Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Zanimljivosti (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=24)
-   -   da li ste i vi primetili? (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=3886)

eclipse4 21.04.2009 20:51

da li ste i vi primetili?
 
.....da li ste mozda primetili da je "neko" na ovom forumu vec dugo,dugo,dugo vremena a da za svo vreme nije ni jedan novcic postavio ili bilo sta pitao u vezi numizmatike......pa se pitah,koju duznost vrsi na forumu.....
...uz izvesne pretrage po formu ja nisam uspeo naci ni jedan jedini negov nalaz......

kratki 21.04.2009 21:00

To su oni........ Enigma im je dao dobro ime, reci ce nam vec

eclipse4 21.04.2009 21:05

nisu to oni......to je jedan.....bar sam ja jednog spazio......registro van.....i ucestvuje u diskusijama ali nalazi i pitanja oko numizmatike.....njen te....ljift nje rabotaet....

pike.sch 21.04.2009 21:06

Na koje mislis na korisnike ili posetioce?

eclipse4 21.04.2009 21:11

korisnik je kazem odavno.....vec treci put pisem ;) ;)

Vumi 21.04.2009 21:18

Ja pokusavam redovno da brisem sve one koji nisu aktivni na forumu, saljem im opomene itd itd. Vjerovatno ste primjetili da se broj korisnika smanjuje. Mozda mi je neko od njih prosao kroz prste, ne zna m, pogledacu cim budem imao vremena. Dosta njih su bili redovni posjetioci dugo vremena a da nisu ni jedan prilog napisali. Takve sam brisao jer nam "spijuni" nisu potrebni ovdje. Cak, kada novi traze da ih registrujem (ne postoji vise mogucnost automatskog registriranja), moraju mi objasniti koji su razlozi za to. Ako mi se obrazlozenje ne svidja, ja ih ne registriram. Pored toga, ako ih i registriram a oni samo budu posmatraci, nakon 1-2 sedmice bivaju bez opomene izbrisani. To je ono sto ja mogu da uradim...

kratki 21.04.2009 21:24

Ima mnogih koji se ne usudjuju da pisu ili postavljaju fotke nalaza na foru iz nekog njima poznatog razloga, pa zato samo citaju i nista vise.......

eclipse4 21.04.2009 21:30

nanjusicete ga i vi sigurno......zasad nista lose ne mogu reci.....covek jos jednom kazem,ucestvuje u konverzacijama,pise, dobacuje i tako to,kao i na svakom forumu....ali ja za sada nisam uspeo naci ni jedan njegov prilog sa nalazima,sa pitanjima vezanim za numizmatiku,niti je nekom nesto datirao.....ja nekazem da nije to radio,mozda i je,ali za svo to vreme od kad je ovde,ja nisam uspeo nista naci vezano za njega.....zato mi je jako interesantno da neko boravi ovde i pise svasta a da pritom nema ni jedan nalaz,ni jedno datiranje,i ni jedno pitanje vezano za numizmatiku ...itd itd....

Enigma 21.04.2009 23:39

Prijatelju, reci o kome se radi, nema ništa loše u tome.
Mislim da bi Vumi trebao aktivirati korisničku listu iz čisto praktičnih razloga. :) :26:

Vumi 22.04.2009 11:45

Vasa zelja je meni zapovijed :)...lista opet aktivirana :)


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 23:14 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!