Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Zanimljivosti (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=24)
-   -   TROJA (sve na jednom mjestu) (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=3921)

eclipse4 19.12.2009 21:18

pogledaj da slike vec nisu pod istim imenom sa isto kilobajtazom ;) ;) ;)

Grga 23.12.2009 22:20

Prikažite listu dokumenata (Broj: 1)
Mislim da je stigla i tzv. ''Pustinja smrti'' iz Arizone...

Grga 26.12.2009 16:08

Odakle smo došli?
 
Prikažite listu dokumenata (Broj: 5)
Vjerujem da ste više puta čuli poznato ironično pitanje:
Jesi li ti pao s Marsa...?
Bolje i ovako nego da nam kaže:
Ma ti si najobičnija budaletina...!
Nezgodan i uvredljiv uvod u teoriju postanka čovjeka iako stari pjesnik Heziod (po Ilijadi) govori o četiri naraštaja ljudskoga roda na Zemlji. Prvi od bogova stvoreni ljudski naraštaj nazvan je''zlatnim'', ali je pomalo zamršeno i nejasno opisan.

''Živjeli su bezbrižno, daleko od teškog posla, briga, starosti, bolesti... Nebom je vladao bog Kron koji im je omogućio lijepe blagodeti. Ovaj naraštaj ljudi, po odluci Sudbine, nestao je sa zemlje, da bi naprosto postali dobri bogovi, zaštitnici. Bili su obavijeni u gustu maglu, oblijetali su oko zemlje, čuvali pravdu i svetili se svima nasilnicima''...

Bogovi su, po Ilijadi stvorili prvi naraštaj ljudskoga roda da bi već na Zemlji štitili dobre ljude od nasilnika. Ne spominje se podrijetlo štićenika i nasilnika. Otkuda ovaj ljudski rod na Zemlji? Odakle su došli? Zašto su došli? Možda nisu ni došli. Možda su baš tu stvoreni?
Tko ih je stvorio...?
Mnoštvo pitanja, a samo je jedan logičan odgovor i napisan je u najčitanijoj knjizi na svijetu – Bibliji. Prve ljude stvorio je Bog, u Starom Zavjetu nazvan Jahve i nikakva me evolucija ne može uvjeriti u suprotno. Kakav Charles Darwin i njegova teorija o podrijetlu vrsta!? Kakva evolucija i karika koja nedostaje kada nas znanstvenici uvjeravaju da smo nastali od majmuna!? Siguran sam da smo namjerno stvoreni i da smo danas upravo ovakvi kakvi smo oduvijek bili. Nismo se promijenili niti za jednu molekulu, osim što nas je škola dresirala da nam se mozak popuni sa sve više novih informacija, baš kao što učimo i pojedine životinjske vrste za cirkuske akrobacije.
Biblija piše da je Bog stvorio i Zemlju i ljude na Zemlji i životinje i biljke. Ljude je stvorio sigurno, ali – životinjske i biljne vrste mogle su nastati i na drugačiji način – genetskim inženjeringom - znanstvenika ljudskoga roda.

Ljudski gen u organizmu stvoren je od 23 para spiralnih kromosoma s milijardama slova ''A,C,T,G''. O genima sam već pisao prije petnaestak godina dok nisu bili još ni ''pročitani'' i ''složeni''. Što će se tek dogoditi kada znanstvenici nauče tehniku manipuliranja genima, ne smijem ni pomisliti. Dovoljno je promijeniti samo dva slova i da kod čovjeka stvori teška bolest - rak...
Bojim se Boga, nove Sodome, Gomore i Ninive zbog mnoštva novih živih bića koje će biti stvorene na Zemlji....

Opet se pomalo udaljujem od teme ove knjige, stoga se vratimo ljudskim vrstama i mjestu gdje su mogli iz duhovnoga preći u tjelesni oblik. Uzimajući u obzir podatke iz mnogobrojnih izvora čini mi se da nismo baš svi stvoreni na Zemlji, već u nekom drugom dijelu svemira, možda čak i izvan naše galaksije.

Dogoni, ''primitivno'' afričko pleme već stoljećima znaju za zvijezdu Sirius i uvjeravaju da im je tamo bila domovina. Ništa čudno, pošto je ova zvijezda jedna od najsjajnijih na nebu, pa su mogli i izmisliti priču, ali... Dogoni su davno prije otkrića moderne astronomije znali da Sirijus ima i svoga, sa Zemlje nevidljivoga, dvojnika, što znači da je dvojna zvijezda. Dogoni spominiu i treću nevidljivu zvijezdu, za koju tek danas postoje neke indicije da bi mogla biti istina... Znači, Sirijus se sastoji od tri zvijezde. Školovanim umnim glavama današnjice nije jasno iz kojih su izvora Dogoni saznali ove podatke tek nedavno otkrivene modernim teleskopima...

Jedno drugo ''primitivno'' pleme - Toraja, ali iz Indonezije, kažu da su njihovi preci došli odozgora, s neba. Dovezeni su u letećim objektima čije makete i danas prave, slaveći svoj dolazak na Zemlju. Usporedno prave i lutke s oblikom lica osoba koji su ih dovezli.
Moram li napisati da su makete objekata u kojima su došli iste kao misteriozni NLO-i, a lutke – u obliku osoba koji su ih dovezli - s velikim crnim očima vrlo sličnih kao u navodnom pronalasku mrtvih ufonauta u američkom gradu Rozvelu...

Grga 26.12.2009 16:14

Toraje prave makete kao što je prezentirano na prvoj i zadnjoj slici.
Druga i treća slika pokazuje NLO negdje iznad Kine kako munjevito starta i nestaje.
Na četvrtoj slici je snimak vanzemaljca nađenoga u NLO-u koji se navodno srušio kod Rozwell-a u Americi.

Enigma 26.12.2009 17:08

I kod nas je kozmička rodbina ostavila traga. :) :26:

eclipse4 26.12.2009 17:36

gosn enigma....moze i neka slika da potkrepi tvrdnju?
tekstove sam citao,vec,raznorazni h,al sve je to bilo iz trecerazrednih novina koje nisu imale veze sa vezom a to je trece oko....
secam se jednom kada je na naslovnoj strani bio covek sa modrim levim okom,a na stranici gde je bilo pisano o tome opsirno,modro bilo desno oko....

Enigma 26.12.2009 18:56

Vanzemaljci
 
Prikažite listu dokumenata (Broj: 1)
Prikazi su novijeg datuma -- http://img6.imageshack.us/img6/2274/vanzemaljac.gif

-- moj avatar je autentičan. :) :26:

Grga 26.12.2009 19:13

Enigma, jel taj muški il ženski ludak?

Enigma 26.12.2009 19:22

Skakač je očito pao s Marsa, jopci su isplivali iz podsvijesti, a moj rođo je obilazio svoju kreaciju, naše daleke pretke. :) :26:

apostata 26.12.2009 22:10

Tema
 
Kad je ova tema otvorena, vec posle par recenica sam odlucio da je necu citati dalje, ali kako vidim da se odrzava, procitao sam i poslednju stranicu i vidim da se nista nije promenilo. Ja ne znam ko je ovde lud ili neko nekog za`ebava. Izgleda da je stvarno neko pao s Marsa, ali sto se i vecina ostalih pravi Marsovcima, a mislio sam da su cvrsto na zemlji ... ??? :)


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 15:53 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!