Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Antika (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=166)
-   -   Rimske vladarke ovjekovecene u kamenu (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=393)

Vumi 01.07.2005 13:59

Rimske vladarke ovjekovecene u kamenu
 
Prikažite listu dokumenata (Broj: 7)
Ovdje se mogu vidjeti biste rimskih vladarki, koje se nalaze u rimskome muzeju

Miki 01.07.2005 14:02

Bas su slatke , mada im Frizure nisu bas u danasnjem Trendu .

x_lav 01.07.2005 14:23

Odgovor
 
Pitanje za vas dvojicu strucnjaka(Vumija i Mikija):Koliko bih kostala jedna ovakva glava da se nadje(pitam iz ciste radoznalosti)?

Vumi 01.07.2005 14:25

Evo da ti "strucnjak" odgovori.....neeeeem am pojma, nikada se nisam interesovao za cijene ovakvih stvarcica

Miki 01.07.2005 14:37

Koji ,,Strucnjaci,, ? Lavu pa mi smo ti najveci ,,Pocetnici,, ! Moje je Misljenje : zavisi od toga u kojoj Drzavi nadjes ili Odakle zelis da kupis ,,Glavu,, ! Na Balkanu napr. kada bi je nasao - oduzeli bi ti je , Ako hoces da je kupis ,,legalno,, rekli bi ti da joj je cena ,,neprocenjiva,, , ako je kupis na ,,crno,, - ides u ,,Corku,,! Na Zapadu ako je Nadjes imas mnogo veci izbor opcija sta sa bi mogao da uradis sa njom , a ako je zelis kupiti cena zavisi od Mesta ( osobe ili institucije , prodavnice ili aukcijske kuce ) naravno i kome Vladaru Glava pripada kao i Ocuvanosti i Materijala Glave . Ali konkretno ti o potencionalnoj ceni neznam reci nista !

bojanrist 01.07.2005 17:13

vrednost
 
Cao svima,vrednost je razlicita kod nas,krece se od 1000-2500 kod nas,a na zapadu znam otprilike aukcijske prodajne cene od 15000-.......neznam za koliko otkupljuju

Vumi 01.07.2005 17:19

Ako i otkupljuju ne otkupljuju po vecoj cijeni nego sto vi trazite...mozda koji evro vise

rammstein 06.07.2005 23:48

ljudi nemojte se zavaravati takve pronadjene stvarcice mogu kostati citavo bogastvo,sve zavisi o kakvoj bi se skulpturi radilo.....a isto tako mogu vredeti par stotina eura......znaci sve ipak zavisi od nekih drugih stvari i faktora.....a isto tako i od srece da se takav pronalazak nadje.........

Vumi 07.07.2005 12:01

Ovakve stvarcice se ne pronalaze detektorima :)

rammstein 07.07.2005 18:37

Citat:

citat od Vumi
Ovakve stvarcice se ne pronalaze detektorima :)

Ne nalaze se detektorima to stoji,ali ne mora biti i vazece pravilo.......:36_1_ 12[1
Detektor tragaca moze odvesti na neki nalaz,a sam tragac slucajno moze naleteti na nesto drugo,a da pritom to nije ni trazio,nego je pratio signal detektora.....


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 20:14 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!