Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Ostali (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=161)
-   -   Da se ispuni zelja svima na forumu :) (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=6710)

Votis 02.07.2012 18:38

Citat:

citat od banebeograd (Prilog 66808)
kad budem video nekog od domacih konstruktora metal detektora da na teren ide sa svojim rucnim radom onda cu pristati da istestiram taj rucni rad i da tom konstruktoru bar na trenutak poverujem da je to aparat bolji od fabrickih,
dokle god tusta i tma nazovi majstora na teren odlazi sa XP-om , Minelabom i drugim fabrickim detektorima ostajem pri uverenju da da su to ipak boji aparati

Bane ja izlazim na teren sa svojim rucnim radovima, imao sam i fabricke aparate ali sam ih rasprodao.....

Vumi 02.07.2012 19:20

Reklama se placa :)

banebeograd 02.07.2012 19:33

Citat:

citat od Votis (Prilog 66916)
Bane ja izlazim na teren sa svojim rucnim radovima, imao sam i fabricke aparate ali sam ih rasprodao.....

svaka cast majstore, vidim da se ni deus nije pokazao dovoljno dobrim da ga zadrzis nego si i njega zamenio svojim rucnim radom,
sad kad ovde postoji mogucnost pisanja na tu temu mogao bi i da nam predstavis malo svoj rucni rad,
rado bi posedovao svaki aparat koji je bolji od XP-a

Nigrianvs 02.07.2012 22:36

rado bi posedovao svaki aparat koji je bolji od XP-a[/QUOTE]
DEUS ;):26:

Naki011 02.07.2012 23:31

Nigrianvs to bar nije problem, postoji masa aparata koji su bolji od DEUSA pa čak verovao ili ne made in SERBIA. Uostalom metal detektore proizvodi i izmišlja čovek, bilo to u garaži ili u sterilizovanoj laboratoriji. Drugo, masovna proizvodnja mora da bude isplativa na uštrb nekih sitnica kao kod Deusa gde je, po meni nepotrebno ubačena wireless veza između sonde i baze, a smanjenja snaga ili ti dubina u odnosu na Gold Maxx ili Power, a isto tako sa mašinom iz domaće radinosti (custom made) možeš napraviti čudo.

Nigrianvs 02.07.2012 23:44

Nista oni nisu na ustrb ostetili ili smanjili snagu DEUSU, jako je bitno dobro ga nastelovati, ko neveruje neka me pozove da mu ustelim deusa i bice duplo dublji nego sa fabrickim stelovanjem, naravno uz nadoknadu. Ja sam se nasalio sa Banetom el se znamo inace ne provociram nikoga sa DEUSOM. Dublji je sa 22 sondom od Goldmaxxa-povera sa 27-com za + - oko 7 cm, provereno. A da nepricam o 34-rci sondi-deus

banebeograd 03.07.2012 00:19

Citat:

citat od Naki011 (Prilog 66931)
postoji masa aparata koji su bolji od DEUSA pa čak verovao ili ne made in SERBIA.

zemo, 2 pitanja
1. jesil probao deusa
2. koji su tj ciji su to domaci radovi za koje si konstatovo da su tako dobri...

Enigma 03.07.2012 01:17

Bratiću, ucrto ja kebom na one babine rašlje " DEUS " i prodaje se ko ludo. Potražnja je tolika da ne stignem naguliti silnu vrbovinu, ajd vraćaj se kući i pomagaj - lova do krova. Svi su poludili za našim bežičnim rašljama, ovi s terena kažu da su rašlje kada se umreže čudo neviđeno. Vele da je Rus kojeg vuče 500 konja i za kojeg je prikopčan dubinac od 4 metra obična skalamerija. Kažu da svaka dodatno umrežena Rosamunda - Deus rašlja povećava dubinu za jedan metar. Detektirano se izdiže iz zemlje u vidu ogromnog holograma u visokoj rezoluciji s preciznim podacima o poziciji, dubini i raritetnosti ( da se ne gubi vrijeme na iskapanje gluparija. Praktična stvar, naročito ako je meta udaljena stotinjak metara, ne mora se tabanjati bezveze. :totlach: :26:

banebeograd 03.07.2012 07:28

ah barba enigma,
konacno nesto vredno paznje i kupovine,
dosta mi je vise ovih domacih detektora, skenera i lasera, raslje su prava stvar,
priznajem traganje iz fotelje je buducnost ovog hobija...

Nigrianvs 03.07.2012 08:03

Jedini dobro zboris.
Deus-raslje i Adidas-dimije su hit ovoga leta
Stizem na vreme . Posle ovih tropskit temeratura, prosusena vrbovina idealna za raslje.
Bane mi ce ipak da tabanamo, iz votelje ce mo kad stvarno omatorimo


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 20:57 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!