Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Pitanja koja se tiču korišćenja foruma!!! (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=110)
-   -   Slike u profilu (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=482)

rammstein 10.09.2005 10:52

Slike u profilu
 
Pitanje za sve clanove foruma.
Da li se vide slike u mom profilu.Tj trebalo bi se videti 5 slika ispod potpisa.
E sada da li Vi to uopste vidite ili ne vidite.

Vumi 10.09.2005 13:39

cek cek cek.....cini mi se da nesto vidim....aaaaaaa, danas je samo jedna kockica u pitanju......juce ih je bilo 5....:)

Miki 10.09.2005 17:44

ma ja sam i jutros video 5 kockica , rami druze pa gde si izgubio ostalih 4 komada ?

rammstein 10.09.2005 23:53

gde sam ih izgubio nemam pojma......Ja vidim slike u potpisu,Vi ih ne vidite,sada opet fale te iste slike,dolaze odlaze,pojavljuju se nestaju..........

Ja vise nisam pametan sta se ovde desava..........
Vec danima pokusavam da stanje dovedem u red,ali mi to nikako ne uspeva...........

Vumi 11.09.2005 01:04

jesi li ti siguran da su te slike jos uvijek na serveru kojega si naveo u URL-u? Ako je to neka stranica koja se cesto aktuelizira onda je moguce da tih slika tamo vise i nema nego su sada neke druge koje se drugacije i zovu pa samim time ovdje se gube?

rammstein 12.09.2005 21:45

nemam pojma vise......slike su jos uvek na tom serveru.....

Sta se zbiva i sta se desava sa ovim kompjuterom ja stvarno neznam........
Onu jedinu sliku koju imam i koja je ostala ja je vidim u potpisu,e sad sta vi vidite..........neee eeeeeeemammmmmmmmmmm mm pojma

Vumi 12.09.2005 22:02

Pa zasto ne kopiras te slike koje zelis imati u potpisu i ne posaljes ih meni a ja cu ih postaviti na ovaj srever i niko ti ih nece moci vise uzeti :). Naravno od mene ces dobiti URL od slika a ostalo ces znati i sam uraditi :)

rammstein 12.09.2005 22:50

Pa zato sto ne mogu da ti ih posaljem e-mailom,kada kopiram sliku i probam na einf
ungen da je postavim u mail ino nece...........

Vumi 16.09.2005 07:33

Pa nemoj tako da to radis, rijec kopiranje sam upotri****o samo onako. Jednostavno klikni na sliku desnim tasterom misa i izaberi funkciju "SAVE AS" (ako se ne varam da se tako pise na engleskom) ili ti na njemackom "Ziel speichern unter" i tu sliku memorises negdje na tvom HD-u. Poslije vec zasigurno znas kako da mi je posaljes email-om :)

rammstein 29.09.2005 00:41

Vumu jesi li mi ti ubacio one slike u profilu..........

Mislim na one tri od rammsteina.....


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 20:59 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!