Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Nakit (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=169)
-   -   nakit... (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=3864)

eclipse4 14.04.2009 23:24

nakit...
 
Prikažite listu dokumenata (Broj: 3)
pozdrav svima...ovih dana sam bio kod i.dzonsa u posetu posle godinu dana od njegove posete meni ;) ;) ;)....druzenje je proteklo u najboljem redu kao i sve ostalo...iskreno.... nemogu zameriti ni jednom sekundu u tih tri dana....
sto se nalaza tice ja sam prezadovoljan a pretpostavljam i stari lisac i.dzons.....

ovom prilikom bih hteo da se zahvalim njemu,kao i njegovoj porodici (predivnim cerkicama i neumornoj i predobroj zeni) na gostoprimstvu......t akodje bih pozdravi i ljudinu MARQUSA koji je svratio,nazalost na kratko ali.....to je ;)

i da im posaljem svima jedan ogroman pozdrav....

a sada da se vratim temi i da polako predstavljam nalaze sa zajednikog terena....

kao prvi predmet predstavio bih ovo i zamoleo za komntar,o cemu je rec kao i datiranje.....

Enigma 14.04.2009 23:55

Prikažite listu dokumenata (Broj: 1)
Ukrasna igla iz 19. st., pronašao sam tri srebrne. :) :26:

eclipse4 14.04.2009 23:58

cestitam na nalazima enigma.....ova je po mom misljenju bila posrebrena,probacu preko dana da poslikam par mesta na kojima se vidi,ja mislim posrebrenje....

Enigma 15.04.2009 00:02

Hvala, na mojima ima tragova pozlate. :) :26:

eclipse4 15.04.2009 00:10

eeee....na mojima nema,xexexe

miligor 16.04.2009 07:17

Prosle godine sam imao nalaz slicne ukosnice lepo pozlacene ali bez igle...

I.Dzon 16.04.2009 07:22

Citat:

citat od eclipse4 (Prilog 34756)
pozdrav svima...ovih dana sam bio kod i.dzonsa u posetu posle godinu dana od njegove posete meni ;) ;) ;)....druzenje je proteklo u najboljem redu kao i sve ostalo...iskreno.... nemogu zameriti ni jednom sekundu u tih tri dana....
sto se nalaza tice ja sam prezadovoljan a pretpostavljam i stari lisac i.dzons.....

ovom prilikom bih hteo da se zahvalim njemu,kao i njegovoj porodici (predivnim cerkicama i neumornoj i predobroj zeni) na gostoprimstvu......t akodje bih pozdravi i ljudinu MARQUSA koji je svratio,nazalost na kratko ali.....to je ;)

i da im posaljem svima jedan ogroman pozdrav....

a sada da se vratim temi i da polako predstavljam nalaze sa zajednikog terena....

kao prvi predmet predstavio bih ovo i zamoleo za komntar,o cemu je rec kao i datiranje.....

Hvala Eclipse za pohvale.Ja volim druzenje sa kolegama po zanatu.Moj dom je uvek otvoren za dobre ljude.

acervonec 20.04.2009 20:14

Pretorijanac bi rekao 17. stoljeće - po literaturi. Naravno, možda se radi o automatizmu stručnjaka...


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 14:50 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!