Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Ostali (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=161)
-   -   Dodatak MD (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=7914)

Argonaut 07.10.2013 18:03

Dodatak MD
 
Prikažite listu dokumenata (Broj: 1)
Na jednom portalu nedavno sam našao ovu ponudu kao dodatak za MD. Zna li netko o čemu se radi?

Dodatak za METAL DETEKTORE
Sadrži negativno tretiran ITRIJUM.
Upija u sebe sve vrste zračenja od mreža, eliminiše dodatni uticaj negativnog jonskog polja, vlažnosti u zemlji, magnetnih i negativno naelektrisanih polja, koji utiču na pravilan i precizan rad metal detektora.
Omogućava preciznije traženje i lociranje ( ranija reakcija pokazivača na detektoru, povećanje dubine traženja, eliminacija grešaka kod pokazivanja vrste metala ili predmeta).
Nosi se na ili u odeći, u visini između sonde detektora i elektronike.
Testiran na lokacijama u Evropi, Aziji, Južnoj Americi, Srbiji ( Subotica, Novi Sad, Vršac, Smederevo, Negotiv, Kučevo, Leskovac, Niš, . .. ), pokazao poboljšanje traženja do 50% u odnosu kad se ne nosi sa sobom.
Upija energiju negativne jonizacije do 20 000kJ/mol
Atomski radijus primanja do 4000 (bd) pm
Koristi se za sve vrste detektora i opreme, nezavisno od načina njihovog rada.

ObeliX 07.10.2013 18:09

vjerujem da je to koristila vojska na nekim svojim uredjajima pa sad "pusteno" u prodaju. vidio sam to negdje ali ne za MD.
ne znam moze li poboljsati rad do 50 % ali ako poboljsa 25% onda sa njim detektor postize one rezultate iz zracnih testova a to je jako dobro

pike.sch 07.10.2013 21:40

Odbija vestice i gazde njiva sa terena, leci qurije oci i suljeve, poboljsava sesto culo i privlaci energiju sa Sirijusa.
Dok neko neproba sa foruma i ne kaze da je to tako neverujem a posle mozda 50 %

Darko 07.10.2013 22:40

... nosi se na uvetu, nosu,... :26:

kratki 07.10.2013 22:41

He he, bas me zanimaju tih dodatnih 50% dubine :26:

IVLIANVS 07.10.2013 23:02

dok se ovo ne dokaze u praksi ja cu i dalje da nosim sliku Alana Chumaka

kratki 07.10.2013 23:13

A ja moj crveni koncic....

ObeliX 07.10.2013 23:14

A ja moju pljosku sa rakijom kruskom :)

Beli 07.10.2013 23:25

Citat:

citat od Argonaut (Prilog 80541)
Na jednom portalu nedavno sam našao ovu ponudu kao dodatak za MD. Zna li netko o čemu se radi?

Dodatak za METAL DETEKTORE
Sadrži negativno tretiran ITRIJUM.
Upija u sebe sve vrste zračenja od mreža, eliminiše dodatni uticaj negativnog jonskog polja, vlažnosti u zemlji, magnetnih i negativno naelektrisanih polja, koji utiču na pravilan i precizan rad metal detektora.
Omogućava preciznije traženje i lociranje ( ranija reakcija pokazivača na detektoru, povećanje dubine traženja, eliminacija grešaka kod pokazivanja vrste metala ili predmeta).
Nosi se na ili u odeći, u visini između sonde detektora i elektronike.
Testiran na lokacijama u Evropi, Aziji, Južnoj Americi, Srbiji ( Subotica, Novi Sad, Vršac, Smederevo, Negotiv, Kučevo, Leskovac, Niš, . .. ), pokazao poboljšanje traženja do 50% u odnosu kad se ne nosi sa sobom.
Upija energiju negativne jonizacije do 20 000kJ/mol
Atomski radijus primanja do 4000 (bd) pm
Koristi se za sve vrste detektora i opreme, nezavisno od načina njihovog rada.

ekupi-550 din

eclipse4 08.10.2013 19:51

10 sisanja po 550 dinara i eto ti 50e a kupci ce bez problema locirati kineze s druge strane zemaljske kugle ;)


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 10:23 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!