Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Kako? (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=153)
-   -   PITANJE ZA SVE! (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=2539)

sirmium 12.12.2007 18:03

PITANJE ZA SVE!
 
Ovo pitanje se najvise odnosi na Moderatora ali da bi nesto bilo ostvareno morala bi i vecina da me podrzi!

Hteo sam samo da predlozim da nas Vumi otvori jos jednu rubriku a ta rubrika bi se trebala odnositi na sledece:
Ima dosta ovde i tragaca i kolekcionara, svi Kolekcionari mozda nemaju sve pa bi putem ovoga foruma mogli da recimo razmenjuju novcice ili ako nesto neko ima za prodati da to i ponudi ali preko PP, ili kome sta fali u kolekciji, neznam kako bih to mogao da definisem ali nadam se da cete svi to razumeti ! Gledao sam razne forume u na vecini postoji tako nesto! Ovo je samo predlog! Da cujem sta Vi kazete?

Fallen Angel 12.12.2007 18:54

To Bi Bilo Extra, Sto Se Mene Tice... :)

IVLIANVS 12.12.2007 20:00

To bi zaista bilo super,ali od toga nema nista.Osim aki neko od njih ne bude imao neke koristi od toga.
Meni su skinuli oglas za prodaju detektora ,obrisali neke postove,ispljuvali su moje nalaze-proglasili falsevima,moj detekor White`s DFX proglasili losim,mikroslop koji sam stavio na oglas da se prodaje takodje da ne valja...Salju mi opomene na PP,zasta me zabole qrac.
Par ljudi ima ovde monopol i to je to.Jedan drugom se uvlace u d..e.
Mozda ce neko ovo protumaciti kao nekulturno i nevaspitano,ali kod mene nema ono:ko tebe kamenom ti njega hlebom.
Na prostakluk odgovaram prostaklukom,da bi me bolje razumeli.
Znaci njihov je prostakluk pritajen i primitivan a moj otvoren i direktan.
:26:

kratki 12.12.2007 20:23

Ivlianus ovaj tvoj post mogu samo da razumem kao novu provokaciju!Vidim da uvek trcis pred rudu zato i ispadne tako kako si napisao gore. Bolje malo postuj ono sta drugi misle pa ce se i tvoje postovati i nemo blatiti druge bez razloga!!! Ovim tvojim izrazima ovde nije mesto.

kele 78 12.12.2007 20:56

Podrska
 
Citat:

citat od sirmium (Prilog 19596)
Ovo pitanje se najvise odnosi na Moderatora ali da bi nesto bilo ostvareno morala bi i vecina da me podrzi!

Hteo sam samo da predlozim da nas Vumi otvori jos jednu rubriku a ta rubrika bi se trebala odnositi na sledece:
Ima dosta ovde i tragaca i kolekcionara, svi Kolekcionari mozda nemaju sve pa bi putem ovoga foruma mogli da recimo razmenjuju novcice ili ako nesto neko ima za prodati da to i ponudi ali preko PP, ili kome sta fali u kolekciji, neznam kako bih to mogao da definisem ali nadam se da cete svi to razumeti ! Gledao sam razne forume u na vecini postoji tako nesto! Ovo je samo predlog! Da cujem sta Vi kazete?


JA sam da se podrzi ova inicijativa.

sirmium 12.12.2007 22:04

Valjda ce se i moj imenjak javiti da cujem sta on kaze!

Vumi 12.12.2007 22:54

@Sirmium, najmanji je problem otvoriti takav podforum. Objave o prodaji nisu i nece dolaziti u obzir, bar dok sam ja vlasnik foruma (koliko cu jos biti to ne znam jer se troskovi lagano nagomilavaju).
Sta mislis na sta ce da izgleda na kraju taj podforum. Svi ce poceti da ga zatrpavaju raznoraznim stvarima, tako da ce ostatak foruma brzo zamrijeti. Kada bih ja znao da ce se taj forum razvijati, kao sto ti rece neki strani sto to rade, nebi bilo nikakavih problema.
Evo, ja cu odmah to da uradim ali budi siguran da ce najmanje za mjesec dana biti zatvoren, zbog gore navedenih razloga:

@Ivlianus
Sta reci na ovaj tvoj "prilog"?
Ja nemam namjeru da ti se pravdam zbog necega, ali nacin kojim pises nije ni malo lijep. Kratko ti je vec napisao o tome.
Sto se tice brisanja tvojih postova...sam si mi napisao u PP da ti izbrisem sve postove, sto ja ipak nisam ucinio.
Sto su ti izbrisani postovi o prodaji detektora i o mikroskopu to ne znam (ako i jesu uopste)...mozda se radi o tome da je kompletan podforum "BAZAR" iskljucen za priloge.

Zamolio bih te da mi sada objasnis sta si mislio sledecom recenicom:
"Osim aki neko od njih ne bude imao neke koristi od toga".
Jedno cu ti reci u vezi ovoga...ja, kao vlasnik foruma nisam nikada imao nekakve koristi od ovoga foruma...imam i te kakve troskove, a to ti nije palo na pamet. Vjeruj mi da mi je dosta puta doslo da ga zatvorim, sto i nije iskljuceno da se desi, nastavi li se ovako kao sada. Ne treba mi u zivotu da citam takve postove kao sto si ti gore napisao.
Nauci vec jednom da je forum mjesto gdje se svako moze oglasiti sa svojim misljenjem, nije bitno da li se ono tebi dopalo ili ne.

Eto, i ovaj put sam ti poklonio prilicno vremena i zamolio bih te da prestanes pisati svasta o (meni) nama.

sirmium 12.12.2007 23:06

Sto se tice troskova to ti najbolje znas sta ,gde i koliko, sto se tice prodaje ja sam napomenuo da to ide preko PP ; e sad ako ti otvoris podforum i ja napisem da skupljam lepe antoninijane , da ih kupujem i recimo da mi fali .. taj..taj..i taj svako na PP moze da mi ponudi to! Ili javi se neko drugi kome nesto u kolekciji fali ..itd itd.
Naravno nebih da se ljudi opuste pa pocnu da nude sve i svasta za to isto nisam, sta znam razmisli pa ako zelis i probaj, to je bio samo predlog!

Vumi 12.12.2007 23:11

Evo, podforum ti je otvoren ali bih zamolio sve da ne pominju nikakvu kupovinu ili prodaju, posebno ne praistorijskih i antickih predmeta.
Nemojte takodje shvatiti da ce ovo biti mjesto za postavljanje oglasa o kupovini. Znaci, ako neko ima nesto za zamjenu neka to postavi na taj nacin i bice sve ok, inace ce biti izbrisano.
Nadam se da vam je poznato da je prodaja ovakvih stvari zabranjena i da ne zelim imati sa time problema.

kele 78 12.12.2007 23:16

Poziv svima
 
Citat:

citat od Vumi (Prilog 19607)
@Sirmium, najmanji je problem otvoriti takav podforum. Objave o prodaji nisu i nece dolaziti u obzir, bar dok sam ja vlasnik foruma (koliko cu jos biti to ne znam jer se troskovi lagano nagomilavaju).
Sta mislis na sta ce da izgleda na kraju taj podforum. Svi ce poceti da ga zatrpavaju raznoraznim stvarima, tako da ce ostatak foruma brzo zamrijeti. Kada bih ja znao da ce se taj forum razvijati, kao sto ti rece neki strani sto to rade, nebi bilo nikakavih problema.
Evo, ja cu odmah to da uradim ali budi siguran da ce najmanje za mjesec dana biti zatvoren, zbog gore navedenih razloga:

@Ivlianus
Sta reci na ovaj tvoj "prilog"?
Ja nemam namjeru da ti se pravdam zbog necega, ali nacin kojim pises nije ni malo lijep. Kratko ti je vec napisao o tome.
Sto se tice brisanja tvojih postova...sam si mi napisao u PP da ti izbrisem sve postove, sto ja ipak nisam ucinio.
Sto su ti izbrisani postovi o prodaji detektora i o mikroskopu to ne znam (ako i jesu uopste)...mozda se radi o tome da je kompletan podforum "BAZAR" iskljucen za priloge.

Zamolio bih te da mi sada objasnis sta si mislio sledecom recenicom:
"Osim aki neko od njih ne bude imao neke koristi od toga".
Jedno cu ti reci u vezi ovoga...ja, kao vlasnik foruma nisam nikada imao nekakve koristi od ovoga foruma...imam i te kakve troskove, a to ti nije palo na pamet. Vjeruj mi da mi je dosta puta doslo da ga zatvorim, sto i nije iskljuceno da se desi, nastavi li se ovako kao sada. Ne treba mi u zivotu da citam takve postove kao sto si ti gore napisao.
Nauci vec jednom da je forum mjesto gdje se svako moze oglasiti sa svojim misljenjem, nije bitno da li se ono tebi dopalo ili ne.

Eto, i ovaj put sam ti poklonio prilicno vremena i zamolio bih te da prestanes pisati svasta o (meni) nama.

Ja ti verujem da nemas nikakve koristi (mislim novcane pre svega)I Predpostavljam da sve ovo sam finansiras iz svojih izvora ,ja sam novi korisnik i mogu ti reci da sam odusevljen od prvog dana od kako sam postao clan i sve bih dao da ovaj forum nastavi da radi pa ako treba da se osnuje neki klub iz cijeg bi se budzeta finansirao jedan deo ovog foruma ili bilo koja druga varijanta koja bi doprinela da ovaj forum opstane .

Ideja koju je nas prijatelj SIRMIUM predlozio nije losa samo bi trebalo da se saslusaju predlozi svih ucesnika foruma i da se na kraju odluci .Sta +kako+zbog radi cega= ODLUKA

Ja licno predlazem dobrim ljudima i prijateljima foruma da svako da po jedan 1evro mesecno a evo ja cu dati dva 2e.U Korist ovog foruma jer ovo je stvarno mesto gde iskusni ljubitelji ovog hobija mogu da imaju svoju razonodu i svoju ljubav prema hobiju mogu da podele sa neiskusnim radoznalim pocetnicima.Sve u svemu mislim da je ovaj forum ne visa skola neko Zavrsni ispit na fakultetu i vise od toga.


Pozdrav svim ucenicima ,,Molim izjasnite se za moj predlog ,,ZIVEO VUMI,,


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 14:36 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!