Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Kako se registrirati? (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=177)
-   -   Donacije za forum (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=3526)

Vumi 14.12.2008 22:09

Donacije za forum
 
Kako da sponzorišete forum?

1 - Na samome dnu svake stranice foruma, imate malu ikonicu sa natpisom "DONATE". Klikanjem na nju dospijevate direktno na stranicu sa koje možete sponzorisati forum. Osobe koje imaju "PayPal" mogu to učiniti tim putem a oni koji nemaju mogu to učiniti pomoću kreditne kartice, tako što će u gornjem desnom uglu unijeti sumu koju žele uplatiti i nakon toga kliknuti na polje sa natpisom "UPDATE TOTALS". Kada vam se otvori sledeća stranica, kliknete na natpis "CONTINUE", odmah pored ikone sa prikazom kreditnih kartica. Na sledećoj stranici popunjavate vaše podatke o kreditnoj kartici. Kada popunite sve potrebne podatke, kliknite na polje sa natpisom "Review Donation and Continue".

2 - Osobe koje imaju mogućnost uplate putem "Moneybookers-a" neka se obrate putem kontakt formulara (kliknite na tekst u dnu stranice sa natpisom "Imate pitanja?"), kako bi dobili daljnje informacije.

Unaprijed se zahvaljujem svima koji će pomoći dalji rad ovoga foruma!!!

Administrator

Vumi 15.12.2008 23:51

Zahvaljujem se na donaciji sledećim članovima:
  • Dallape
  • Stef74
  • Zeljketa
  • Apostata
  • Pretorijanac
  • Avukadi2
  • Acervonec
  • Stalker
  • Enigma
  • Morsiani
  • Zokioki
  • Zdeno5
  • Joso
  • Dagrish
  • veruda1965
  • Imperium
  • Simor
  • Nedjeljko

Vumi 24.02.2009 11:17

Zelim da vas obavijestim da je licenca za ovaj forum kupljena na neodredjeno vrijeme. Zelim se ovim putem jos jednom zahvaliti svima koji su svojim donacijama pomogli da se to ostvari.

Pretorijanac 25.02.2009 19:08

Znaš kako... Obzirom da provodimo ovde vremena koliko i ti, bio je red da doprinesemo. :26:
(makar simbolično :))

Vumi 25.02.2009 21:04

Ako nista drugo, imamo jednu godinu ako zelimo uraditi upgrade na neku novu verziju a ako to ne uradimo, ovu mozemo koristii neograniceno. Oko najnovije verzije se naveliko lome koplja, posto je u nju direktno ugradjen jedan kod od Googla i svi se sada boje da ce ih Google spijunirati itd itd.

Enigma 26.02.2009 16:06

Mislim da je ova verzija zadovoljavajuća, za sada. :) :26:

Vumi 26.02.2009 17:59

Ni ja ne vidim razloga da se vrsi upgrade na neku drugu. Ustvari, za to imamo vremena jednu godinu a ako to i ne uradimo, ova moze da se zadrzi.


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 01:07 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!