Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Testiranje detektora (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=109)
-   -   Molba za Lakija (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=2762)

kratki 19.02.2008 21:49

Molba za Lakija
 
Laki molim te kad budes imao vremena probaj na kojoj dubini Tejon moze uhvatiti sester sa DD sondom. Izmeri sester pre testa i da taj signal bude prepoznatljiv za kopanje. Interesuje me. Hvala unapred!!!:smoke18:

laki 19.02.2008 22:20

ok, dogovoreno!
skoro sam pisao o zadnjem sesteru kojeg sam pronasao, bio je na dubini oko dvadesetak santimetra ,ali je zanimljivo to da je izgleda bio lose postavljen,tako da ga fiser 3d nije registrovao a tejon jedva (ali ga je registrovao) ...oba detektora su imali vece sonde,a oni iskusniji znaju da fiser nije tako plitak aparat ,pogotovu ako su vece stvari u pitanju ...

sirmium 20.02.2008 13:39

laki laki laki
pa ja nikako da uklavirim da si ime promenuo - SLOBODANE SIVI TICU-

laki 20.02.2008 22:19

Citat:

citat od sirmium (Prilog 22432)
laki laki laki
pa ja nikako da uklavirim da si ime promenuo - SLOBODANE SIVI TICU-

uh, upeca me:26:

laki 20.02.2008 22:40

Prikažite listu dokumenata (Broj: 1)
Citat:

citat od kratki (Prilog 22424)
Laki molim te kad budes imao vremena probaj na kojoj dubini Tejon moze uhvatiti sester sa DD sondom. Izmeri sester pre testa i da taj signal bude prepoznatljiv za kopanje. Interesuje me. Hvala unapred!!!:smoke18:

danas sam kratki malo eksperimentisao i evo rezultata :
na 30 cm dobar signal
na 35 cm malo slabiji signal ali se kopa(ja to kopam)
na 40 cm malo slabiji signal ali ne iz svih pozicija (uglova ) i to kopam
na 45 cm desava se nesto ,ali nije to to,to ne kopam
napomena :
-zemlja je bila peskovita,mozda bi bila druga situacija da je neki drugi tip zemlje...
-precnik sestera(ili ono sto je od njega ostalo)je 31cm,tezina 22 grama ...
-ipak je to sveze zakopani novcic i postavljen u najbolji polozaj za detekciju ,i ne treba previse pridavati vaznost ovom testu...
zaboravio sam napomenuti da je pored mene bio i moj prijatelj koji radi sa fiserom cz 3d ,testirali smo i njega
i on je pokazivao od 35cm da se ovde nalazi gvozdeni predmet(ton za gvozdje) ,tejon je radio u disk modu u kojem i obicno radim...
pozdrav!

kratki 21.02.2008 20:31

Hvala ti prijatelju samo moram da prepravim ove dimenzije sestera koj si naveo, ispasce da je serpa a ne sester!:red_eyes:

laki 21.02.2008 21:18

Citat:

citat od kratki (Prilog 22474)
Hvala ti prijatelju samo moram da prepravim ove dimenzije sestera koj si naveo, ispasce da je serpa a ne sester!:red_eyes:

auu,al sam se zajebo!:red_eyes:
dobro je kad nisam stavio metre (31mm)

laki 24.02.2008 09:27

kratki kako ti se cini ovaj test ,kako se ponasa XP na slicnom testu?

laki 24.02.2008 18:30

Prikažite listu dokumenata (Broj: 1)
danas sam imao malo vise slobodnog vremena za jos jedan test ,ali je ovog puta zemlja bila drugog tipa...

kratki 24.02.2008 21:24

Probao sam Gmaxxa II pre neku nedelju i imao sam lep signal na 40cm, dalje nisam kopao mrzelo me a i bilo je poprilicno hladno. Cak smo i lopatu zaboravili koliko nam se zurilo da pobegnemo sa terena!


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 23:08 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!