Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Kako? (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=153)
-   -   Interesne grupe na forumu (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=8130)

Vumi 05.04.2014 00:29

Sve je vraceno kako je do sada bilo, nema nikakvih interesnih grupa :)

kratki 05.04.2014 23:06

U pravu si Vumi, to bi bila bar pet foruma u forumu...
Ovako je jednostavnije a i preglednije, ako imam sta pokazati pokazacu svima a ne samo mojoj grupi.
Tu bi ti a i ostali imali puno posla sto zahteva mnogo vremena koje nemamo.

Nigrianvs 06.04.2014 09:00

Ja bi jednu hajducku grupu
Crni Gruja i TETAK Djordje 46846864646

Dr.jare 06.04.2014 09:45

Citat:

citat od apostata (Prilog 82711)
Nisam bas siguran da ce ovo dobrim roditi. Na forumu ima tek par desetina aktivnih i nekoliko desetina onih koji se periodicno jave . . . ako se jos podele po grupama . .? Verujem da svi, bez obzira na temu ili period koji ih najvise interesuje, vole da vide i da procitaju i sve ostalo sto se tice arheologije. Ja sam jedan od takvih, znaci li to da cu morati da budem clanom svih tih grupa? Sta ako jedan enigma, acervonec i jos njih par odluce da budu clanovi samo jedne grupe . .? Imam, recimo, odlicnu komunikaciju sa praistorijskim bratstvom i mimo foruma . . . Ja ne vidim bas neki razlog za ove podele, ali, hajde da probamo, da vidimo.

Upravo ovako i ja razmisljam... posto je Vumi vratio sve po starom sada to vise i nije bitno... zatvorena grupa moze na PP, do duse po dvoje ali...

avgvst 08.04.2014 22:09

Vumi možda je i bila sreća što nisam bio u zemlji ovih par dana, te nisam imao pristup internetu i nisam gledao forum...
Mislim da bi se razočarao novim izgledom foruma, jer sam ja za stari arhaični, adekvatni i nadasve funkcionalni forum.
Mislim da podele nikome nikada nisu donele ništa dobro, a tako bi bilo i na našem zajedničkom forumu.
Da zaključim, mislim da je bolje što je forum ostao onakav na kakvog smo navikli, u kojem se lako snalazimo kao riba u vodi!

KUPAč 18.04.2014 20:40

Obzirom da zbog posla nisam u mogućnosti često otvoriti forum, sada vidim da imamo novi "skin" pa pitam jel to može biti malo prepravljeno jer je crna podloga na kojoj se ova plavo-ljubičasta slova jedva vide.
Ja jesam doduše djelomično daltonist, ali ovo ne vidim čitati.
Molim da se prijedlog razmotri.
Hvala

avgvst 22.04.2014 22:35

Vumi prijatelju, šta s ovo desilo?
Što kaže Kupač, i meni podloga crna a ljubičasta podloga... Šta se desilo...?

avgvst 22.04.2014 22:36

Vid sad....
Sada se samo vratilo.. samo sam ušao na Chat i odma kada sam izašao, stara košuljica... :D


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 09:27 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!