Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   XP (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=159)
-   -   Bezicne slusalice (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=8162)

miligor 29.04.2014 08:15

Pre par godina sam imao slican dozivljaj ali je bio terijer u pitanju. Nisam imao slusalice, slucajno sam ga spazio u trku iza mene. Asov je odradio odlican posao...

Marko 29.04.2014 10:39

Koliko ima prednosti toliko i mana.Ja od kad umalo nisam zgazio poskoka ni ne pomišljam na slušalice.Bata se ktretao iza mene dok sam kopao rupu.Zvući neverovatno ali sam ga čuo dok se kretao po suvom lišću.Dok u suprotnom kad gaziš po šumi propustiš dosta slabih signala bez slušalica.
Meni je ipak bolje bez sluški,možeš da čuješ i vepra i jazavca na vreme i da budeš u pripravnosti

Vumi 29.04.2014 10:54

Kakvi veprovi, kakvi jazavci, jazavicari, terijeri i ovcarski psi...pa gdje vi trazite? :399: Jos samo da vas ptice pocnu salijetati i onda ste gotovi koliko vidim, haha

banebeograd 29.04.2014 16:16

Citat:

citat od miligor (Prilog 82959)
Juce sam resio da pocnem da koristim slusalice sa deusom, jer se od vetra nije moglo raditi. E sada jedno pitanje, da li moram kupiti fabricke bezicne ili mogu neke druge isto bezicne? Ne bih da dajem 300e ako ne mora.

sto bi kupovao deusove sluske /250 evra/,ako imas deusovu elektroniku onda mozes da koristis bilo koje zicane sluske ciji kontakti odgovaraju onom konektoru na deusu,
samo skines elektroniku sa stapa i stavis je u dzep odakle ide kabal od sluski do usiju,
ja sam tako jednom uradio kad sam bio u nekoj sumici a padala kisa,
sve je super radilo i od tada uvek imam odgovarajuce zicane sluske u rancu za teren kao rezerva ...

banebeograd 29.04.2014 16:19

Citat:

citat od Vumi (Prilog 82978)
Kakvi veprovi, kakvi jazavci, jazavicari, terijeri i ovcarski psi...pa gdje vi trazite? :399: Jos samo da vas ptice pocnu salijetati i onda ste gotovi koliko vidim, haha

boda i ja smo na Kosmaju naleteli na divlje svinje i to sa mladima,
momentalno sam prestao sa traganjem , spakovao deus u ranac i vatao zaklon iza najblizeg veceg drveca...

miligor 29.04.2014 17:00

Ne trazim u sumi(jer ih skoro i nema) tako da nece biti problema sa kacenjem zice. Valjda me nece napasti krvolocni zec ili pobesneli fazan...ili belouska koju smo kolega i ja videli u oranju(ozbiljni primerak duzine 7-8cm).

kratki 29.04.2014 17:46

Cuo sam od vise tragaca da su ih napali psi, e sad neki su radili i bez slusalica.
Mislim da ih zvuk iritira bez obzira odakle dolzai.

Darko 29.04.2014 18:10

... sve zavisi koji je aparat tj. proizvođač u pitanju,...

Deus tj. XP bi u najnovijoj verziji trebalo umesto color displeja, igrica i sl. da ugradi zaštitu od glodara, pasa, krupne divljači, komaraca i ako može i protiv krpelja

... mene generalno minelab iritira, i ne bih ga mogao slušati koji sat, ... iritira me i ovaj moj, kada nemam vremena za teren :26:

miligor 29.04.2014 18:38

Ne znam za pse, ali da li ste vi koji radite sa xp aparatima primetili da ako ima fazana u blizini uvek se javljaju, ne znam da li im frekvencija zvuka smeta.

avgvst 29.04.2014 19:23

E ja sam već jednom negde napisao da imam slušalice samo za jedno uvo a drugo je slobodno! Jedno uvce za osluškivanj eokoline uvek ostaje slobodno. Obične sluške što idu oko temena na jedno uvo, to su one internet slušalice sa mikrofonom, samo što ja mikrofon fiksiram za onaj držač oko glave. Koristima običn verbatim slušalice od 32 oma i dobre su. Samo stvarno jeste problem, kabal kači za džbunje :D !
Ekolega Miligore, što ja nisam bio sa tobom na terrenu, da vidim tu opaku guju, beloušku, ja ih prosto obožavam, odmah bi išao da je hvatam! Hahhahah.
A što se tiče Deusa... mmmmmm prosto mami svojom lepotom i inovativnošću. Možda ko zna jednog dana.... :bier:


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 14:42 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!