Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Minelab (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=157)
-   -   Novi model iz Minelaba CTX 3030 (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=6590)

IVLIANVS 22.06.2012 09:19

kako to da se ovde kod nas sve ostave nalaze sa minelabom i sa white`s?
ovi sa xp nemaju srece?

Vumi 22.06.2012 09:26

Ivlianvs, mozda iz toga razloga sto su ostave pronalazene u vremena kada XP masina nije bilo ili iz razloga sto XP masine vecinom imaju novopeceni tragaci koji sada obilaze terene koji su vec pregazeni sa strane starijih tragaca (vjerovatno malo njih sami nalaze nove terene vec idu po starim) a mozda je stvar i u tome da je neka ostava pronadjena minelabovim modelima GP serije...ah da, mozda tu ima i srece :).

Ne bih zelio da neko sada pomisli da sam ja protiv ostalih proizvodjaca...nisam ...koristio sam i Minelaba i Fishera i Tesora i ako je teren dobar bilo je i nalaza :)

laki 22.06.2012 09:55

ja ne zelim da forsiram ni jednu marku niti model ali kod mene su skoro svi presli na fi**** F75...za ove druge ne zele ni da cuju...

agrippa 27.06.2012 15:44

...opet stara tema merc ili bmw , aston ili porsh ...
meni je uvek tudje bolje , zato i menjam aparate kao patike ;)

Desert Walker 28.06.2012 14:51

eh evo i mene drugovi,ponovo sam aktivan (mislim da terene ne na pisanje po forumu :) )pa cemo da vidimo sta stari dobri GMAXX moze.
vruce je ali to je manje vazno ;) ,bitno je da sam "na slobodi" . ako iskoci opet neki top...necete ga vidjeti na forumu :D

Nigrianvs 28.06.2012 15:39

Dobro dosao na balkanmaniju
Ako iskoci i haubica....postavlja j
I naravno da i ti ubodes dobar pogodak-nalaz
Srecno!!!

Desert Walker 28.06.2012 17:58

ma zezam se,ja postavljam i ono sto mozda ne bih ni trebao. takav sam da svasta kopam i nosim kuci.
a za top...pa niko mi sa foruma nije kriv. sam pao sam se ubio.
a sad sam dobio vijest da je na njivi koju nisam htio ni da pogledam moj drug nasao ceprkajuci po basti jos 2 silikve i jednu akcu. rekao sam mu da nista ne pipa,uskoro sa detektorom idem tamo :) . daleko je ali neka je.

Darko 28.06.2012 18:11

Dobordošao DW... I SA SREĆOM ;)
Ja uskoro idem malo južno (nekih 600km), pa sam se i spremao, a šta sam napravio za MD postavim uskoro fotke :)

Desert Walker 28.06.2012 18:17

ja dalje od Hercegovine necu...i to je dovoljno.

Spartakus 28.06.2012 23:54

E, dobro nam dosao Miraleme nazad i puno srece sa terenima i pronalazcima. Postavljaj sve sto nadjes, ajde ako bas naletis na neku hrpu srebrnih ko ovi u Engleskoj onda nemoj da se hvalis previse... ;)


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 10:59 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!