Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Fisher (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=155)
-   -   Fisher F70 (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=5801)

Naki011 10.07.2011 13:40

Fisher F70
 
Dali je neko uopšte probao ovaj detektor. Ja sam skroz zadovoljan sa mojim f75, ali razmišljam o nabavci ovog kao rezervnog, pošto me prijatelji gnjave da idu samnom u potragu, a naravno da niko od njih nema detektor pa me zamlaćuju pitanjima i glupostima. Ovako bi im uvalio detektor pa bi bar ćutali.

avgvst 10.07.2011 16:35

Ja ne vodim nikoga na teren sa mnom od radoznaih posmatrača:
Samo kolege dolaze u obzir, sa svojim ili sa mojim detektorom.
A da kupiš još F70, da daš novce samo da bi ćutali... Pa ne znam baš šta bih ti rekao! :D

Naki011 10.07.2011 16:57

f70
 
Citat:

citat od avgvst (Prilog 54651)
Ja ne vodim nikoga na teren sa mnom od radoznaih posmatrača:
Samo kolege dolaze u obzir, sa svojim ili sa mojim detektorom.
A da kupiš još F70, da daš novce samo da bi ćutali... Pa ne znam baš šta bih ti rekao! :D

I moja žena ide često samnom pa po samoj prirodi stvari gunđanje je neminovno.

Vumi 10.07.2011 21:17

Onda im kupi Garrett 150 ili 250 pa neka mlate :)

ArchNosferatu 10.07.2011 21:58

Moje pravilo je jednostavno... Nikad sa zenom na teren.

avgvst 10.07.2011 22:47

Kakva crna žena, ona neće ni da čuje da ide na teren tamo u neku guduru, što je u jednu ruku i dobro.
OStala rodbina me gleda kao čudaka i ludaka što mlatim sa nekim "reketom" po njivama, što je, opet u drugu ruku dobro!
Tako da sam se lepo familije otarasio... a drugari ne znaju ni da e bavim ovim hobijem, ne hvalim se, samo me svaki put pitaju gde sam tako pocrneo a na moru nisam bio.
Jbg braćo BICIKLIZAM.. Uvek dobar odgovor!
Neki dan na terenu me sretne jedan deda a ja detektorom preko nekog frEziranog voćnjaka, pita me deda čime tretiram voćnjak, valjda video da mlatim detektorm pa mu bilo čudno: Reko totalom deda!
A mislim u sebi :"okani me se ako Boga znaš!".
Nije se zadržavao sva sreća!

Naki011 11.07.2011 00:39

f70
 
Ma otkud znam pričam vam da sam nov u ovom hobiju i da je sve to novo za mene i one koji me poznaju, a posebno za moju ženu kojoj se sve to kretanje po raznim terenima jako sviđa, i da ne pominjem psa koji je uz mene stalno. Ali, ja sam jednostavno takva osoba, i nisam Ja tema nego taj detektor koji hoću da kupim. Da, taj GARETT nije loša ideja i mogao bih da se predomislim, ali niko kod nas nije još ništa rekao o fisheru f70 i to me kopka. Nemojte da me pogeršno razumete ja nisam vezan za FISHER-a kao proizvođača metal detektora i rado bih za te pare kupio neki detktor drugog proizvođača u toj klasi samo ne znam koji!

eclipse4 11.07.2011 01:33

Citat:

citat od avgvst (Prilog 54669)
Kakva crna žena, ona neće ni da čuje da ide na teren tamo u neku guduru, što je u jednu ruku i dobro.......

nikad se nezna kad mozes naici na gorsku vilu ;)

ArchNosferatu 11.07.2011 13:39

Naleteo sam na jednu gorsku vilu ali bila je previse stara za moj ukus...

Avgvst videli su i mene nekoliko puta... Jedan mislio da nosim trimer posto ga nisam spakovao i nosio u rukama, a jedna baba mislila da idem na pecanje :D

Vumi 11.07.2011 20:58

Pa vjerovatno niko nema iskustva sa tim detektorom pa zato i nema odgovora. Znaci da ces morati sam da pronadjes na netu njegove osobine i da na osnovu toga zakljucis da li ti moze posluziti ili ne. Ali, ako ti je to za zenu ili prijatelje, koji se slabo razumiju u te stvari, bolje ti je da im kupis nesto sto se ukljuci i vec je spremno za trazenje. I taj fisher koji ti imas i ovaj drugi, su dobri detektori samo ja ne volim previse kompikacija oko stelovanja.


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 11:57 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!