Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Kako? (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=153)
-   -   Koga postaviti z amoderatora u forumu "Mjesto za razmjenu"? (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=2547)

Vumi 13.12.2007 19:21

Koga postaviti za moderatora u forumu "Mjesto za razmjenu"?
 
Sada mozete dati vase misljenje o tome, ko bi bio najpozeljniji da se pojavi u ulozi moderatora u gore navedenom podforumu. Sam podforum ce biti zakljucan za direktno postavljanje tema i odgovora na iste, koji ce tek nakon odobrenja moderatora ili mene biti vidljivi.
Ipak, moramo se drzati malo nekih pravila. Nadam se da nemate nista protiv ovih mjera. U slucaju da neka tema bude odobrena od strane moderatora, to ne znaci da nece biti izbrisana sa moje strane.
Znaci ko postane moderator, morace malo da pazi sta odobrava a sta ne, inace izgubice taj "poziv", a oni koji se budu oglusili o pravila cemo lijepo kazniti :).
Mislim da nije previse strogo sa moje strane :).

zeljketa 13.12.2007 19:46

Ja sam misljenja da bi Bane bio dobar moderator.

Stef74 13.12.2007 21:18

Jos jedan + za bane ili sirmium posto je on to zahtevao.

Miki 13.12.2007 23:02

jel ovo demokratija :) ?
ja sam za to da postavljen bude onaj ko je od njih dvoje cesce na forumu , tako da ce verovatno i cesce imati uvida u to sta se desava u tom podforumu :)

sirmium 13.12.2007 23:25

U j..ote ja opet na forumu , ajde Laku noc!

Miki 13.12.2007 23:27

hahahaaaa laku noc i tebi , pa vidimo se kasnije jos mozda ... ;)

crni 13.12.2007 23:38

A mogu i udruzeni!

kele 78 14.12.2007 00:38

Za Moderatora Sirmium
 
Citat:

citat od Vumi (Prilog 19685)
Sada mozete dati vase misljenje o tome, ko bi bio najpozeljniji da se pojavi u ulozi moderatora u gore navedenom podforumu. Sam podforum ce biti zakljucan za direktno postavljanje tema i odgovora na iste, koji ce tek nakon odobrenja moderatora ili mene biti vidljivi.
Ipak, moramo se drzati malo nekih pravila. Nadam se da nemate nista protiv ovih mjera. U slucaju da neka tema bude odobrena od strane moderatora, to ne znaci da nece biti izbrisana sa moje strane.
Znaci ko postane moderator, morace malo da pazi sta odobrava a sta ne, inace izgubice taj "poziv", a oni koji se budu oglusili o pravila cemo lijepo kazniti :).
Mislim da nije previse strogo sa moje strane :).

Cenim Baneta bg ali isto tako mislim da bi prednost trebao imati Sirmium jer je ipak ovo njegova ideja.

sirmium 14.12.2007 01:11

ljudi jednom je jedan covek rekao jednu veliku rec, ja se nadam da znate na koga mislim : VOLIM I JA VAS!!!!
Neznam sta da kazem ja to nikad nisam bio ali ako moram da se zrtvujem za ovaj lepi hobi i naravno za VAS, neka vam bude! I evo jos nesto na to sve : MIRO DAJ MI PISTOLJ!

bokiii 14.12.2007 08:34

Enigmu, Sirmiuma il Baneta...


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 12:00 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!