Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Priče...legende...itd (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=112)
-   -   Ukleto blago (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=995)

eclipse4 27.07.2010 23:58

dajte mi prokleto blago ja ulazim u gacama da ga izvadim ;)

Enigma 28.07.2010 00:32

Godinama čitam slične gluparije i nemam volje komentirati napisane nebuloze, ništa od napisanog ne stoji, za detaljno objašnjenje morao bih napisati podebelu knjigu s područja psihologije opterećenih tragača, a to mi ne pada na pamet.
Jedino je važno da ovaj predivan hobi ne postane opsesija, jer svaka nezdrava opsesija neumitno vodi u pogubnu boleštinu. Svaki onaj koji izlazi na teren opterećen maštom o pronalasku zakopanog blaga, na dobrom je putu da završi neslavno i pogubno. :) :26:

rajan 28.07.2010 01:33

Citat:

citat od eclipse4 (Prilog 45706)
dajte mi prokleto blago ja ulazim u gacama da ga izvadim ;)


da ne ukenjas pantalone ahahaha

Atila Hunt 28.07.2010 07:34

Citat:

citat od I.Dzon (Prilog 45692)
Ne idite na mesta koja su pogodjena osiromasenim uranijumom i ne treba vam nikakav gajgerov brojac.Licno sam vadio gelere od pametne bombe pre 3 god. u Z. Srbiji.Takva mesta nisu preporucljiva jer iz metala radijacija ne moze nestati.

I.Dzoni,gajgerov brojac ti treba za sve drugo(plocice iz kine,gromobrani,razn i drugi metali u sirokoj upotrebi) samo ne za municiju sa osiromasenim uranijumom.Kod nje nije problem u direktnom zracenju vec u tome sto se u organizam unesu cestice iste preko hrane,vode.Kada jednom udju u organizam radioaktivne cestice tu je i kraj jako blizu.

Nisam nikada cuo za smrtonosne gljivice koje se razvijaju na predmetima koji su dugo stajali u zemlji?Kako se zovu?:26:

Atila Hunt 28.07.2010 07:39

Citat:

citat od Enigma (Prilog 45708)
Svaki onaj koji izlazi na teren opterećen maštom o pronalasku zakopanog blaga, na dobrom je putu da završi neslavno i pogubno. :) :26:

Enigma pa svi mi mastamo pomalo o zakopanom blagu.Kod nekog su to tovari blaga a kod nekog kao sto sam ja je jedan ili dva novcica u pitanju:)

eclipse4 28.07.2010 11:16

Citat:

citat od rajan (Prilog 45711)
da ne ukenjas pantalone ahahaha

da lakse vadim gajgerov brojac i dezinficiram nalaze ;) ;) ;)

ArchNosferatu 28.07.2010 21:28

Citat:

citat od eclipse4 (Prilog 45706)
dajte mi prokleto blago ja ulazim u gacama da ga izvadim ;)

Al u gumenim :26:

ArchNosferatu 28.07.2010 21:32

Citat:

citat od Enigma (Prilog 45708)
Godinama čitam slične gluparije i nemam volje komentirati napisane nebuloze, ništa od napisanog ne stoji, za detaljno objašnjenje morao bih napisati podebelu knjigu s područja psihologije opterećenih tragača, a to mi ne pada na pamet.
Jedino je važno da ovaj predivan hobi ne postane opsesija, jer svaka nezdrava opsesija neumitno vodi u pogubnu boleštinu. Svaki onaj koji izlazi na teren opterećen maštom o pronalasku zakopanog blaga, na dobrom je putu da završi neslavno i pogubno. :) :26:

Tako je. To treba biti hobi,a ne opsesija. Ja na primer izadjem u prirodu sa detektorom sa namerom da se prosetam i uzivam u cistom vazduhu... Pa ako bas nesto nadjem kopnem tu i tamo :26: Najgore je kad krene da te vodi pohlepa pa bi i u bunar skocio za zlato. Mada, nebih se bas ni bunio da mi neko kaze gde mogu da ga iskopam :D

Enigma 29.07.2010 00:36

Citat:

citat od Atila Hunt (Prilog 45713)
Enigma pa svi mi mastamo pomalo o zakopanom blagu.Kod nekog su to tovari blaga a kod nekog kao sto sam ja je jedan ili dva novcica u pitanju:)

Odlično, znači da nisi opsjednut i da si zaštićen od prokletstva. :) :26:

Enigma 29.07.2010 00:54

Arch, zdravo razmišljaš i to je jedini ispravan put. Nije ludilo palo s neba, ljudi se nesvjesno dovode u to bezizlazno stanje. Problem je u tome što labilne osobnosti gutaju kojekakve gluposti i naebu pravi - zdravi. :) :26:


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 17:12 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!