Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Testiranje detektora (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=109)
-   -   Tesoro tejon - Goldmaxx (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=3716)

tragac 27.02.2009 02:07

Tesoro tejon - Goldmaxx
 
Posto smo stupili u kontakt pao je dogovor da se uskoro i nadjemo.Dakle 3900d ima Tesoro tejon a ja Goldmaxx-a.Plan je da prvo uradimo vazdusni test,posto sam veceras prepekao 50 litara viljamovke od prosle godine a bice je negde oko 17 lit.za potrosnju sa jacinom od 19,5gradi.(Ko bude blizu neka izvoli na probu:marc3:)servira m je iz zamrzivaca na -18 C,znaci da vidimo i ocenimo sa zapisanim parametrima sta radi Tesoro a sta XP.Ja cu to sve lepo i fotografisati pa cemo Vam podneti izvestaj.
Posle toga cemo pronaci neki teren i iste testove uraditi i na terenu.:7_16_2[1]

Nigrianvs 27.02.2009 02:37

Lepo, lepo!!! Jos dva "Becara" su odlucila da naprave test. Prvo uradite testiranje detektora. Da nebude prvo becarac; Alaj smo se sastali becari od viljamovke za testiranje aj niki ne mari...i...i opa pa.Inace cevam biti mere sve u metrima umesto cm....mitrima hik.....:marc3::totl ach::26:

Enigma 27.02.2009 02:45

Lovi krušku na 22, kad se dobro otplini padne na 20 gradi i tek tada je spremna na - 18, a ona od 19, 5 padne na 16 gradi i postane 3 grada jača od Dunava i onda ju ebi. :totlach: :26:

tragac 27.02.2009 02:58

Enigma vidi ako je ostavim na 22grada nema one lepe arome i pitkosti inace sam isao do 21 ali posto sam je odvajao u flase od 2 litre kada budem dodavao destilovanu vodu mogu da napravim 8 tura razlicite jacine od 19-22grada.Slusaj brate,proba nista ne kosta a i ne boli. :bier::36_1_12[1

Nigrianvs 27.02.2009 03:04

Eh, bartic moj. Nasao si vojvodjaninu da pricas kako se pece rakija. Pa oni su vrhunski majstori u prizvodima; Sunke, rakije i izvornog "becarca" :totlach::26:

Enigma 27.02.2009 03:25

Nema soli, bavim se i voćarstvom, krušku i jabuku na 22, a šljivu na 20.
Glupo je razglabati ove stvari ako se radi o biznisu, mučim muku s mučenicom isključivo za svoje potrebe i drage mi mučenike. Istina je da vrhunski destilat slabo plaća, 5 litara po kotlu od 120 litara, uostalom probajte i usporedite gušte, na minus 18 stupnjeva mučenica od 19 gradi više nije mučenica već je aromatični sokić. :) :26:

Nigrianvs 27.02.2009 03:30

Citat:

citat od Enigma (Prilog 33134)
Nema soli, bavim se i voćarstvom, krušku i jabuku na 22, a šljivu na 20.
Glupo je razglabati ove stvari ako se radi o biznisu, mučim muku s mučenicom isključivo za svoje potrebe i drage mi mučenike. Istina je da vrhunski destilat slabo plaća, 5 litara po kotlu od 120 litara, uostalom probajte i usporedite gušte, na minus 18 stupnjeva mučenica od 19 gradi više nije mučenica već je aromatični sokić. :) :26:

Bratic. Nikad nisam sumnjao u tvoje sposobnosti. Nemoj da mi se nalutis za koment...:26:

Enigma 27.02.2009 03:45

Bratiću, nema ljutnje, ako mučenicu ne osjetiš u peti, to nije to, :totlach:
Vodurinu možeš kupit u svakoj trgovini, vrhunskih vina ima ko u priči, a vrhunskoj mučenici nema ni traga u velebnim trgovačkim centrima.
Da ima za kupit prave robe, ne bih se zaebavo s berbom šljiva i destilacijom. :) :26:

banebeograd 27.02.2009 11:33

Citat:

citat od tragac (Prilog 33122)
Posto smo stupili u kontakt pao je dogovor da se uskoro i nadjemo.Dakle 3900d ima Tesoro tejon a ja Goldmaxx-a.Plan je da prvo uradimo vazdusni test,
Posle toga cemo pronaci neki teren i iste testove uraditi i na terenu

nemoj da gubite vreme na vazdusne testove jer to nikome nekoristi
a i da vas mucenica ne ceka previse:)
na tejon stavite vecu sondu jedino tako ce moci da parira xp sa standardnom 22cm.
i obrati paznju na stelovanje aparata da ne dobijes ne adekvatne rezultate.

perun 27.02.2009 21:28

Citat:

citat od Enigma (Prilog 33136)
Bratiću, nema ljutnje, ako mučenicu ne osjetiš u peti, to nije to, :totlach:
Vodurinu možeš kupit u svakoj trgovini, vrhunskih vina ima ko u priči, a vrhunskoj mučenici nema ni traga u velebnim trgovačkim centrima.
Da ima za kupit prave robe, ne bih se zaebavo s berbom šljiva i destilacijom. :) :26:

Ja se bojim ulaska u Evropu, kazu tad vise nema pecenja rakije i prasica. Ebes taku Evropu i netreba mi.


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 16:06 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!