Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Testiranje detektora (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=109)
-   -   Vasi detektori (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=360)

Enigma 29.01.2008 00:47

Citat:

citat od rade-bec1 (Prilog 21502)
Ispod cigle vidi XP ko neveruje dajem detektor ako nije tako:26:

Rade dogovoreno, ti meni XP, a ja tebi XLT koji ne registrira ni rimsku cigletinu, a kamoli novac ispod nje. :26:

kratki 29.01.2008 09:39

A kako bi bilo da isprobate koji detektor moze da vidi ispod rimske cigle manju tanku zlatnu mindjusu ili privezak? Sto se Xp-Goldmaxxa tice veoma dobro vidi folis od 12mm ispod rimske cigle na dubini oko 15cm. Mislim da svi detektori koji rade sa visljom frekvencijom imaju prednost u takvom slucaju. Mada moram reci da me je G-max II iznenadio kad je i on video folis mada malo slabije od Goldmaxxa i Tesora Germania.

Nigrianvs 29.01.2008 16:46

enigma, no problemo ombre dogovoreno ali uz XLT ide i kilo mucenice da kad se razocaram u njega nasljokam od srece:totlach::26:

Vumi 29.01.2008 17:09

Mislim da vecina detektora moze vidjeti novcic ispod rimske cigle, e sad kako...to skontajte sami :)...u to se uvjerio i "kratki" kada je testirao Goldmaxxa i javio mi razocarano da ni on to ne moze...poslije je vidio da nije bio u pravu :)

Enigma 29.01.2008 18:20

Citat:

citat od rade-bec1 (Prilog 21516)
enigma, no problemo ombre dogovoreno ali uz XLT ide i kilo mucenice da kad se razocaram u njega nasljokam od srece:totlach::26:

Prijatelju, uz XLT pride ide pečeni odojčić, bocun vrhunske mučenice i dva demižona zelenog silvanca, nakon ove uvodne inicijalizacije Spectrum će vidit ciglu i novčić ispod nje, tko zna možda mu se otvore oči i registrira kineski zid. :totlach: :26:

banebeograd 29.01.2008 23:41

Citat:

citat od Enigma (Prilog 21523)
Prijatelju, uz XLT pride ide pečeni odojčić, bocun vrhunske mučenice i dva demižona zelenog silvanca, nakon ove uvodne inicijalizacije Spectrum će vidit ciglu i novčić ispod nje, tko zna možda mu se otvore oči i registrira kineski zid. :totlach: :26:

cika enigma, smem li se i ja prijaviti za taj test,
s obzirom na moju mladost i neiskustvo mogao bih biti u revijalnom delu ono kad se krene sa napadom na odojke svih vrsta sto zivih sto res pecenih :):totlach:

kratki 29.01.2008 23:54

Vumi moram da te ispravim, to je bio Gmax! Posle one tajne je hvatao mnogo bolje dok je Goldmaxx to radio dobro odmah.

Stef74 30.01.2008 00:07

Citat:

citat od kratki (Prilog 21537)
Vumi moram da te ispravim, to je bio Gmax! Posle one tajne je hvatao mnogo bolje dok je Goldmaxx to radio dobro odmah.

Cije su to tajne...vase :26:

Nigrianvs 30.01.2008 14:48

Enigma prijatelju uzecu banabeograd da mi pomogne el ako to sve saspem u sebe videcu JA i moju pokojnu babu :totlach::26:

Vumi 30.01.2008 17:22

Citat:

citat od kratki (Prilog 21537)
Vumi moram da te ispravim, to je bio Gmax! Posle one tajne je hvatao mnogo bolje dok je Goldmaxx to radio dobro odmah.

Starost moj prijatelju, starost. Izvinjavam se na gresci, davno je to bilo :)


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 19:51 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!