Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Ostali (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=161)
-   -   Da se ispuni zelja svima na forumu :) (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=6710)

Enigma 30.06.2012 15:47

Jasno je da su neusporedivo bolji tvornički aparati visoke klase ( mislim na one bez videoigrica i aparata za točenje piva).
Pojedini detektori napravljeni u garaži su solidno odrađeni i usporedivi s određenim tvorničkim proizvodima, čak su i bolji od pojedinih.
Najveća prednost tih aparata je da su cijenom pristupačni, na zadovoljstvo mnogih koji si ne mogu priuštiti kvalitetan tvornički aparat. :) :26:

kosuca 30.06.2012 15:55

Da složio bih se sa tobom,zbog tog sam i napisao u predhodnim postovima "Moj savjet u koliko nemate dovoljno novca ili ne želite previše trošiti na MD ručni rad može biti rješenje.Neki od tih uređaja zaista iznenađuju u odnosu na neke brendove.U svakom slučaju ne treba ih zanemarit ali se ipak ne mogu po mnogo stvari nositi sa renomiranim firmama.""

miligor 30.06.2012 18:04

Zanima me da li je neko imao iskustva sa Bugarskim goldmask 3 plus aparatom? Neki moji drugari koji nemaju dovoljno novca se interesuju za njega, tj.odnos cene i kvaliteta.

Cule68 30.06.2012 19:03

skoro je jedan moj drug kupio taj aparat,pre toga je nosio fisher f5 i kaze da je aparat ekstra,a vidim i po njemu da je prezadovoljan aparatom...inace radi na 18kh i dobar je skupljac,za te pare mislim da mu je to najbolje moguce resenje..

banebeograd 30.06.2012 20:55

golden mask 3 + je skuplji od fishera F5

Cule68 30.06.2012 21:57

mislim da mu je cena negde oko 700 zapadno njemacki koruna ili ti (evrova)...jeste dosta je skuplji ali je isto toliko i bolji od fishera f5...

Naki011 30.06.2012 22:29

Za te pare je mogao da uzme f70 koji je neuporedivo bolji od bilo kog Golden Maxa.

avgvst 30.06.2012 23:19

Citat:

citat od kosuca (Prilog 66802)
S obzirom na tvoje nalaze nije loše.:):26:

Hvala kolega..
Ima tu još što šta ali nisam postavio Hahahah
Živio ti meni :bier:

Alexx 30.06.2012 23:44

Sto se tice Golden Maska, ja imam trojku, bez plusa, a koliko znam, ni jedan od njih ne radi na 18 khz, na toj frekvenciji je cetvorka. Mnooogo sam brate zadovoljan, imam i wave II, ekstra dubina, losija diskriminacija, ali kada povadis svo gvozdje, radi extra hehe, pa je tu i goldmaxx stari, Vumijev, i malo deusica. Golden Mask 3+ je za par desetina manje od 500 evrica, znaci, ni blizu 700. Ja sam trojku platio manje od trista evrica, ricardo.ch je cudo, nov naravno, i u garanciji. Nedostatak maske i wavea je taj, sto iole veci komad gvozdja odmah detektuje kao dobar nalaz, sto goldmaxx i deus nece uraditi. Tek kada probate vise aparata, razlicitih proizvodjaca shvatite da svaki od njih ima svoje prednosti i mane. Ako ovo smatrate hobijem, svaki ce vam zavrsiti posao. Ako imate lovu kupite deusa, ako nemate kupite wave, bitan je dobar teren i sto vise izlazaka.

kosuca 01.07.2012 00:37

Ne bih previše zamjerio tim aparatima što veće komade željeza javljaju kao dobar nalaz.Smatram da sjekira,nož,koplje i mač jesu dobri nalazi,Kad završim sa pretragom za obojenim metalima a na terenu primjetim prisustvo strelica ja namjerno smanjim diskriminaciju i onda ih pokušavam pronaći jer su mi i one interesantne.


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 04:28 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!