Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Fisher (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=155)
-   -   Fisher 1270-X (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=6114)

Darko 13.12.2011 17:46

DEUS povoljno... :4_1_72[1] (i super je ovaj smiley, nisam siguran da li plače ili se smeje do suza )

btw... najavljuju za početak rada sa XP 10% popusta...

... i bez toga i ova cena je za nekog povoljna (... koliko košta kod vumija)...

Sve zavisi koliko si često i na kakvim terenima... i naravno koliko imaš "vremena"...

... za tebe i one tvoje pustinjske varijante i Garrett Pro-Pointer je dovoljan :D

Desert Walker 13.12.2011 17:49

ma ne nadam se vala...i ovaj MD sto imam nemam kad da koristim. 3 puta sam godisnje kuci. a sto se tice pustinjskih varijanti odustao sam od sve i jedne. ne isplati se rizikovati slobodu za pokoji novcic.
mozda i bude akcija POWER-a i DEUSA druze Vumi...za nekih 6-7 godina kad vec uveliko budu na trzistu modeli POWER 5 i DEUS 3 :D
ne valja se smijati druze Darko,moze Bog svakom dati :)

crni 13.12.2011 17:51

Naravno da DEUS moze povoljno da se nadje vec ga nude sa obe sonde po ceni od 1587 eura nije li to poprilican popust i povoljno

Vumi 13.12.2011 17:54

XP ne radi kao sto rade neki drugi proizvodjaci (mislim na samu firmu). Zastupnici u nekim drzavama (recimo Njemacka), koji narucuju veliku kolicinu njihovih detektora, dobijaju malo veci popust, svi ovi manji zastupnici dobijaju sasvim druge kupovne cijene i zbog toga nemaju previse prostora za nekakve aukcije, osim ako hoce da rasprodaju ono sto imaju pa da izvuku bar ulozeno :). Sam XP (firma), daje zastupnicima 3 levela cijena a to zavisi od broja narucenih detektora. Naravno, svako moze (zastupnici) uzeti, recimo, 39 najjeftinijih modela i uz njih 1 Deus, tako da ce dobiti malo veci popust, samo je problem ko ce kupiti one jeftinije XP modele, rijetko je da ih neko u Srbiji uopste trenutno ima. Naruciti 40 Deusa, e to je malo veca suma novca jer ako im je u evropi prodajna cijena nekih 1500 Eura, onda vjerujem da im je nabavna cijena, sve sa carinom i pdv-om, min. 800 Eura po komadu, tako da to vec iznosi nekih 30-ak i nesto hiljada evrica :).

Desert Walker 13.12.2011 17:54

nije mi preskup da ga platim vjeruj. mogu ga kupiti ali mi se ne daju pare na nesto sto ce mi stojati u nekom kutku(zajedno sa GMAXX-om). ne zuri mi se sa novim detektorom...kao sto rekoh za 6-7 godina :)

Vumi 13.12.2011 17:56

Crni, gdje ga nude po toj cijeni? Kod mene ga mozes dobiti, sve sa velikom sondom (naravno i standardna je uz njega) za 1450 :). Ko ponudi po manjoj, ja snizavam jos za 1 Euro :)

crni 13.12.2011 18:19

Ma Vumi vidis da sam pustio bubu da se otvoris cisto da znaju ljudi za koliko prodajes DEUS-a sa obe sonde da ne misle da si najskuplji

Desert Walker 13.12.2011 18:25

e to mi se svidja kod tebe druze Crni,znas navesti vodu na mlin :) .
e tako se to radi ,kratko ali...
tako se informacije skupljaju,lagano i bez sile. nije sto si mi kolega ali si stvarno genije. nas nisu tako vjesto obucavali :)

Vumi 13.12.2011 18:39

A ja uvijek bio i ostao naivan, haha, svaka ti cast crni :)

Nigrianvs 13.12.2011 19:51

Crni....imas pivu za ovu provalu:super::nahru ng00
A Vumi ce valjda jos neku crkavicu spusti za drugare


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 09:38 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!