Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Zanimljivosti (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Sajam numizmatike (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=7470)

pike.sch 28.03.2013 20:04

Sajam numizmatike
 
80. međunarodni susret numizmatičara biće održan 30. marta 2013. godine u Beogradu u Hotelu "Slavija" u periodu od 9 do 15 časova.
Nadam se da se da cemo se videti tamo, sad u subotu!!!

Pretorijanac 28.03.2013 20:49

Ja medjunarodne ne propustam. Uvek nadjem neshto zanimljivo. :) :nahrung00

popimperia 29.03.2013 15:46

I ja ću sutra tamo.Još da se prepoznamo pa možemo na piće između ostalog.:26:

Pretorijanac 30.03.2013 13:28

Vrlo dobra ponuda ovaj put. Bilo je svacega. :)

pike.sch 30.03.2013 16:21

Ja sam zadovoljan danasnjim sajmom obavio sam dosta toga sto sam planirao, puno ljudi upoznao ispricao se sa starim poznanicima, sve u svemu napunio sam baterije pozitivnom energijom. Ovom prilikom pozdravljam Pretorijanca, Cezara, Banatskog, Nigrijanusa...

Banatski šetač 30.03.2013 18:20

Sajam je zaista imao lepu ponudu i praistorije što na tezgama, što ispod njih :)
Video sam kad je čovek prodavao 5 broznanodopskih posuda govoreći da su iz mezolita, a kupac nakupac je samo govorio Da Da i trpao u kesu... Dali su mi da ih pogledam i rekoh mu da je to inkrustovana keramika Vatinske kulture, a on je opet samo rekao Da Da :))))))

Malo se videsmo, upoznasmo i mi sa Foruma, tako da je Sajam ispunio očekivanja jer se videlo da iz zemlje još izlaze dobri komadi i još bolji falševi :)))

pike.sch 30.03.2013 18:48

Prodavci na stolovima imaju odlicnu taktiku skart roba uvek je isturena napred zbog (leva ruka desni dzep) prolaznika, sredina je roba za sitne kupce a blize trgovcima je osrednja roba. Za prave kupce i kolekcionare roba je ispod stola.
Sledeci 81. međunarodni susret numizmatičara biće održan 1. juna.

pike.sch 30.03.2013 18:49

A falcifikata koliko hoces, dobar suvenir na onih par kineza sto se muvalo po sajmu

Keltt 01.04.2013 00:08

falseva najvise prava roba se tu ne prodaje

Desert Walker 01.04.2013 09:27

Citat:

citat od Banatski šetač (Prilog 76754)
Sajam je zaista imao lepu ponudu i praistorije što na tezgama, što ispod njih :)
Video sam kad je čovek prodavao 5 broznanodopskih posuda govoreći da su iz mezolita, a kupac nakupac je samo govorio Da Da i trpao u kesu... Dali su mi da ih pogledam i rekoh mu da je to inkrustovana keramika Vatinske kulture, a on je opet samo rekao Da Da :))))))

Pa dobro je neka ima takvih kupaca. covjek je odlucio da kupi pa sta god da to bilo :)


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 16:01 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!