Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Testiranje detektora (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=109)
-   -   tesoro silver u max (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=8548)

TESORO 05.04.2015 23:59

tesoro silver u max
 
Ima li netko od vas iskustva sa ovim detektorom, zanima me vaše mišljenje nekako mi je najbolji za taj novac u toj kategoriji i što znače svi modovi oni za diskriminaciju i kakva mu je diskriminacija pošto prvi put susrećem se sa ovim nemam nikakvog iskustva pa me zanima vaš odgovor u vezi ovog detektora kakav je općenito i kakav je za srebro i zlato ?

Janko Veselinovic 06.04.2015 01:01

Prikažite listu dokumenata (Broj: 1)
Ne znam dal pricamo o istom modelu :36_11_6[1
Izvini kolega, nisam mogao da odolim , ne ne koristim tesoro i ne poznajem nikog ko ga ima ali mozda se i nadje neko na forumu ko moze da ti da vise informacija.

avgvst 06.04.2015 01:23

Ozbiljniji Tesoro aparati su dobri i imaju najbolji odnos cene i kvaliteta. Silver u max je dobra makina, uređaj koji ima tonsku diskriminaciju i manuelnu, jedino je bez displeja.
On je manje komplikovan od naprednijeg-golden u maxa, koji između ostalog ima i Notch filter. Dobra strana je što imaju automatsko određivanje ground balansa...
Aparati imaju doživotnu garanciju i imaju dobru diskriminaciju. Dubina u max serije je takođe zavidna, još ako se uzme veća sonda onda je dubna super.
To dugme ti omogućava da podesiš diskriminaciju ispod koje nećeš da ideš. Znači ako staviš na gvožđe ne bi trebalo da javlja sitno gvožđe već samo " plemenitije" metale.
Ovo gore od Janka nije silver u max već Eldorito - jedna od kompikovanijih verzija.
I tako....

Enigma 06.04.2015 03:23

Jankova je makina za popyzdit, nema bolje za pronać plastiku, dijamante, srebro, zlato, a diskriminator za kovanice je ludilo. :super: :26:

ObeliX 06.04.2015 09:10

moj je drug skoro kupio Cortesa a prije toga je imao neki stariji model (Sabre nekakav sta li) i covjek ubija sa tim aparatima. ova dva aparata imaju iste sonde i to mu je prakticno a ima veliku i malu sondu.
sa malom je plitak ali sa velikom se pretvara u strasan aparat.
s obzirom da su Tesorovi aparati vec dugo isti (da ne kazem zastarjeli) to su super masine a i cijena im nije bas mala. ceka se nesto novo od njih jer ovo sto prodaju ne mjenja se (izgledom) vec dekadama.

avgvst 06.04.2015 23:20

Hahhahahaah, moram da se nasmejem sada kada sam bolje pogledao sliku....
Znam da tesoro nije imao ovu marku eldorito... a ja budala samo pročitao naziva aparata i odma se upecao... A nisam gledao oznake na ploči.
U stvari čini mi se da je to u stvari tesoro golden u max samo što su zahebanti promenili nazive dugmića.
A u suštini sve što sam napisao kolegi za ostale modele ovog proizvođača stoji...
Eeeeeee Janko Janko.. samo se zezaj, pa nas umorne rabadžije nasankavaj, što ne vidimo od vina rujna šta je napisano na detektoru...
:bier:

TESORO 07.04.2015 13:11

što znače za diskriminaciju one oznake tab, sc,zc zn razumijem samo foil i iron rađe pitam vas jer nemam pojma nego ovog od kojeg kupujem

banebeograd 07.04.2015 21:54

najbolje bi bilo da ti je prodavac sve uredno objasnio jer ga je on i koristio,
sledece sto mozes da uradis je da procistas uputstvo za rad,
ako nisi to dobio idi na sledeci link
http://www.tesoro.com/info/manuals/c...maxmanual.html
sve sto ti treba ra rad ces tamo naci...

TESORO 13.04.2015 12:45

Znate za neke slušalice za tesoro 6,35 mm da nisu skuplje od 25 eura ???

banebeograd 13.04.2015 19:44

za tesoro ili za bilo koji drugi model metal detektora , sve jedno je, samo je bitno da uzmes sa odgovarajucim konektorom ....


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 16:53 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!