Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Zanimljivosti (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Put Rimskih careva... (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=2622)

Ivan-Bor 09.01.2008 20:15

Spustite loptu ljudi, čovek očito nezna šta piše.A koliko vidim ON i ne pripada ovoj vrsti foruma.Batalite ga.

Spencer 09.01.2008 22:22

Mladom dečaku definitivno nije dobro...manite ga...ne obraćajte pažnju i on će sam otići...
btw Vumi, dok čekamo da ode, mogao bi da ga banuješ

sirmium 09.01.2008 23:20

Auuuuuuuuuuu bre pa ja propusti skoro ovu temu a da nisam ni rec rekao, sad vas budno pratim i cekam sledeci korak da se i ja nekome ..... znate vec sta!!!!

Vumi 09.01.2008 23:24

Ljudi, odakle toliko negativne energije u vama...cim je neko iznio nesto suprotno, odmah dolazi do svadje. Zar se nije moglo bez toga, covjek je iznio ono sto je iznio i ako vam se ne svidja ovo ili ono u njegovom iskazu, to se moglo reci i na neki drugi nacin. Nista bolje nije reagovao ni on, okrivljujem i njega, ali zar se svaka veca tema na ovome forumu mora zavrsiti onako kako se zavrsi - svadjom i zakljucavanjem iste?

bokiii 11.01.2008 02:00

VESTI: Država ulaže 1,8 miliona evra u
rimska naselja u okolini Niša

MASTERS PLAN ZA MEDIJANU
Masters plan Ministarstva kulture predviđa ulaganje u sve rimske gradove u Srbiji i njihovo povezivanje u jedinstvenu celinu. Tako bi se stvorio brend i svojevrsna turistička atrakcija, među kojima bi svakako najveće bile "Feliks Romulijana" kod Zaječara i "Medijana" kod Niša. Na teritoriji današnje Srbije rođeno je 17 rimskih imperatora, više ih je dala samo Italija, pošto postoji veliko interesovanje inostranih turista za lokalitete u Srbiji, masters plan je predvideo velika ulaganja za razvoj arheološkog turizma sa posebnim osvrtom na projekat TRAGOVIMA RIMSKIH CAREVA. Prema ovom planu, u Medijanu i ostale spomenike u Nišu i njegovoj okolini država će uložiti čak 1,8 miliona evra. Između ostalog, predviđena je i elektronska zaštita spomenika kao i video nadzor.


:26:

Pretorijanac 11.01.2008 04:20

Pridošlice na forumima su po pravilu konfliktne ličnosti. 'Oće neko suncokret?

perun 11.01.2008 15:28

Bolje im je da uloze u Viminacijum da ga jednom kompletno iskopaju i da kazu imamo jedan kompletan rimski grad nesto kao Pompeja. Ovako mrvica tamo mrvica ovamo.

rajan 11.01.2008 21:50

Citat:

citat od perun (Prilog 20724)
Bolje im je da uloze u Viminacijum da ga jednom kompletno iskopaju i da kazu imamo jedan kompletan rimski grad nesto kao Pompeja. Ovako mrvica tamo mrvica ovamo.



jes pa da sav profit nabiju beogradu u d u p e

Spencer 12.01.2008 16:55

neka, nek iskopavaju Viminacijum. Nemoj tu oko Niša da mi se motaju:)

Marisav 12.01.2008 17:48

Neka kopaju kod Nisa, a ovo po Sremu nek ostave nama :totlach:


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 03:33 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!