Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Testiranje detektora (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=109)
-   -   Test Deus V3 (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=7737)

kratki 19.06.2013 17:15

Ma svi su aparati dobri dok izlaze na teren i dok neceg ima za pronaci.
Kad ga okacis o klin onda nije dobro.
Ebes ga, brzi, plici, dublji, laksi itd. Sve mu je to tu negde isto od prilike....
Da smo mi zivi i zdravi a nalaza ce biti koliko toliko dovoljno da nas usreci malo. :26:

Kele78 19.06.2013 19:25

Desert Walker...nista ja lose nemislim osim da je vreme da sebi priustis pravu makinu :)

Desert Walker 19.06.2013 22:11

imam ja makinu ali doci ce i do pojacanja ...ne nuzno DEUS ali ako Bog da uskoro ;)

kosuca 20.06.2013 14:54

Čim dodaju aparat za pivo na Deusa ja ću ga isto uzeti.Za sad koristim ove dublje aparate.:D

Desert Walker 20.06.2013 15:02

ja bi licno volio da ima 2 boce na sebi, "kilo i kilo" pa da tocim bevandu na terenu. pivo se ugrije i ne valja brate a i nadima pa se cuje "paljba" iz sume i tako otkrivamo polozaj :D

avgvst 20.06.2013 16:33

KOlega DW i to je nadogradnja na mlazni pogon! hahahaha. :bier:

Kele78 21.06.2013 18:19

Mogu slobodno da kazem ..da je v3 kod mene opravdao cak i prebacio ocekivanja!!!Brzi je i dublji!

Nigrianvs 22.06.2013 19:16

V 3.0 moje licno misljenje
veceg sranja nisam imao u rukama
ako ga ne vratim na dvojku...pada luperajka deusa

Vumi 22.06.2013 19:19

Objasni nam malo u cemu je problem, sta si radio i gdje i po cemu si "babrkao" :). Inace, na verziju 2.0 vracas tako sto odradis opet update i za verziju izaberes 2.0 umjesto 3.0

Nigrianvs 22.06.2013 19:39

Ovako:
Instalirao 3.0
postavio iste parametre kao i na V 2
Isprobao vazdusni test....odusevljen sam bio
Izasao na teren............... .
Razocarenje totalno...........
Folis na 2 cm, prijavi lepim tonom, ja ga isceprkam, probam preko njega a................
folisa nema a ja ga vidim golim okom...........
reko, mozda nesto nije u redu sa mojim stelovanjem pa ga vrnem u Goldmax 2 program. Reko fabricki nastelovan e bolji od moje miksete............. .klin mico ista pesma.
Alu pastetu zgusvanu vidi kad stoji lepo poloske, na kant kad je stavim konda je nisam ni stavio ispod sondde, nema je. Mlatarao sam se tako nekih 2 sata.
Iz mog skromnoga iskustva u radu sa deusom. Dosao sam do zakljucka da vece sranje u svih ovih 18 godina rada nisam imao u rukama. Moje licno misljenje.....
Vec je vracen na V 2.0 i dok se nesto ne poboljsa na ovoj trecoj verziji ja ga vise neupotrebljavam.


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 13:10 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!