Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Novi vijek (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=168)
-   -   Grb Srbije sa krunom (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=173)

Antique 04.03.2005 21:34

Grb Srbije sa krunom
 
Ovdje je stajao oglas o prodaji...po pravilima foruma to nije dozvoljeno !!!

Administrator

rammstein 04.03.2005 21:45

antique dobro dosao na forumu mislim da do sada nisam imao prilike da citam tvoje priloge meni ce licno biti drago da ih citam.....mozda i naucim nesto novo ili steknem iskustvo vise sto se tice ovog hobija :475: :475:

rammstein 04.03.2005 21:47

meni bi bilo drago kada bi sliku postavio na forumu........tako da i ostali clanovi mogu da vide o cemu se radi............ :475: :475: :475: :475:

Vumi 04.03.2005 22:57

Antique, budi nam pozdravljen !!!
Kako mislis da saljes slike mailom? Kome? Zasto ne postavis sliku u sam forum. Ne razumijem zasto se plase svi da to cine. Slobodno postavi sve slike u forum, niko ti ne moze nista za to niti te iko zna i poznaje (ako se toga opet plasis).
Forum kao forum nije postavljen da bi meni licno slali slike mailom ili nekako drugacije, forum je napravit da bi svi ucestovali u njemu i da bi jedni od drugih nesto novo naucili. U forumu te niko ne zna niti poznaje, tvoji podaci nisu dostupni javnosti pa cak ni ja ne mogu da vidim recimo tvoju lozinku za forum.
Nadam se da ce se korisnici osloboditi malo toga straha i poceti da koriste ovaj forum kao i svi drugi koji koriste iste ovakve forume na drugim jezicima...

rammstein 05.03.2005 23:52

e ja stvarno pocinjem da se nerviram :motz: ako neko nece da postavi sliku na forumu o predmetu koga ima,onda ne treba ni da pise o njemu uopste........ :motz: :motz: :motz:

rammstein 05.03.2005 23:59

Citat:

citat od Antique
Grb Srbije sa krunom... Velicina: priblizno 30x30mm, Materijal: metal, Reljefno, sa nalicija postoji zakacka za (verovatno) kapu...
Saljem slike Mailom

Antique ne razumem druze zasto bi nekome slao sliku na e mail.......umesto da je postavis na forumu i tako da je svi vide........mislim na clanove foruma........bar na onu grupicu clanova koji toliko koliko....posecuju forum......... :475: :475:i pisu o nekim stvarima.......

Vumi 06.03.2005 23:35

Citat:

citat od rammstein
e ja stvarno pocinjem da se nerviram :motz: ako neko nece da postavi sliku na forumu o predmetu koga ima,onda ne treba ni da pise o njemu uopste........ :motz: :motz: :motz:

Pa ja sad skontao da covjek hoce to da proda pa je ovdje postavio oglas :426: . Njemu je da proda to sto ima.... pa mislim da negdje gore u pravilima postoji jedno mjesto gdje pise da je zabranjeno raditi takve stvari ovdje bez pitanja i odobrenja ...:444:

rammstein 08.03.2005 00:57

pa nemamo mi nista protiv toga sto on zeli da proda to sto ima.......ali mislim da je ovo pogresan sajt.....Ovde se mi bavimo nekim drugim stvarima............ .tj pricanjem i razmenjivanjem dosadasnjih iskustava,i sticanjem novih iskustava sto se tice ovog hobija.Ali jadni smo ti mi.....kad niko nece da nas nauci o nekim novim stvarima.Ko zna mozda bi taj neko drugi naucio neke nove stvari od nas.Nikad se ne zna.........

Vumi 08.03.2005 07:44

Nije on prvi koji ovu stranicu koristi da bi postavio oglas za prodaju. Nemam nista ako neko zeli da prodaje neke stvari ali ne zelim da ovaj forum bude oglasna ploca za to, kao prvo to nije dozvoljeno a ako neko zeli tako nesto da radi moze te stvari da rijesava preko PP-a ili na chatu....

rammstein 08.03.2005 09:32

U pravu si ti.....ali kako ce neko da zvrsava neke stvari preko chata,kad vidis i sam da se vecina boji da udju na chat :totlach: :totlach: :totlach: :totlach:


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 11:22 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!