Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Vrste i namjena (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   garett........ (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=174)

rammstein 06.03.2005 00:32

garett........
 
Prikažite listu dokumenata (Broj: 1)
evo posto vec nekoliko dana pricamo o garett-u,pogedajte ovaj sajt.........www.garrett.com

DINIC Z 07.03.2005 16:07

cao
 
Neznam dali je neko vec radio sa garetom 2500 GTI, Ja sam imao prilike da radim sa tim aparatom kada sam bio u svom rodnom kraju,jedan moj prijatelj poseduje takav aparat.Tacno je to da on ima puno svojih programa i da mozete ga vi sami programirate ali mislim da je sam proizvodjac malo vise naduvao svoju pricu na primer sa sondom imagin on ne moze pronaci jednu paricu preko 25cm, a sa velikom sondom sto je proizvodjac napomenuo da ide do 4-5m to je cista laz,moze on ici do 4-5m ali ako su zakopana neka kola ili neki tenk.Na primer kutiju od 35x30cm ne moze pronaci na dubini od 3m sto znaci da moze samo da trazi zakopane tenkove,a i nisam napomenuo velika sonda samo moze raditi na vunkciju svi metali.
Ja se izvinjavam ako sam nekome ubio malo volju za ovim detektorom ali ipak ne vredi toliko para.i jos nesto malo je vise komlikovan meni je trebalo 10 dana da udjem u stos.

Vumi 07.03.2005 17:14

Nadam se da Rammstein ovo nece procitati... :)

rammstein 07.03.2005 19:07

:1850: kasno je vec sam procitao........... :1850: :1850: :shocked1:

rammstein 08.03.2005 01:01

:475: dinic-z kao prvo pozdrav za tebe,i zelim ti dobrodoslicu na forumu........Koliko vidim ovo ti je prvi prilog a nadam se da nije i poslednji.Iskreno se nadam da cemo uspesno razmeniti misljenja i iskustva sto se tice ovog hobija,mislim prvenstveno na sebe kao i na ostale skusnije clanove foruma i sajta :475: Drago nam je sto si se kao novi clan sajta ukljucio u forumu jer kao sto vidis i sam iz unosenih priloga da samo jedni te isti clanovi unose priloge i bore se da na taj nacin prosire svoje znanje i iskustvo sto se tice ovog hobija.Dok ostali clanovi nece da pisu iz kojih razloga verovatno samo oni znaju........necu da ih nabrajam jer su nama koji redovno posecujemo sajt vec poznati.U potpunosti se slazem sa tobom sto se tice nabrojanih stvari u vezi Garretta.Normalno je da svaki proizvodjac svojih proizvoda gleda da na neki nacin napravi sto bolju reklamu za svoj proizvod.Reklama je majka biznisaAli moje misljenje je da ipak ne bi trebali da preteruju u reklami jer to kasnije negativno moze da utice na proizvod.Sto se tice samog Garretta odlucio sam se da ga kupim samo iz jednog razloga.Zato sto ima snagu da duboko trazi u zemlji.Sto se tice pojedinacnih novcica oni me ne zanimaju toliko mada bice mi drago ako i njih nadjem.Mislim kod mene se radi o tome sto ja na neki nacin znam koliku kolicinu necega trazim i sta trazim.E bas zbog toga sam se i odlucio za njega.Sto se tice dubinske sonde TreasureHoundEagleEy e(za koju nisam znao da ne moze da radi sa diskriminatorom)ona mi ne predstavlja nikakav problem sto radi u "All metal modus".Zbog toga sto mesta na kome cu traziti su apsolutno cista sto se tice zagadjenosti drugim metalima.Pr:livada koja je tu vec 1000g,ja pustim detektor,trazim dobijam signal ali bez diskriminatora ja neznam o cemu se radi,ali posto znam da je livada cista onda znaci da necega ima............ :shocked1:.Isto tako sam dosao i do zakljucka da mi je Garrett dobar za trazenje po pecinama.Na kraju krajeva nije mi potrebna njegova max. dubina do 4.5 ili 5m meni je dovoljno do 2-2,5m jer su pecine isto tako sto se tice zagadjenosti drugim metalima ciste.Pr:udjem u pecinu 2km dubine dobijem signal,mislim da nije ni potrebno da razmisljam da li je to neki zatvarac od piva ili nesto drugo neki drugi metal ili otpad. :shocked1: Kazem opet bas zbog toga sto znam gde cu traziti i sta cu traziti nesmeta mi sto antena za dubinsko trazenje ne radi sa diskriminatorom.Post o vidim da si radio sa Garrettom i imas iskustava bilo bi mi drago kada bi mi objasnio kako se pokazao sistem za odredjivanje dubine,i kako se pokazao sistem za diskriminaciju tj za utvrdjivanje ID pronalazenog predmeta mislim na zlato srebro bakar...........itd "target ID,Target Imaging..........Discrimination modes with Visual Target ID and Target Imaging.................... ..... Unapred hvala ..........pozdrav... ...... :475:
Nemoj misliti da si mi ubio volju zbog teksta o Garrettu,meni je drago sto mogu od tebe koji si iskusniji da naucim neko iskustvo vise....Pozdrav..... ..I hvala....

DINIC Z 08.03.2005 02:30

Cao
 
Ja se ponovo izvinjavam mozda se neko i uvredio,hteo sam reci da ja nisam novi clan i ne javljam se po prvi put, ranije sam se vodio u forumu samo kao "DINIC"pitao si za sistem za odredjivanje dubine taj sistem se meri po incima i radi samo sa imagin sondom ne prelazi vece merenje to jest dublje merenje od 25cm sa velikom sondom taj sistem ne funkcionise,sto se tice odvajanje plemenitih metala ima lepo odvajanje samo je ipak to plitko.
posto vidim da trazis odredjenu metu kao sto sam je i ja trazio ja sam ipak za explorer ll to je provereno vece predmete moze naci i do 160cm a mozda i jace izvaredna masina.

rammstein 08.03.2005 02:42

ma nije se niko naljutio.........shv atam sad.......Drago mi je sto si se pojavio bas sada jer sam vec na putu da kupim Garretta.Cekaj sad ispada da na displeju moze da prikazuje dubinu do 25 cm,a sta pokazuje kada dobijes signal koji je dublji od 25cm.jesi li sanjim ipak nasao nesto vredno i dublje........

rammstein 08.03.2005 02:53

na kraju krajeva to za odredjivanje dubine nije mi ni toliko vazno......Vazno mi je da ima dobro odvajanje metala.Kakav je sistem sto se tice programiranja kada zelimo samo jednu vrstu metala da trazimo pr zlato.Da li je moguce da sa sondom za dubinsko trazenje nema veliku moc prodiranja u zemljiste tj do nekih 2.5m dubine :shocked1:

Vumi 08.03.2005 08:38

Citat:

citat od DINIC Z
ranije sam se vodio u forumu samo kao "DINIC"

Jel ovo treba da znaci da korisnicko ime DINIC vise nije aktuelno i da moze da se izbrise iz foruma ???

rammstein 08.03.2005 10:35

garrett 2500 :00000659: :00000659: :00000659: :00000659: :00000659: :00000659:e sad stvarno neznam sta da radim..........


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 15:00 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!