Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Kako? (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=153)
-   -   novi clanovi foruma, dobrodosli (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=8247)

ObeliX 04.08.2014 09:21

novi clanovi foruma, dobrodosli
 
Pozdrav novim kolegama I dobrodosli.
nadam se da cete uzivati ovde kao I mi I da cete postavljati nalze I otvarati teme.
ovu temu sam otvorio cisto da bi malo skrenuo kolegama paznju na izbor imena koja ce koristiti ovde.
Ne kazem da trebamo svi biti rimski carevi I sl.ali brate kad vidim ime korisnika npr. "hjndnmiygebkka" ...naravno lupam al nisam daleko. I sad koce takva imena pamtiti I kako takvog clana uzeti za ozbiljno?
Valjda mozemo biti kreativniji u izboru imena osim ako na forum nije neko upao onako bezveze da malo vidi I da pali ili da samo "snima" sta se dogadja I sta ko postavlja.
nadam se da se nece niko naljutiti jer ja nisam ni admin ni moderator al mislim da se slazemo u tome skoro svi.
pozdrav svima

avgvst 04.08.2014 18:38

U pravu si ObeliX, podržavam tvoju konstantaciju!

Vumi 04.08.2014 19:18

Nema brige, takvi nemaju sanse uci u forum i bivaju brisani. To su obicni spameri. Posto sam na godisnjem i veza mi slaba, brisacu ih cim se vrnem kuci...do tada uzivajte i pozdrav svima sa makarske rivijere

CORVINUS 05.08.2014 22:14

Hvala,ObeliX...

ObeliX 05.08.2014 23:34

Nema na cemu kolega...samo najbolje za forum koji nas je toliko puta usrecio i na kojem smo mnoge sate proveli uzivajuci i uceci

CORVINUS 12.08.2014 00:49

Forum je fenomenalan....razme na iskustva je neprocenjiva za nas koji se bave ovim hobijem...

ObeliX 16.08.2014 23:25

ovim clanovima sa cudnim sifriranim imenima mi smrtnici nemamo pristup. ako zelim da pogledam vise o tom clanu nemam pristup.

Dr.jare 17.08.2014 10:10

Zasto zelis da pogledas vise o tim clanovima? Kada bi imao pristup tim podacima za te clanove mislis li da su istiniti u ovom virtuelnom svetu...?

ObeliX 17.08.2014 10:21

pa eto ,ako neko zeli da vidi Dr.Jare profil,koji detektor koristi,koje teme i postove ima onda to i moze...isto tako moj ili profil mnogih clanova ali necije SJMDUYIBSJCVNOPWIEJ profile ne mozes vidjeti. koji klinac onda takav clan radi ovde? ako i mozes vidjeti onda je njegov SCORE 0 a detektor koji koristi se zove JDH73746Y7HBDC.
da li iko razumije sta hocu reci?

Solidus1 17.08.2014 12:22

Oni koji si daju takva imena najvjerovatnije nastoje samo ući u dijelove foruma starijih perioda napr. Antika, Srednji vijek itd. Kad vide da to ne mogu odmah nego moraju proći proceduru uglavnom i odustaju. U korisničkoj listi sam vidio da ima i članova sa prikladnim imenima koji su se prijavili i prije dvije godine ali su bez priloga a nisu obrisani. Ima načina da se pogledaju svi prilozi iz svih dijelova foruma bez članstva ali bez slika. Ja sam tako dugo pratio forum. Mora se na jedan domišljat način ući u arhivu.


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 14:23 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!