Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Zanimljivosti (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=24)
-   -   TROJA (sve na jednom mjestu) (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=3921)

Grga 03.05.2009 22:08

TROJA (sve na jednom mjestu)
 



U jezgri JEDNE STANICE LJUDSKOG ORGANIZMA je 23 para kromosoma, a u kromosomima ukupno oko 30.000 gena. Svaki gen (ili DNK-a molekula), složena je dvostruka spirala koju sačinjava ogroman broj spojeva ili informacija. Po podacima ENCODE projekta to je oko 3.164.700.000 parova baza označenih slovima A-T i C-G. Unutar jezgre osim gena su i RNK-a molekule, proteini, itd. Milijuni stanica u svakom organu, povezani su u egzistencijalnu cjelinu s 10-tak milijardi živčanih stanica. TO JE TEK HARDWER ( mehanički dijelovi kompjutora...naprimj er)
SOFTVER je elektronski "mozak" kompjutora, što je daleko kompliciraniji "sklop" od hardwera.

Ja sam prije desetak godina napisao da su životinjske vrste nastale genetskim inženjeringom i da evolucija nema veze sa razvojem niti ljudi niti životinja. Mi smo namjerno stvoreni i ovakvi smo oduvijek. Genetski kod ljudskog organizma dešifriran ja prije par godina i zna se sa sigurnošću da ako se promijene samo dva slova (A,T,C,G) kod te osobe izazove se bolest poznata kao "rak". Šta se događa ako se promijeni samo 10 postotaka gena...uključite maštu..
Neka mi "Enigma" oprosti ako griješim kod priznanja da sam ja pisac knjige koju je pokazao i da sam godinama prije dešifriranja genetskog koda znao i napisao da je to to. Usput sam imao i malo problema sa crkvom. Glas Koncila(poznati katolički list) poprilično me je "ocrnio". Ne znam da li je ovaj forum mjesto za ovakve komentare, ali da sam ovdje želio reklamu odavno bi to učinio. U ovoj knjizi na drugačiji način pokušao sam protumačiti neke zagonetke svijeta i mislim da sam uspio. Upravo pišem novu knjigu o lokaciji drevne Troje. Mislim da sam ju pronašao. Slično misli i jedan povijesničar iz Aranđelovca, iako se nikad nismo niti čuli niti vidjeli, a tražio sam ga "na sve strane", samo da usporedimo podatke.Volim arheologiju, volim ovaj forum, volim zagonetke svijeta, tumačim ih na svoj način i ne bi mi bilo drago da me VUMI isključi odavde zbog neaktivnosti, a imam jako puno materijala za pisanje i komentiranje...

Enigma 03.05.2009 23:21

Prikažite listu dokumenata (Broj: 2)
Citat:

citat od Grga (Prilog 35414)
Neka mi "Enigma" oprosti ako griješim kod priznanja da sam ja pisac knjige koju je pokazao i da sam godinama prije dešifriranja genetskog koda znao i napisao da je to to.

Dragi prijatelju, ne bi bilo u redu da prikažem kompletnu naslovnicu bez tvojeg odobrenja. Eto, ti si obznanio i jako mi je drago da je tako. :) :26:

U prilogu je dizajn i snimka energetskog polja jednog od zadnjih apatata, snimljeno je specijalnom kamerom. Gospodi znanstvenicima ništa nije jasno, a stari su se narodi obilato koristili ovom tehnologijom, zaključno sa Keltima. Moderna znanost ne priznaje ništa što ne može razgoličiti, a toga je na žalost previše.
Idemo dalje s ovom pričom. :) :26:

Vumi 03.05.2009 23:27

Grga, nece biti iskljucenja, nema problema za to. Mogao si mi poslati, ili ustvari, postavi ovdje link ili nesto drugo gdje se ta knjiga moze kupiti ili na neki nacin nabaviti (evo, sad i ja krsim pravila :))

banebeograd 04.05.2009 09:40

Citat:

citat od Grga (Prilog 35414)
Slično misli i jedan povijesničar iz Aranđelovca, iako se nikad nismo niti čuli niti vidjeli, a tražio sam ga "na sve strane", samo da usporedimo podatke

pozdrav grga,
daj neke podatke o tom tvom kolegi piscu mozda mozemo da ga pronadjemo...

Cezar Veliki 04.05.2009 11:08

A kakav je to aparat o cemu se radi?

eclipse4 04.05.2009 12:00

verovatno je to ta piramida,koja se postavlja negde u prostoriji i neutralise neke negativne energije ili tako to,mozda gresim,neka me isprave.....brat moga tasta se bavi ovim stvarima,salu na stranu,radi i za americku vojsku,redovno dolazi po njega neki privatni americki avion.
zadnji put je bio u iraku,to znam pouzdano,sta li trazi tamo i sta radi ne prica puno,ah da i da ne zaboravim,mislim da do sada ima nekoliko pisanih knjiga koje mi je pokazao,nazalost coveka sam samo jednom video.....
i da ne zaboravim,video sam kod njega u koferu pored raznih viskova i drangulija zlatne raslje (to mi je on rekao),ja ih nisam proverio kod zlatara,xaxaxa
i nije mi dao da ih pipam,jer kaze,nesto u vezi sa nekakvom bio energijom......
vidi se da dosta zna i jako je cudan covek,uostalom u gamzigradu je pokazao tacno mesto gde se nalazi jos zlata a covek kod koga je isao u goste (neznam sta je i ko je ali je valjda glavni tamo zaduzen u romulijani) rekao mu da je to mesto ostalo neispitano zbog finansija a da ipo njihovom saznanju tamo treba biti neka podzemna prostorija.
mozda sam vam ovo ukratko ispricao s brda s dola ali od tada je proslo nekih7-9 god,a i nisam bas sve slusao...
kako god kad sam procitao sta je grga napisao,imao sam utisak kao da je on to napisao.....
mozda covek stvarno zna nesto,mozda je neka zamlata,u svakom slucaju,bio mi je jako interesantan lik ;) ;) ;)

pike.sch 04.05.2009 14:54

Grga, samo nastavi sa svojom pricom, veoma je zanimljiva.
Moze i preko pp da se salje adresa za one koji su zainteresovani za tvoje knjige da se ne krsi pravila foruma.
Volim da citam takve knjige na baneprevoz moze da se skine dosta knjiga. Jedna od omiljenih mi je od Simona Philipsa-tajne piramida.
Mnoge su naucnike (Tesla, Anstajn...) glupani nazivali ludacima da bi ih kasnije uzdizali do bogova. Samo napred. Podeli svoje znanje sa drugima imaces sigurno koristi.

Enigma 04.05.2009 19:03

Citat:

citat od Cezar Veliki (Prilog 35446)
A kakav je to aparat o cemu se radi?

Aparat služi za razbijanje energetskih blokada u ljudskom organizmu i energetsko balansiranje životnog prostora itd... :) :26:

Grga 04.05.2009 19:23

Odgovor za "banebeograd"
 
Gospodin iz Aranđelovca zove se Milutin Jaćimović, a predstavljen je kao istoričar i filozof.Imam samo članak iz jednog srpskog časopiusa i to je sve...Pozdrav svima....

Grga 04.05.2009 19:29

Za "enigmu"
 
Prijatelju ti si zbilja neka zaebana osoba kad te nikako ne mogu pronaći na poslu, a mjesečno dva puta prođem pored tvoje firme... Gdje li se samo skitaš???


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 07:56 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!