Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   XP (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=159)
-   -   Gmaxx II --pitanje (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=9396)

RUAH 30.08.2017 14:05

Gmaxx II --pitanje
 
Da li je netko probao XP Gmaxx II koristiti na moru po plazi i u pličaku.? Neznam kako se ponasa u morskoj vodi. Da li je stabilan? :)

Janko Veselinovic 30.08.2017 17:21

Na suvom delu bi trebalo da radi odlicno, pored vode dosta zavisi od same plaze ako uspes da ga smiris radice solidno, nece biti dubok ali ce da razdvaja lepo u zoni detekcije, u vodu mislim da je pametnije ne nositi ga niti bi u slanoj vodi radio dobro(pisem na osnovu iskustva sa deusom). Tako drz se suvog dela i probaj pored vode a najbolje posle talasa kad skine neki deo plaze.

zeljketa 30.08.2017 18:16

Ni ne probavaj, cim namirise so poludi potpuno.

ObeliX 30.08.2017 20:42

ja probao i nije dobro. sa Tesorom sam puno bolje radio

Stalker 04.09.2017 20:19

Ja probo neki dan sa Garreet AT Pro u moru i crko je još ima garanciju 1 godinu.

ObeliX 04.09.2017 21:22

za te stvari Minelab ima najbolje aparate. AT PRO jeste vodootporan ali slana voda je cudo

banebeograd 04.09.2017 22:57

Citat:

citat od Stalker (Prilog 92260)
Ja probo neki dan sa Garreet AT Pro u moru i crko je još ima garanciju 1 godinu.

kako crkao? sta mu se desilo, on je vodootporan do 3 metra ....

Enigma 05.09.2017 01:09

Aha, isto ko i moj Pentax, čim je ušo u more napio se vode. Skupe profi uređaje testiraju svaki zasebno, poput vojne tehnike, a ovo naše jedan, često niti jedan od stotinu proizvedenih. Reklamacija rijetko prolazi i ne isplati se dodatno gubit živce. Njima su pokriće njihove norme i certifikati za kvalitetu proizvoda, to što se desilo za njih je posljedica (čobanovog) nestručnog rukovanja, u 99 % slučajeva. :) :26:

ObeliX 05.09.2017 08:31

Achtung dichtung....da nije ona gumica ispala ide pod sraf na slusalicama ili sondi? Ja svoj At Pro nikad potopio nisam.samo sam ga prao pod cesmom.
Cudi me da je propustio...meni se cinio dobro zapakovan. Jbg,pritisak vode je cudo. Jedna mala rupica ili nesto nedotegnuto i gotovo

Stalker 06.09.2017 22:17

Sve sam pritego, radio je normalno do prsa, a pod vodom ništa slušalice ne rade. Sad je bez slušalica i sonde stabilan, ali sa sondom divlja. Sonda je bez ogrebotine jer je bila sa zaštitom. Ne vidi se da je igdje propustio ili se orosio. Nije to za pod vodu. Čekam sad odgovor od prodavača?! Trebao sam uzeti Minelabov Excalibur 2.


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 21:55 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!