelovanja ili nesto komplikoanije sa programiranjem itd. Po meni je naj jednostavniji Goldmax pa Tesorovi i onda ostali aparati. Pozdrav!

jovicas 04.03.2008 00:20

hvala kratki ,prosetao sam malo po forumu i procitaosam testiranje goldmaxa i mislim dacuse opredeliti za goldmaxx power

Vumi 05.03.2008 16:50

Da li si mozda promasio nesto kada si citao pravila za koriscenje foruma? Linkovi sa komercijalnim sadrzajima ne smiju ovdje da se pojavljuju, ako ti to smeta tu ti ne mogu pomoci. Drzi se pravila i nece biti nikakvih brisanja. Nakon godinu i nesto od kada si clan ovoga foruma, trebao bi znati sta se smije a sta ne a u slucaju da nisi citao pravila, procitaj ih.

kratki 05.03.2008 17:42

Zdeno zao mi je sto sam to morao da uradim! Postoje pravila koriscenja foruma (kao sto je Vumi vec napisao gore), i ja kao moderator sam duzan da postove koji nisu u skladu sa tim pravilima prepravim ili obrisem.

Votis 06.03.2008 00:01

Citat:

citat od kratki (Prilog 22770)
Fisher 1270 , Fisher F75 , Minelab Sovereign GT, Minelab Explorer SE,
Tesoro Tejon sa sondom 25 x 30 cm Dupla-D ,Tesoro Vaquero 2-Germania sa sondom 25 x 30 cm Dupla-D i na kraju moj favorit Xp Goldmaxx Power sa sondom od 27cm. Ovo su sve aparati od renomiranih firmi i najbolji su momentalno na trzistu. Sad od tebe zavisi koliko je tvoje iskustvo sa detektorima, dali ti je potreban aparat sa kojim ces se lakse uhodati bez previse stelovanja ili nesto komplikoanije sa programiranjem itd. Po meni je naj jednostavniji Goldmax pa Tesorovi i onda ostali aparati. Pozdrav!

Ovi aparati jesu najbolji od tih firmi, ali medju njima postoje znatne razlike, Tesoro tejon i Xp goldmax su za klasu ispred ostalih......(to su usisivaci novcica) ;-))))

jovicas 13.03.2008 10:00

Zdeno5 mozes mi poslati privatnom porukom ne meil evo upravo krecem za bec bicu tamo par dana pa se vracam . Neznam zasto bih nesto placao 50% skuplje ako ne moram. Pozdrav i hvala

avukadi2 13.03.2008 19:38

Kratki da li znaš gdje da nabavim DD sondu za Tesoro Vaguero,ima li ko nas u Srbiji ,Bosni ili Hrvatskoj da ne idem u EU. Paše li ova od Vaguera Germanija 2.

kratki 13.03.2008 20:59

Sonda od Germanije je potpuno ista, mislim da je neces naci kod nas.


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 00:06 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!