Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Vrste i namjena (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   detektor MINEORO da li je to detektor iz snova (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=2376)

belja 07.10.2007 02:47

detektor MINEORO da li je to detektor iz snova
 
Mineoro detektor je daljinac koji detektuje zlato i srebro.Po opisu je detektor iz snova,da li je to tako?Radi na istom principu kao i bionic iz OKM firme.

Stef74 07.10.2007 02:57

Jeste to je taj detektor iz snova.
Ali kad se probudis nacisto se razocaras :totlach: :totlach: :totlach: :26:

banebeograd 07.10.2007 11:03

ne samo da se razocaras nego imas i velikuuuu prazninu u dzepu, a hoce i magarece usi da izrastu...

belja 07.10.2007 15:05

VELIKI POZDRAV SVIMA.posto sam se veoma razocarao kod kupovine prvog detektora ne zelim da mi se to ponovi.mineoro ima jake cene i mozes da ga narucis iz brazila,engleske i u.s.a.Bionic je takodje skup kao i sve iz OKM.STA I KOJI DETEKTOR JE VELIKO PITANJE ZA KOJE TRAZIM ODGOVOR:POZDRAV

banebeograd 07.10.2007 16:45

pozdrav belja i dobro dosao na najbolji sajt na yu jezickom podrucju koji se bavi hobi arheologijom...
sa kojim si se detektorom razocarao...
na sajtu je vec bilo slicnih pitanja, uglavnom tvoj izbor detektora prevashodno zavisi od onoga sta si planirao da trazis i na kakvom zemljistu...
pozzzz

belja 07.10.2007 17:53

Ne sumnjam da je najbolji SAJT kupio sam garret gti2500 koji detektuje manastirsku ciglu a po meni je veoma komplikovan sto se tice diskriminacije.Sonda za velike dubine se lose pokazala.Da li znas nesto o pomenutom Mineoro FG80 i Rover de luxe.U Brazilce nemam neko vece povernje tako da mi preostaju nemci.Mozes da pogledas na www.xxxxxxxxx ima takodje interesantnih aparatura pozdrav.

Nadam se da ovo nije bila promocija necijega sajta koji jos nije dovrsen!!!

belja 08.10.2007 21:22

nIJE PROMOCIJA proveri

Vumi 09.10.2007 15:33

Pa provjerio sam prije nego sam promijenio tvoj prilog :)

mikipn 15.10.2007 02:52

U NASIM JE RUKAMA
 
Imam ga i u mojim rukama je i vi komentarisite o njemu kako ko zeli.
Ali konja kog nisi jahao nemoj da kudis.

banebeograd 15.10.2007 10:54

ja znam za dva mineoro aparata koji su se dugo vrteli po srbiji, i bili su u mnostvu ruku jer su mnogi hteli da kupe nesto takvo ali pre kupovine i da ga probaju, zelja za kupovinom je najcesce nestajala brzo , tj tokom prvog izlaska na teren...
neki su stvarno hteli da ih kupe, neki su ih uzimali kao fol na probu a ustvari samo da skinu semu da bi pokusali da naprave/bezuspesno/ tako nesto, a isti nisu ih napravili ne zato sto je nemoguce iskopirati nego zato sto ti aparati nisu davali nikakve rezultate na terenu...
i ja sam imao jedan od tih aparata u rukama, ali je lik kod koga smo ga gledali odma rekao da to nije sprava za nas , on koji je trebao jos i da zaradi na njemu prodajuci ga , nije ga preporucivao prijateljima, to dovoljno govori o funkcionalnosti uredjaja...


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 17:30 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!