Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Kako? (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=153)
-   -   Kako su ljudi bez obraza (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=8896)

Vumi 16.02.2016 22:15

Kako su ljudi bez obraza
 
Ovo sam doticnom obecao da cu okaciti ovdje pa da to i uradim. Mozda ga neko od vas i licno poznaje pa neka vidi o kakvoj se osobi radi.
Prvo me je 7 dana molio da ga registriram i nakon toga on mi salje sledeci email. Procitajte sami (prve poruke se nalaze na dnu priloga pa na gore :)):

"sajt ti je sranje nije ni cudo sto imas 150 clanova.postavio sam dve slike a ti me iskljucujes sa sajta. hvala i dovidjenja

2016-02-15 14:12 GMT-08:00 Kragujevac Kragujevac <kragujevacsrbija888 8@gmail.com>:
hvala

2016-02-15 11:20 GMT-08:00 Vumi <admin@vumidet.net >:
Postovani


Registrirani ste u Forum Vumi’s Antika

Vasi pristupni podaci su:

Korisnicko ime: Vladanjelena77
Lozinka: 735841 (nakon prve uspjesne prijave promijenite istu u vasem korisnickom centru)




Zelim Vam ugodno provedeno vrijeme na nasem forumu

Administrator





Gesendet von Mail für Windows 10

Von: Kragujevac Kragujevac
Gesendet: Montag, 15. Februar 2016 19:19

An: Vumi
Betreff: Re: Forum Kontakt formular - pozz

vladanjelena77

2016-02-15 10:16 GMT-08:00 Vumi <admin@vumidet.net >:
Postovani

Dajte mi zeljeno korisnicko ime i bicete registrirani

Lijep pozdrav




Gesendet von Mail für Windows 10

Von: Kragujevac Kragujevac
Gesendet: Montag, 15. Februar 2016 18:08
An: Vumi
Betreff: Re: Forum Kontakt formular - pozz

Postovani. nov sam u ovom poslu, tu sam da bi razmenio iskustva sa ostalim clanovima. naravno da nisam usao jednom i odustao. imam i ja nekih novcica. ako sam hteo uci jednom nebih vam ni pisao, naravno necu biti 24 h pored racunara

2016-02-14 6:28 GMT-08:00 Vumi <admin@vumidet.net >:
Postovani

Razlog je taj sto su nove registracije iskljucene a razlog iskljucenja su svi oni koji se prijavljuju iz samo jednog razloga a taj razlog je da bi pregledali fotografije Koje se nalaze u forumu i nista vise. Zadnjih nekoliko mjeseci svi koji su se registrirali nikada nisu napisali ni jedan prilog i vec nakon prvog dolaska na Forum su vidjeli da ich tamo ocekuju odredjena ogranicenja i oni se vise nisu pojavljivali. Nama ne treba Forum sa nekoliko hiljada registriranih korisnika a samo njih 5-oro bivaju aktivni. Ovako imamo Forum koji broji nekih 150 clanova ali su zato svi aktivni i nama je to najbitnije. Ja vas mogu registrirati, nije to nikakav Problem ali ako mislite samo da ga koristite za dva tri priloga onda je bolje da ne gubite i Vase kao i moje vrijeme jer ako ne budete aktivni bicete izbrisani.
Ako ste sigurni da cete biti aktivan clan foruma, dajte mi Vase zeljeno korisnicko ime, vazecu email adresu na koju cete dobiti Vase pristupne podatke. U slucaju da email sa pristupnim podacima zavrsi u spamu vaseg servera vi se necete moci prijaviti i nakon nekog vremena bicete izbrisani sa korisnicke liste. Zbog Toga provjerite uvijek Vase SPAM postu na serveru.

Lijep pozdrav
Administrator




Gesendet von Mail für Windows 10

Von: vladanjelena77 @ Forum
Gesendet: Sonntag, 14. Februar 2016 02:51
An: admin@vumidet.net
Betreff: Forum Kontakt formular - pozz

Pozdrav,

Sledeća poruka vam je poslata preko kontakt formulara Foruma Vumis Antika od vladanjelena77 ( mailto:kragujevacsrb ija8888@gmail.com ).

--------------------------------

Postovani.
Zbog cega ja ne mogu da se prijavim na vasem sajtu? Zelim razmeniti svoje iskustvo sa ostalim clanovima i imao bih par pitanja da im postavim u vezi sa aparatima. Hvala unapred


--------------------------------

Stranica: http://www.vumidet.net/forum/login.php?do=emailpassword
IP-Adresa: 109.92.170.101
Korisničko ime: Neregistriran
Korisnički-ID: 0
E-Mail-Adresa: kragujevacsrbija8888 @gmail.com

Vumi 16.02.2016 22:23

Ko ga je iskljucio ja nemam pojma. Vjerovatno jadnicku istekla automatska prijava ili je pokusao uci u dio foruma za koji jos nema dovoljno priloga pa je dobio obavijest kako je iskljucen i sa njegovom inteligencijom je odmah shvatio kako je iskljucen. O citanju pravila i sl o novoregistriranim clanovima i ne treba pominjati (cim je onaj novcic okacio gdje je mogao), bitno je bilo da se nekako ubaci i iskoristi forum za svoje sitne interese. Vjerovatno je mislio pitati da li se obogatio kada je pronasao doticni novcic ali nije stigao. Tesko je danas naici na karakternu osobu koja nece sve i svasta obecati samo da uradi ono sto je naumio a nakon toga ga ne zanima ni ono sto je obecao niti onaj kome je nesto obecao. Ja takve nazivam sitnim dusama. Eto, nismo svi isti. Meni ste drazi vi koji se nalazite na forumu i neka vas ima samo 150 ali vi ste 150 odabranih i drago mi je sto ste takvi kakvi jeste.

Nigrianvs 16.02.2016 22:51

Vumi 4896846 sad si me raznezioo. Ma ima foruma na pretek a i na fejsu se pojavilo XXXX grupa, silni znalci i poznavaoci a o kupcima i prodavcima da nepricam. Vidim dosta mladih momaka je u tim grupama, sve znaju a ponude su im zesce i od samih aukcionih kuca a sto je najgore svi su ratnicki nastrojeni i odma bi u Konflikte.Verovatno vecina luta po forumima i pokusava postaviti Koje sta nebili se javio neki kupac da im otkupi to el na fejsu nemogu prodati. Ovaj sam novcic vec Video na fejsu da je tip postavljao. :smoke18:

Vumi 16.02.2016 23:20

Ko je tebe Nigrianuse uspio raznijeziti taj vec nije normalan 44584548

Nigrianvs 16.02.2016 23:49

Pa eto i ja upadam u tih 150 a najgori sam od sve dece:smoke18:vudusmi le

ObeliX 17.02.2016 09:14

Ja sam znao za.sr.ati al ovako nikad :D.
ovaj je rodjeni s.e.r.onja

ObeliX 17.02.2016 09:22

Citat:

citat od Nigrianvs (Prilog 89044)
Vumi 4896846 sad si me raznezioo. Ma ima foruma na pretek a i na fejsu se pojavilo XXXX grupa, silni znalci i poznavaoci a o kupcima i prodavcima da nepricam. Vidim dosta mladih momaka je u tim grupama, sve znaju a ponude su im zesce i od samih aukcionih kuca a sto je najgore svi su ratnicki nastrojeni i odma bi u Konflikte.Verovatno vecina luta po forumima i pokusava postaviti Koje sta nebili se javio neki kupac da im otkupi to el na fejsu nemogu prodati. Ovaj sam novcic vec Video na fejsu da je tip postavljao. :smoke18:

Samo mi nemoj o FB grupama i strucnjacima tamo.
Jedna strasna grupa koja se onako naivno i nevino naziva amaterima je puna ljudi koji kad prokomentarises neki njegov nalaz ili bilo sta kazes sto mu ne pase odma reda majku oca zenu djecu i sestru iz Novoga Sada...onoje dno dna. Ima ljudi koji su super i hoce pomoci al vecina je pile of shit :) ...zao mi je sto sam uopste ulazio al eto kolega admin me nagovorio al nece vise. Jos mi je draze sto vise nisam tamo. Ovaj je odatle garant :)

LazarS 17.02.2016 13:34

Eh, da je to samo kod tebe, Vumi... Takvih likova je prepun net, a ni sajtovi posvećeni ostalim vrstama hobija nisu pošteđeni prisustva dotičnih. Pored finansijske, previše je među nama i krize morala. :(

Banatski šetač 17.02.2016 18:52

Šumadinac pali top!

Kragujevac, varošica mala...

kratki 17.02.2016 19:39

He he, nije prvi a sigurno ni poslednji....


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 22:20 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!