Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Novi vijek (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Deus V4 (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=9228)

banebeograd 15.03.2017 19:05

ovo sad sto je izaslo je prava V4 verzija

Spartacus 15.03.2017 20:02

Citat:

citat od Vumi (Prilog 91379)
Spartacus, ako se radi o beta verziji onda i nije bas jos sve najsjajnije. Citao sam na njemackom forumu sta su neki pisali o tome update-u...nisu svi bas zadovoljni...neki kazu da im se baterija od daljinca brzo istrosila (prije same sonde)...neki pisu negativno o negativnom diskriminatoru...nek i su opet zadovoljni. U kratkom vremenu su izasle 2 beta verzije sto znaci da bi uskoro mogla izaci i treca, cetvrta itd :)

kao sto bane kaze to je prava verzija V4

Vumi 15.03.2017 20:57

Bice njih jos "pravijih", polako :)

Spartacus 15.03.2017 21:23

Prikažite listu dokumenata (Broj: 1)
kod mene je vec stigao...

Vumi 15.03.2017 21:28

Kada ga isprobas napisi par rijeci

Spartacus 15.03.2017 21:36

Citat:

citat od Vumi (Prilog 91390)
Kada ga isprobas napisi par rijeci

vazi...

laki 18.03.2017 09:50

Generalno novine nisu spektakularne ali nisu ni lose... napravili su dva nova prograna, a jedan od njih je HOT... mada ja godinama koristim ta stelovanja u mom omiljenom programu sa full tonovima, tako da korisnik vise nema muke da nesto mozga oko toga, jer sad ima gotov program...
Nije los i ovaj novi prikaz na displeju sa "krivama", mada za mene je ton naj pouzdaniji...
Napravili smo i neko poredjenje sa dva deusa 3.2 i 4.0 i dosli smo do zakljuska da se oko dubine nista nije promenilo, osim sto je mozda za nijansu nova verzija mirnija, ali sam je ja sa starijom "razbio" na terenu...
Ima tu jos da se eksperimentise, pa cemo videti...

miligor 22.03.2017 05:58

Vracam se na V2. Kao sto sam i nogao pretpostaviti tako je i bilo. Dzabe i nesplatno ne ide nikako. Kada na gb vidim da spusta cifru na 62-63 odmah mi je bilo jasno. Te vrednosti nigde nisam imao a sada na svako malo pokazuje. Sve vise razmisljam o E-tracu. Mislim da je na sitnom srebru bolji od deusa. A o mirnoci ni ne govorim. Malo sam se konsultovao i oko CTX-a.

laki 22.03.2017 09:07

Ma dobar je deus 3.2 verzija , malo muckanje sa stelovanjem i to je to ... pretpostavljam da ce uskoro i 4.2 verzija...
Generalno od prve verzije do sad od novina koje su ubacene a vrede, samo je opcija full tonovi... mada to nista nije novo u svet detektora jer fiser f75 ima to od "rodjenja"... ;)


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 01:55 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!