Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Vrste i namjena (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Novi Minelab EXPLORER SE (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=1133)

nikorexia 06.09.2006 12:42

Novi Minelab EXPLORER SE
 
Minelab je objavio lansiranje naslednika Explorer-a II. Novi model se zove EXPLORER SE i vec se moze kupiti.
Ako neko zeli da mu posaljem slike ili druge informacije neka pise na

sirmium 09.09.2006 20:04

CAO
Hteo bih da pitam kakAv je to uopste Aparat. Ja sam do sada radio sa Fischerom i Spektrumom i uopste svi u mojoj okolini koriste te aparate ( valjda sto su najlaksi za rukovanje) i niko i nepomislja da proba nesto novo, ja sam zainteresovan da kupim neki drugi aparat ali ne vise fischer , pa moje konkretno pitanje je da li je Explorer tezak za rukovanje da li je dublji od ostalih I kolko? mislim ( Fischer, Wihtes Dipro 6000, Spektrum , Tesoro - to su aparati koji rade ovde kod mene u okolini)
uNAPRED hVALA

hunter 10.02.2008 22:51

Minelab SE
 
Meni je potreba pomoc oko SE-a. Skoro sam ga uzeo i jos nisam imao vremena da ga probam a svaka pomoc bi mi dobro dosla!

Pozdrav

agrippa 11.02.2008 00:54

mislim da je o tom detektoru dosta pisano ovde
stekao sam utisak da je to dobar detektor ono jeste malo skup ali mislim da se isplati investicija. verovatno cu ga i ja uzeti kad se steknu uslovi :)

hunter 11.02.2008 12:58

SE
 
Znam da je dosta pisano i da je Vumi dao neke programe za njega, ali ja ne mogu da nadjem nista!

Vumi 11.02.2008 15:22

Pa koristi pretrazivac u forumu...

agrippa 11.02.2008 22:32

kad malo bolje razmislim dosta je detektora ovde testirano i medjusobno uporedjivano a niko se nije setio explorera !!!
mislim da bi mnoge ovde na forumu zanimalo iz prve ruke cuti test izmedju xp-ovih detektora toliko pominjanih ovde ili recimo fishera f-75 i recimo explorera se
to su relativno nove naprave na trzistu pa da vidimo koliko zapravo vrede
rado bih pomogao u testovima ali ne posedujem ni jedan od gore navedenih :(

Vumi 12.02.2008 16:14

Bilo bi previse lijepo kada bi neko od nas posjedovao sve te detektore i imao dovoljno vremena da ih kompletno testira. Zato, nebi bilo lose kada bi svako od vas testirao one koje ima (naravno ne iz kucne radinosti :)) i rezultate postavio ovdje.

jeka 57 03.03.2008 22:33

pitanje za HUNTER-a: jel nova masina, koliko evra, i gde si je kupio. Ja razmisljam u tom pravcu pa bi mi svaka pomoc dobro dosla.

drago 04.03.2008 19:39

Ja sam ga kupio pre 3 meseca za tačno 1000€ novi naravno sa 2 godine garancije u Italiji.


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 00:50 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!