Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!! (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=110)
-   -   Trazi se pomoc nadarenih :) (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=443)

rammstein 29.08.2005 22:25

smiren sam sad,ali se ipak bojim da moze doci do komplikacije neke,tj da nesto pogresno kliknes...........

I eto ti nesrece.........
znas kako se kaze"nesreca nikad ne dolazi sama"........
ili jos drugacije"Djavo nikad ne dolazi sam"

Vumi 29.08.2005 23:04

Nemoj da brigas....pa zar nisi primjetio da forum ima sve manje i manje gresaka pri samome radu. Bar meni nije prijavljena greska u zadnjih nekoliko mjeseci...znaaaaaci, doveden je u red. Sad jos samo da ga malo dotjeramo estetski :)

rammstein 29.08.2005 23:14

Vidim ja da ce me ta tvoja estetika unistiti,bas kao i ova danasnja tehnologija......... .

jackdetect 29.08.2005 23:52

Najbolja estetika bi bila da se pojavi vise clanova koji bi ucestvovali u diskusijama. Ali neka vam je za utehu podatak, da mi nismo ni malo losi, ako uporedim najposecenije svetske forume za ovu oblast. I tamo se razmeni u proseku 10tak poruka nedeljno, a ucestvuje citav svet.
Ali, ako mogu sportisti da budu u svetskom vrhu, mozemo i mi!

Vumi 30.08.2005 00:10

zdravo Jack. Da ne zaostajemo za drugima to zma i ja. Uclanjen sam na nekoliko foruma gdje je broj clanova mnogo veci a broj postova mnogo manji nego kod nas. Ja licno imam utisak da se lagano bude clanovi i da je mali dio straha prevazidjen. Mora se racunati i to da kod nas (bivse zemlje YU) nisu uslovi sto se tice interneta i njegovoga placanja ista kao i u drugim evropskim drzavama.

rammstein 30.08.2005 19:22

eto........ sta sam ja reko da ce nas estetika unistiti
Dragan ima problem na sajtu,a meni nema mog smajlija u potpisu.......
Vumiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiii. .............

Vumi 31.08.2005 10:53

Nema ti smajlija u potpisu???? Rammstein koliko ja vidim on se nalazi bas na tom mjestu gdje ga spominjes :)

rammstein 01.09.2005 00:24

Pa nije ga bilo,ali se sam pojavio.

Miki 03.09.2005 22:42

hmmm ,,radio aktivni laseri,, ? rekao bih da su opasni samo ako se duze vremena direktno izlozis njima , tako su nam barem govorili u VJ . Dosta se koriste kod Sistema za Upravljanje Vatrom ,,SUV,, i to pre svega za lasersko merenje daljine posto sam 6 meseci sedeo pored njega a ne osecam se ,,Ozraceno,, rekao bih da nisu opasni dokle god ne otvoris zastitnu kutijicu tj. spremnik Izotopa koji je odprilike velicine 5cm puta 6 cm. Vumi - zbog cega tako cesto menjas opticki izgled Foruma ? Mozda je bolje da sve farbice lepo upakujes da se slazu i ostavis tako barem malko duze no do sada ! Time bi zadrzao Imidz opsteg Izgleda gde mozes reci -,, etoo , to je taj atraktivni izgled sa svojim temama i to smo mi ,tako to izgleda i dobro nam je , i tako ce ostati ! ........

Vumi 04.09.2005 08:34

Miki, ne mijenjam nikakve farbe, zelim samo naslov da promijenim....usput, gdje si ti ovih dana?


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 20:00 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!