Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Kako? (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=153)
-   -   Fenix (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=5082)

Vumi 21.09.2010 11:47

Fenix
 
Dragi moji :)
Zahvaljujuci ljudima koji su napravili ovu skriptu za forum, nastavljamo na onom istom mjestu gdje smo stali prije nekoliko dana. Sta se desilo, valjda se vise desiti nece, forum je dobio jos jacu verziju i valjda ce sada biti sve ok.
Izvinjavam se ako ste se malo zabrinuli oko jucerasnje teme koja je kratko bila prikazana u ovom dijelu foruma a odnosila se na daljnji rad foruma i o unistenoj banci podataka, sve sa svim fotografijama. Nista (bar se nadam :)) nije unisteno i valjda su sve fotografije na svome mjestu. Nisam ih sve pregledao jer ih ima oko 15000, ali ako koja i nedostaje nije strasno.

Ja sada imam zadatak da ponovno sve od pocetka prevedem na nas jezik, ali to nece biti neki veliki problem, mada ce potrajati vjerovatno prilicno dugo, radi se samo o neka 2MB texta i to je to. Stari izgled ce se opet vremenom pojaviti. Iskljucen je iz razloga sto su "dugmici" prepisani i trenutno su na drugom jeziku i u drugoj boji, tako da se ne uklapaju ni u sta.

Zamolio bih sve vas da mi jednostavno kopirate sva obavjestenja koja dobijate tokom rada u forumu, tako da bih mogao prevesti najprije ono sto se najvise koristi od texta.

Ja se izvinjavam zbog svega ovoga, zahvaljujem se svima koji su me zvali i kontaktirali pitajuci za forum i nadam se da nece samo meni biti drago sto je forum opet onaj stari.

Zahvaljujem se svima koji nisu izgubili vjeru da ce sve opet biti u redu, jer je i njihova vjera pomogla da sve ovo opet bude u redu i nadam se da nismo izgubili neke od clanova za ovih nekoliko dana.

Enigma 21.09.2010 23:58

Za sada moram ulaziti na forum s guza, ali nema veze, važno da nema veće štete. :04:
Rođo ni tebi nije bilo lako ovo naše čudo dovesti u vozno stanje :) :26:

Vumi 22.09.2010 00:29

Trenutno se radi na tome da se ponovno udje licem a ne guzom :). Stete nema umalo pa nikakve, jedino sto ima jos posla oko dovodjenja u red onoga sto je promijenjeno...neka je forum samo proradio, ostalo ce se sve nekako srediti :)

Stalker 22.09.2010 22:54

Čestitam, bravo, već sam se zabrinuo. Sad vidim koliko mi se podvukao ovaj forum pod kožu. Još jednom zahvaljujem na radu i trudu.

Vumi 22.09.2010 23:28

Ja se zahvaljujem vama na strpljenju, nadam se da se ovo nece vise desiti ;). Trenutno se radi na portalu tj na prevodjenu sa njemackog jezika a kada to bude gotovo onda se nastavlja sa prevodjenjem foruma....to ce malo duze potrajati ali sta se tu moze :)

eclipse4 23.09.2010 21:12

Citat:

citat od Enigma (Prilog 46891)
Za sada moram ulaziti na forum s guza, ali nema veze, važno da nema veće štete. :04:
Rođo ni tebi nije bilo lako ovo naše čudo dovesti u vozno stanje :) :26:

ja i volim da ulazim s guza tako da i nije neki problem ;) ;) ;)


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 21:08 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!