Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Novi vijek (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Blic Online (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=4690)

Pretorijanac 21.03.2010 16:03

Blic Online
 
Arheološka Mafija ...
Citat:

...slobodno se može reći da postoji arheološka mafija koja organizuje grupe za iskopavanja...
...Dolaze organizovane grupe kopača iz Beograda, Niša, Zaječara, Subotice...
...ruše sve pred sobom da bi pronašli zlato kojim su opsednuti...Zlataren je je ludilo, bolest zavisnosti, manija...
Manijaci jedni! :totlach:

Enigma 21.03.2010 18:54

Sram vas bilo! :totlach:

miki13 21.03.2010 20:27

[Gde je ovo sve napisano, ,,,

rammstein 21.03.2010 23:35

Citat:

citat od miki13 (Prilog 43488)
[Gde je ovo sve napisano, ,,,

Klikni na link,otvorice ti se nova stranica.
Muka mi je vise i nesposobne drzave,i arheologa koji pametuju i divljaka koji ruse sve pred sobom....Kupio sam kera pocinje sezona tartufa,i da me neko vidi i prijavi nemoze mi niko nista,jedino da mi kera oduzmu,opusteno i bez nervoze ima da trazim tartufe i nece me niko nazvati ni krivog ni duznog divljakom zbog pojedinaca.
Odoh ja zvanicno u tartufare:)

Enigma 22.03.2010 00:31

Tartufi
 
Rami, pazi da ti ne ukradu kera, meni jesu. Žali bože muke, novca i izgubljenog vremena za dresuru psa. :) :26:

miki13 22.03.2010 02:56

poz
 
Koliko sam primetio ovde na forumu su mahom Numizmaticari i ljudi koji vole praistoriju, prema tome niko od nas se ne oseca prozvanim.
Najdublju rupu koju sam kopao je oko 70cm. niko od nas ne rusi zidove ne kopa bunare ,(mada sam hteo u jedan od 3m da upadnem nocu), i svaku rupu obavezno zatrpavamo.
Mi svi imamo problem i zovemo ga ovde kod nas K A Z A N Dz I J E.
To su ljudi koji traze kazan ili magazu punu zlata , kazu ma te vase parice ma to nas ne zanima mi radimo na krupno.
Imao sam cast da upoznam jednog koji 21god. juri kazan i svaki put mu za malo pobegne ili ga odnesu sove i zmije ili jos kojekakve ludorije koje normalnom coveku nemogu da padnu u zadnjoj celiji malog mozga.
Prema tome dragi kolege ne trebamo se osecati prozvanim a i mogu da nas povuku za K oleno.
A onaj nepismeni arheolog ja nisam vido da je on uradio nesto u zadnjih 4god. u Pirotskom kraju a verujte ima posla za njih 30 da rade 100god bez odmora .
Pitao bih ga kad su ostavili 32000 kom srebrenjaka od Vranjanskog nalaza u MUP Gadzin Han kako im je za 4meseca ISPARILO 21000kom.
Ili kako u muzeju u Nisu i Beogradu stoji vec 5god. 6000kg. neociscenog novca.
Kolege dragi oni imaju problem u glavi sa samim sobom.

pike.sch 22.03.2010 12:31

Citat:

citat od rammstein (Prilog 43518)
Klikni na link,otvorice ti se nova stranica.
Muka mi je vise i nesposobne drzave,i arheologa koji pametuju i divljaka koji ruse sve pred sobom....Kupio sam kera pocinje sezona tartufa,i da me neko vidi i prijavi nemoze mi niko nista,jedino da mi kera oduzmu,opusteno i bez nervoze ima da trazim tartufe i nece me niko nazvati ni krivog ni duznog divljakom zbog pojedinaca.
Odoh ja zvanicno u tartufare:)

Zar i ti kolega prelazis na tartufe. Kod mene skoro polovina tragaca ostavilo detektore i bacilo se na tartufe. Nalaza sve manje i manje neki tereni su ocisceni a tartufi se stalno obnavljaju i uvek ce ih biti a i lepo se moze zaraditi, samo dobar kuca ili jos bolje dresirano prase.

perun 22.03.2010 20:43

Miki 13, zato se arheolozi i zale, dobili su konkurenciju koja je nemilosrdna i koja je upregla sve da opustosi i upropasti radi sitne zarade. Zato ovaj hobi polako odlazi u proslost. Ko hoce u profi izgleda da ce morati da se uclani u one nazovi udruzenja.

agrippa 23.03.2010 09:20

Rami, Enigma je u pravu ,
ker je luksuz lakse je sa svinjcetom, ne treba obuka , u instiktu mu je da rije i prekopava
Samo setas iza njega i kupis tartufe pre nego ih pojede :26:

biljadj 23.03.2010 09:33

Svince je bolje na dva tri dima.:)


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 16:14 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!