Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Kako? (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=153)
-   -   PITANJE ZA SVE! (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=2539)

baki022 14.12.2007 21:15

pozdravljam inicijativu
iako zbog vremena vec drugi mesec zujim kuci bice valda nesto za taj podforum:)

Vumi 14.12.2007 21:23

baki022
Ne bi se otvarao novi podforum, samo bi se jedan ili nekoliko zatvorili. Mada bi se recimo mogao, kao i u drugim stranim forumima, otvoriti jedan podforum, u koji bi se moglo stavljati sve zajedno a bio bi dostupan samo sponzorima.

kele 78 14.12.2007 21:56

POZDRAV
 
Citat:

citat od Vumi (Prilog 19731)
baki022
Ne bi se otvarao novi podforum, samo bi se jedan ili nekoliko zatvorili. Mada bi se recimo mogao, kao i u drugim stranim forumima, otvoriti jedan podforum, u koji bi se moglo stavljati sve zajedno a bio bi dostupan samo sponzorima.

zanimljiv predlog!

Nigrianvs 14.12.2007 22:57

Ideja vam je super:00000441: Podrzavam predlog:26:

Vumi 14.12.2007 23:07

Evo ja cu postaviti ako treba i ispitivanje "javnoga mijenja" :), da vidim koliko ce vas da se prijavi za tako nesto :)

Pretorijanac 14.12.2007 23:08

Mislim da bi ideja naišla na lošu reakciju.
Ove ostale teme nisu preterano popularne.
Tehnički bi onemugućio sve one gde PayPal ne funkcioniše da pristupe temi.
Izmedju ostalih nas Serbuse. A Serbusi su ti najčešće gosti.
Ljudi mnogo više vole da doniraju nego da im bude naplaćeno.
Siguran sam da bi ti se donacija isplatila više kroz vreme.
Ako uvedeš plaćanje na Antiku računaj na opadanje posete sajtu bar 30%.

laki 14.12.2007 23:12

Citat:

citat od Vumi (Prilog 19727)
Postoji opcija u samoj forumskoj skripti, da se odredjeni dijelovi foruma zatvore za pristup onima koji, recimo nisu uplatili svoje sponzorstvo a koji jesu, prerbacuju se u grupu "Sponzori" sa automatskom dozvolom ucesca u tom odredjenom forumu. Uplate se mogu vrsiti putem PayPala, pa ako treba i na bankovni racun.
Sta mislite, sta bi se desilo kada bi podforum "Antika" bila pristupacna samo "sponzorima"...d a li bi se ovaj forum brzo ugasio? :)

100 %

Vumi 14.12.2007 23:17

Koliko se sjecam, jedno vrijeme je bilo jedno polje tj nesto kao baner, na forumu, koji je sluzio za donacije....nisam primjetio da se neko zeznuo i donirao (ili se kaze dotirao :) ?) nesto...zasto bi to sada bio drugi slucaj?

Pretorijanac 14.12.2007 23:22

Ne sećam se toga.
Možda je to bilo pre mog otkrivanja ovog foruma.
Ako uvedeš obavezno plaćanje gubiš nas koji tehnički nismo u mogućnosti da platimo. Kao što rekoh sve nas iz Srbije a i Crnogorce i Makedonce ako ih ima. Koliko sam video kada si pomenuo koliko te košta sajt, ljudi su pozitivno reagovali i rekli da su spremni da prilože neki €.

sirmium 14.12.2007 23:28

E jebas ga ja predlozio da se otvori neki podforum i od toga ce ispasti da cemo se na kraju posvadjati i zatvoriti ovo sve!
Vumi otvori nesto pa da se svi malo uclanimo ko kolko moze ali nemoj brate ako neko nema da nemoze ili nije mu dozvojeno da udje vise na sajt!To bi bila nepravda!


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 13:59 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!