Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Zanimljivosti (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Alat za kopanje (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=1079)

kratki 01.08.2006 21:04

Alat za kopanje
 
Prikažite listu dokumenata (Broj: 3)
Nedavno sam narucio ovaj mali Asov koji je sastavljen od bruniranog metala, dosta je robustan, ima integrisanu testeru u sebi za secu zila, razvucen je velicine oko 35cm, tezine 1kg. Cena mu je 19,50€.
Ovaj mali kramp je duzine oko 45cm, tezina mu je isto 1kg i cena 12,00€. Veoma sam zadovoljan sa oba proizvoda, dosta profesionalno i jeftino!
Kad pogledas u ostalim prodavnicama su cene za slicne stvari i vise nego duplo.

perun 01.08.2006 23:02

Ovo u mojoj zamlji nema sanse da kopa. Moze samo da ceprka.

Miki 02.08.2006 11:54

izuzetno mocna sprava , treba se samo jos zasiljiti i naostriti :1726:

crni 02.08.2006 14:33

Ima li kakvih sansi da preko tebe narucimo koji kramp.Stvar je opaka za kopanje po suvoj nabijenoj zemlji kao sad usred leta kao i po stenovitim predelima

kratki 02.08.2006 16:52

Ovaj alat je dosta fin i lak, predvidjen je za povrsinsko kopanje na oranici (asov), eventualno po sumi gde ima kamenja (sa ovim krampom).
Posto se dosta hoda i provodi po nekoliko sati na terenu sto je alat laksi to je pogodniji, osim za dubinska kopanja.
Crni po tvojim recima tebi je potrebno mesto ekstremno kao za rudare na primer. Neznam koliko bi se isplatilo da ti iz Austije saljem ove stvari a sam ih narucujem iz Nemacke. Najbilje je ako sam nesto kombinujes od vise krampova, asova i ostalih rekvizita. Saseces i zasvjsujes kako ti najvise odgovara.Tako smo i mi radili sa nekim alatkama. Pozdrav!!!

banebeograd 02.08.2006 19:26

super krampic,
zna li neko ima li negde u nasim krajevima da se kupi neki takav strojic...

kraguj 02.08.2006 20:40

Potrazite malo po nasim buvljacima. Nedavno sam kupio veoma solidan asovcic (na sklapanje sa futrolom i integrisannim krampom i testerom), koji nista ne zaostaje za gore prikazanim na slici, za samo 300 din (sto je manje od 4 Eura). Oprema za ribolovce je dosta napredovala, sto moze da koristi svima.

Olja 02.08.2006 21:05

Alat za kopanje
 
Citat:

citat od banebeograd
super krampic,
zna li neko ima li negde u nasim krajevima da se kupi neki takav strojic...

probaj na nekom vojnom otpadu... tamo ima veoma dobro ocuvanog alata, ali i raznih drugih sitnica...za male pare, 100-200 din. Primera radi, kupili smo desantni camac za 16 osoba, potpuno ispravan i ocuvan, za 9000 din
( oko 105 eura)... a, kramp i asov sa slike su isti kao moji sa otpada, koji su kupljani za 100 din( 1,17 eura)...

Miki 03.08.2006 00:04

Citat:

citat od Olja
probaj na nekom vojnom otpadu...Primera radi, kupili smo desantni camac za 16 osoba...( 1,17 eura)...

jesi li resila da ides na pecanje kitova , ili da ratujes sa nekim ?

crni 03.08.2006 01:21

Mozemo li znati konkretno na kom otpadu se to moze kupiti. Inace kramp na slici je verodostojna kopija americkih krampova koji su korisceni cetrdesetih godina


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 16:45 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!