Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Zanimljivosti (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=24)
-   -   ANKETA!!! (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=7275)

eclipse4 07.01.2013 12:30

ANKETA!!!
 
Pozdrav svim clanovima foruma,

Vec duze vremena sam primetio da nam nedostaje jedan deo foruma pod imenom "cekaonica","pricaon ica","razno","genera lna prica"....ili kako vec odlucimo da ga nazovemo.

radi se o delu foruma u kome ce korisnici istoga,moci da pisu o svemu i svacemu primer: lov,ribolov,fudbal,d rugim hobijima itd...

ovo je osmisljeno u vidu ankete,tj. vi odlucujete da li vam je potreban taj deo foruma ili nije.dakle,odluka je na vama,potrebno je samo da glasate.

Vumi 07.01.2013 12:32

Pa pomocnice, gdje je glasacka kutija :) ?

eclipse4 07.01.2013 12:35

imadoh goste od ranog jutra,prekinuse me u pola posla ;)

Marko 07.01.2013 15:15

Ima bezbroj foruma koji se bave takvim tematikama,i ovako ima svadja jos sa nekim dodatnim temama...Ja ne bih kvario.Pojvice se rašljari,zlatari ko zna ko jos...

Desert Walker 07.01.2013 17:34

ideja zvuci lijepo ali je ja jednostavno ne mogu podrzati. razlog je da ce mnoge nove stvari razvodniti ovaj Forum. u zadnje vrijeme je bilo mnogo tema koje skrecu u desno ili u lijevo a nikako da ide u prvcu u kojem treba. ne bih volio da pametujem nekome,nek svako odluci za sebe.
lijepo zvuci da imamo mjesto za "sve i svasta" ali onda bi to mjesto bilo puno "svega i svacega".
meni je ovaj Forum jako dobar i ovako i ne bih volio da se nesto mijenja.

avgvst 07.01.2013 19:10

Fala na predlogu!
Ali ipak ne!Lepo pise dobrodosli na forum koji se bavi najlepsim hobijem na svetu!
Mislim da ne bi bilo dobro da se dodaju mnoge druge teme jer ce samo opteretiti forum i sto neko rece razvodniti forum!
Ima mnogo drugih foruma tipa caffe gde moze da se bavi ovim stvarima!
Ovaj nas forum shvatam kao ozbiljniji ali i unjemu ima mesta i za sale i za svakodnevne teme!
To je moje misljenje, ali bice kako vecina odluci i ako se uvede takav segment foruma mislim da cu ga posecivatiPozdrav

eclipse4 07.01.2013 19:14

svaka tema koja krene u kontru se zakljucava,uostalom neko ce se posvadjati bilo gde.
ovo je samo trebalo da prosiri forum sa novim svakodnevnim temama,ako ima ko sta da pita u vezi bilo cega a ne vezano za ovaj hobi,vidim ima i bajkera medju nama ovde,ribolovaca,lova ca,kompjuterasa.....
uostalom izbor je na vama kako vi resite.

eclipse4 07.01.2013 19:17

Citat:

citat od avgvst (Prilog 74113)
......
Ima mnogo drugih foruma tipa caffe gde moze da se bavi ovim stvarima!
.......

upravo se o tome i radi,mozda bi pricu podelio sa svojim prijateljima sa foruma a ne sa nekim nepoznatima po netu.

acervonec 07.01.2013 20:16

Evo, upravo sam glasao NE.
Forum mi se sviđa takav kakav je. Dosta ozbiljan, a ipak dovoljno otvoren, da se možemo našaliti. Saznali smo već, ko je lovac, ko je bajker, ko je kinolog... siguran sam da se forumaši sa takvim interesima mogu povezati preko pp ili mejla.
Za dva dana ima novih priloga u dvadeset pa i više tema. Ako uvedemo nove, realno gledano gubimo pregled. Da ne govorim o tome, kako brzo može neka tema otiči u pogrešnom/opasnom pravcu...

Banatski šetač 07.01.2013 20:22

Možda treba staviti probni rad tog dodatka (recimo na 3 meseca), pa tek onda glasati. Ovako je teško opredeliti se.

Nekad je bilo nezamislivo da se Jugoslavija raspadne, pa se raspala na dobrobit svih naroda i narodnosti...

fabijanus 07.01.2013 20:47

i do Mene veliko NE....ovakav kakav je super je i netreba drugih tema i podtema .....

Tutankhaton 09.01.2013 15:19

Pozdravljam svaku nadogradnju i unaprijeđenje foruma, ali meni osobno taj novi dio neće trebati jer ovo što je bilo do sada meni je super i sasvim dovoljno. Prezadovoljan sam ovim forumom. Meni to neće smetati, možda bi trebalo probati pa tko voli nek izvoli.

Naki011 09.01.2013 16:14

Možda bi bilo dobro uneti malo novina u forum ako ništa drugo onda možda sekciju sa oglasima ili procenom vrednosti nalaza, obavezno podforum samogradnja i domaća radinost.

Kele78 09.01.2013 16:27

!q
 
Naki011 odlican predlog..licno cu urgirati kod vlasnika ovog foruma :smashfrea i kod jos par dobrih kolega :)

Vumi 09.01.2013 16:37

Citat:

citat od Naki011 (Prilog 74278)
Možda bi bilo dobro uneti malo novina u forum ako ništa drugo onda možda sekciju sa oglasima ili procenom vrednosti nalaza, obavezno podforum samogradnja i domaća radinost.

:red_eyes: :ssheep::ssheep::ssh eep:

Jel ovo treba da shvatim kao provokaciju ili...????

Naki011 09.01.2013 16:48

Dobro i promeniti pravila foruma.

Vumi 09.01.2013 16:56

Naki011, reci sta ti konkretno smeta u tim pravilima pa da vidimo sta se moze uciniti, ja sam uvijek bio raspolozen pomoci.

Desert Walker 09.01.2013 17:16

cini mi se da ima na ovom forumu mjesto gdje se moze pisati o detektorima domacoj radinosti

Dr.jare 09.01.2013 17:28

Moje misljenje je da se za sad nista ne menja... a sto se tice pravila foruma (nekom su majka nekom maceha) ja sam bio dobio opomenu za pravilo koje je kasnije doneto...
Pozzz.

Nigrianvs 09.01.2013 18:21

Ja bih jedan virtuelni bokserski ring....pa kad neko sa nekim se zeli pomakljati, lepo u ring pa opali...imali bi i publiku, svoje navijace i na kraju svi zadovoljni napustili dvoranu bez modrica.
Hebiga, mi smo ti balkanci takvi kakvi smo....promene nam tesko lezu. Sto je na zapadu vec odavno u upotrebi to kod nas treba proci dosta veremena i debate da se ostvari. Vecina nas je tvrdoglava i drzi do svoga ega.Promene i dopune su uvek zdrave za coveka, kako u ishrani tako i u ovome virtuelno komunikacionome svetu.Ja sam za svaku novinu( DA)

pike.sch 09.01.2013 18:47

Pre smo imali igrice pa smo se tamo tukli. Imali smo i chet sobu mozda nebi bilo lose da je imamo ponovo.

Vumi 09.01.2013 19:35

Imali ste chat sobu koju niste koristili. Kada sam je prvi put iskljucio pocela je kuknjava zbog toga, kada je opet ukljucena opet je niko nije koristio :). Igrice takodje nisu igrane mjesecima prije ukidanja istih...

eclipse4 09.01.2013 19:41

vumi,dobrodosao u jugoslaviju ;)

kosuca 09.01.2013 20:06

chat bi valjao,ovako držim otvoren facebook i evo upravo sad pričam sa jednim našim drugarom,

Desert Walker 09.01.2013 20:11

chat nije los ali neki forum za SVE I SVASTA mi se ne dopada. ne bih da pametujem,svako ima svoje misljenje ali valjda treba da se drzimo teme ovog foruma

Banatski šetač 09.01.2013 20:55

Citat:

citat od kosuca (Prilog 74315)
chat bi valjao,ovako držim otvoren facebook i evo upravo sad pričam sa jednim našim drugarom,

Pozdravi ga, pozdravi! ;)

miligor 09.01.2013 20:55

Citat:

citat od eclipse4 (Prilog 74311)
vumi,dobrodosao u jugoslaviju ;)

Ha ha, e ovo nas odrazava.

pike.sch 09.01.2013 23:09

Citat:

citat od Vumi (Prilog 74307)
Imali ste chat sobu koju niste koristili. Kada sam je prvi put iskljucio pocela je kuknjava zbog toga, kada je opet ukljucena opet je niko nije koristio :). Igrice takodje nisu igrane mjesecima prije ukidanja istih...

Igrice su postale dosadne jer niko nije bio bolji od mene, salim se naravno ali u sali pola zbilje. Mislim da si dobro postupio ali bih opet podrzao referendum da se izjasnimo da li smo za chat ili ne.

Vumi 10.01.2013 18:25

Ako ces ga ti instalrati, ja ne mogu od smijeha :)

Kele78 10.01.2013 21:42

Q
 
Citat:

citat od Naki011 (Prilog 74282)
Dobro i promeniti pravila foruma.

Ma i ja sam za ...sva pravila koja su do sada doneta da se promene i da svi glasamo PojedInacno-
Referendum kao sto neko rece!Znas kako se kaze kod nas dok dete ne zaplace,majka nedade sisu!:D

LazarS 11.01.2013 15:30

Takve teme su suvišne na usko-fokusiranim forumima i samo generišu nepotreban broj unosa u bazi. Bolja stvar je jednostavan live-chat pa da se tu oftopičari do mile volje.

Kele78 11.01.2013 18:29

Lazare bio je chat ..al ga niko nije koristio .Da se chat koristio kako treba ,sve bljuvotine bi na njemu izasle i nebi se kvarile teme raznim glupostima al sad...

pike.sch 11.01.2013 19:16

Nije tacno, ja sam dosta koristio i chatovao sam sa dosta clanova cak jedamput nas je bilo trojica u chet sobi M., R. i ja. Bilo bi dobro da kad neko pocne svadju ili slicno da se odmah automatski ubaci u sobu pa nek se tako raspravljaju do mile volje i postede ostale.

Vumi 11.01.2013 19:54

...../forum/chat :)

Pretorijanac 12.01.2013 03:46

Drago mi je da je jos uvek tu :)

Vumi 13.01.2013 20:46

Nije vise :)...do daljnjeg...

Kviki 14.01.2013 10:48

ja licno nebih da izlazimo iz okvira ovog hobija po tome jeste prepoznatljiv a sto se tice nekog novog dela foruma po meni moze biti nesto u vezi odrzavanja metal detektora rezervni delovi

Vumi 14.01.2013 18:36

Za odrzavanje i rezervne dijelove se obracamo prodavcima istih....niko od nas ne drzi servis za popravke :).

Kviki 14.01.2013 20:16

nisam mislio na popravke znam da je zaduzen servis za to nego kako otkloniti neki sitan kvar na terenu jer se svasta desava tipa napukla sonda polomljena kutija sa elektronikom otkinut kabal i slicno svako je imao neki peh na terenu

Vumi 14.01.2013 20:42

Pa u forumu "Detektori metala" mozes uvijek postaviti pitanje u vezi nekog problema.


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 12:17 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!