Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Testiranje detektora (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=109)
-   -   Detektor do 1,5m dubine (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=5635)

Sinisaw 04.05.2011 15:51

Poz svima i hvala na pitanjima...
Njiva se nalazi na 17km od Krusevca...centralna Srbija...
Na njivi ima ostatka cupova...ima u jako velikoj blizini i cesma iz doba Rimljana...Licno sam ubedjen da je bilo neko naselje tu,ali dokaza nema ,niti je arheoloski ispitano podrucje...mada u nalazistima(npr.u muzeju u Krusevcu) ima u mapi upisano kao potencijalno mesto gde su ziveli Rimljani...

Polanski 04.05.2011 16:51

Citat:

citat od Sinisaw (Prilog 52458)
Poz svima i hvala na pitanjima...
Njiva se nalazi na 17km od Krusevca...centralna Srbija...
Na njivi ima ostatka cupova...ima u jako velikoj blizini i cesma iz doba Rimljana...Licno sam ubedjen da je bilo neko naselje tu,ali dokaza nema ,niti je arheoloski ispitano podrucje...mada u nalazistima(npr.u muzeju u Krusevcu) ima u mapi upisano kao potencijalno mesto gde su ziveli Rimljani...

ako je tako onda ti je vumi dao najbolji predlog u vezi detektora

kratki 04.05.2011 20:41

E taj OKM ce mu sigurno pomoci da nadje sve te minerale i pokotine koje vode u Kinu. Nego me strah da ne nalete na podmornicu od naseg druga Crnog, ona se krece ispod zemlje kao i ispod vode.......
Nedo Bog.........

Votis 04.05.2011 21:55

Da se i ja malo nadovezem;
Prvo, ti ljudi sto "Znaju" gde su zakopani cupovi me stvarno iznenadjuju. Kad vec znaju gde lezi bogatstvo, zasto ne odvoje par stotina eura i kupe neki detektor , nego traze nekoga sa istim kako bi sa njim to izvadili i podelili? Polovina od cupa moze da bude prilicno veliki iznos, kad su tako sigurni se se odricu tog iznosa.....
Drugo , detektor sa diskriminacijom koji vidi cup na 1,5 metar u zemlji, to jos nisam video. Inace posle 50cm u zemlji svi detektori pocinju da brljave (da mesaju plemenite i fero metale)

Sasa 04.05.2011 23:37

Hvala onima koji se nisu zezali,Ispada da je jeftinije buldozer da kupim i prekopam to kako mi odgovara :)

Atila Hunt 04.05.2011 23:49

Citat:

citat od Sasa (Prilog 52497)
Hvala onima koji se nisu zezali,Ispada da je jeftinije buldozer da kupim i prekopam to kako mi odgovara :)

Nisi mnogo promasio.Ozbiljnoj potrazi za ostavom, pogotovu na zaprljanom terenu buldozer bi dobro dosao.Skines zaprljan sloj od 30 cm, uz boziju pomoc te niko ne uhapsi i budes na dobrom putu da sa solidnim detektorom i nadjes nesto.

eclipse4 04.05.2011 23:49

jos jeftinije ti je da platis buldozer ;) 50e je sat a za sat vremena ima da ti napravi bazen 20x20x5 ;)

Nigrianvs 05.05.2011 18:29

Za cupove su Rasleje izmisljene
Ja sam ih vise komada dosad skinuo;)
Samo pripreme su velike
Koncetracija pod debelom vrbom dva dana i jednu noc,
bajanje na punom mesecu i jos................. ..... dosta toga.
Sledeci slobodan termin mi je tek 21 sept.
Sastanak kod Gedze pod satrom na Sabacki vasar, Lako ce me poznas Stojko je oslonjen name i bulji u Micu pevaljku:nahrung00

Polanski 05.05.2011 19:47

medovaca obavezno da se ruke ne tresu

eclipse4 05.05.2011 19:48

a devica na mlad mesec? koliko se secam mene si tako poducio.


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 19:39 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!