Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   XP (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=159)
-   -   Deus (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=6774)

Jevus 31.07.2012 14:56

Deus
 
Novopeceni kolega zeli odmah deusa.Kakva je razlika kupiti aparat sa ili bez daljinskog?Velika je razlika u ceni.I dali uopste moze da se radi bez daljinskog?Ja licno nemam nikakva iskustva sa deusom....hvala.

Naki011 31.07.2012 16:21

Ako je novopečeni glupo je da kupi bez daljinskog. Pametnije mu je da uzme detektor bez slušalica pa ih naknadno kupi kad bude sposoban za takve investicije. Pod uslovom da pod pojmom daljinski misliš na centralnu jedinicu detektora. Razlika je u broju opcija tj. više opcija imaš na daljinskom nego na slušalicama.

Jevus 31.07.2012 16:34

Hvala kolega!

Nigrianvs 31.07.2012 17:21

ako ti se svidja? uzimaj. Brzo ces se ispeci....novopeceni kolega
brzo se to savlada, za par sati i onda si profi

Jevus 31.07.2012 17:47

Novopeceni uspesno od moje strane"zarazen"koleg a zivi u Holandiji i tamo planira da trazi.Sada je na odmoru pa ga ja vodam po nasim terenima.

Frci 31.07.2012 21:07

Sa slusalicama te niko necuje bez njih gledas stalno u Daljinski kako kazes i imas integrisan pinpointer moje misljenje bolje cujes zvukove sa slusalicama a i jeftinijeje ali prestiz je ko ima oba .
Ponavljam opet nije bitan aparat ako nemas dobar teren i puno Srece.
Pa Srecno :nixweiss:
Pozzzzzzzzz

Cule68 31.07.2012 21:08

bolje je kombinacija bez slusalica sto se para tice...slusalice jesu skupe,ali postoji dosta razloga zasto je mnogo bolje sa slusalicama..prvo aparat vidi dublje to jest cujes one tihe signale koje nebih cuo bez njih..drugo neskreces paznju drugima na sebe..trece nekad neces cuti signala sa aparata zbog mozda jakog vetra ili od buke autom. ako si pored auto puto itd..

Cule68 31.07.2012 21:11

eto istog smo misljenja...

zeljketa 31.07.2012 21:22

Citat:

citat od Jevus (Prilog 67548)
Novopeceni uspesno od moje strane"zarazen"koleg a zivi u Holandiji i tamo planira da trazi.Sada je na odmoru pa ga ja vodam po nasim terenima.

U kom gradu u Holandiji zivi taj kolega?

kratki 31.07.2012 22:04

Taj paket sa slusalicama i jeste predvidjen za pocetnike sa plicim dzepom, po meni je to bolja kombinacija od one sonda i jedinica.
Sve je uprogramirano, palis i vozis, osim sitnih podesavanja......

Jevus 31.07.2012 23:43

Citat:

citat od zeljketa (Prilog 67556)
U kom gradu u Holandiji zivi taj kolega?

Zivi u Roterdamu.On planira da obuhvati deo Belgije oko Kalea jer tu su prolazili rimljani na putu za Britaniju.

banebeograd 01.08.2012 10:44

po meni deus prikazuje svoje vrline tek kad se radi sa kontrolnom jedinicom,
a kome je do slusalica moze da prikljuci standardne sluske na kontrol box kao i na svaki drugi detektor

za cifru od oko 300 evra kolika je razlika izmedju verzije kontrol box-sluske
gubi se na podesavanjima koja znaju da budu bitna na "teskim " terenima.

dok se kod kupovine full verzije/sluske i kontrol box/ dobija opcija da se uz dokup jos jedne sonde prakticno poseduju dva detektora


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 10:27 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!