Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Zanimljivosti (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Anđeli čuvari (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=7822)

Banatski šetač 13.08.2013 15:04

Anđeli čuvari
 
Dakle, u zemlji Srbiji svakakvih čudesa...

Evo, ovde najnovije pikanterije dragih kolega !

Verovatno su im gastarbajteri Švajcarci kupili i detektore da kad najure divlje kopače mogu sami lakše da izvade šta je potrebno i uredno predaju poslodavcima!

IVLIANVS 13.08.2013 15:21

nedavno su mene i kolegu sa foruma zaustavili saobracajci,sa detektorom na zadnjem sedistu i trazili dozvolu.
odmah sutradan sam zvao arheo-amatere iz cacka i razgovarao sa vlasnikom.Rece mi da dozvola kosta 5200 din,da ima dozvolu od ministarstva za izdavanje istih,uslov je bio da naprave cuvarsku sluzbu,i kaze da su obavestili sve policijske uprave u gradovima da su poceli s radom.E sad ne znam koju teritoriju pokrivaju ti 'cuvari'.
Jedino nije znao da mi odgovori zasto su mog komsiju koji ima istu tu dozvolu policajci nedavno priveli,oduzeli detektor i ovih dana ga ceka sud :)

Desert Walker 13.08.2013 15:56

cilj je sabrati sve,saznati sve o svima i onda polako obiranje. Jedan po jedan.
kad imas dozvolu automatski sve znaju o tebi i onda kad im se digne...

biljadj 13.08.2013 16:49

Smesno.

Argonaut 13.08.2013 17:13

Podržavam, veoma korisno ako uistinu i zaživi. Velika je razlika između tragača- ljubitelja i zaštitnika starina i onih koji to rade iz drugih pobuda.

Marko 13.08.2013 17:50

Kad sad nisam razbio monitor nikad neću :1545: Ovo je isto kao kad bi stavio mčka u sušnicu da čuva meso.

banebeograd 13.08.2013 18:02

e super je ovo uradjeno, ni u kolumbiji ne bi bolje odradili vudusmile.
svima poznati sverceri , preprodavci i uvaljivaci falseva
donirali uniforme i napravili svoju policiju koja ce srbiju da cuva od tragaca i preprodavaca nalaza
/tj od njih samih / :00000726:
i to tako sto ce svojim clanovima da izda /nepostojecu/ dozvolu za traganje i preprodaju za samo 50 evra godisnje :totlach:

Desert Walker 13.08.2013 18:57

"Oni sve rade javno da ne bi izgledalo tajno"... i "Sve je suprotno od onoga sto izgleda da jeste".
i kad ti izdaju dozvolu i poklone uniformu "onda ces ti sve lepo da priznas,sedes u kola odemo do SUP-a ,njima ispricas sve znas....Djura ce ti oprostiti sto te tukao...i onda ce da radis ,ali za NASE"...e tako bi to rekao stari dobri Ilija Cvorovic tj. neponovljivi Bata :)

pike.sch 13.08.2013 23:24

Gospode Boze, jel ovo neka zaebancia. Zamislite dileri droge organizovali svoju policiju ciji je cilj hapsenje onih koji ne uzimaju drogu od onih koji nisu obuceni u odore policije narkokartela. Zamislite policija prostitutki, lopova ...
Hajde sad svi da kupimo te uniforme i na teren nesmetano da tragamo.

Desert Walker 13.08.2013 23:32

fazon je u tome da ce 2-3 covjeka moci nesmetano traziti a ostali (uniformisani ili ne) ce biti za "odstrel".
platis clanarinu i onda ti uzmu aparat ,osure te i nikom nista a "oni" nastave da rade nesmetano


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 18:18 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!