Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Kako? (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=153)
-   -   PITANJE ZA SVE! (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=2539)

ЛазарС 13.12.2007 16:28

Citat:

citat od Enigma (Prilog 19645)
Vumi, postavi kasicu prasicu da ju natrpamo, nije pošteno da sam snosiš ove troškove koji baš i nisu zanemarivi. :) :26:

Ma, bio bi sigurno od pomoći i Guglov "Ad sens"... Vumi, verovatno znaš da sa tim Guglovim servisom većina vlasnika internet stranica smanjuje svoje troškove. Zašto ga do sada nisi inplementirao?

fabijanus 13.12.2007 16:54

Citat:

citat od kele 78 (Prilog 19638)
Mislim da to i nije neka lova kada bi se podelila na nas vise desetina prijatelja foruma .A ako bi se sakupilo vise mogli bi da organizujemo i neka druzenja i skupove. A mozda dobijemo i koga poslanika u skupstini i ozbiljno predstavimo svoju ljubav prema ovom hobiju .I mozda jednog dana budemo velika konkurencija ministarstvima kulture u zemljama bivse Juge.Hocu da kazem da mozemo da ostvarimo neka prava.?


.....na ,,, dobro da nisi rekao da budemo konkurencija Europskoj uniji ........

fabijanus 13.12.2007 17:03

.......korisnici ovoga foruma smirite malo strasti , ne treba se uvek osvrcati na sve komentare bili oni pozitivni ili negativni .........

Vumi 13.12.2007 17:41

Citat:

citat od ЛазарС (Prilog 19665)
Ma, bio bi sigurno od pomoći i Guglov "Ad sens"... Vumi, verovatno znaš da sa tim Guglovim servisom većina vlasnika internet stranica smanjuje svoje troškove. Zašto ga do sada nisi inplementirao?

Ko kaze da nisam probao...odgovor je bio da ne mogu primiti "nedovrsenu stranicu"...sta im to znaci ne znam, mozda se tako zove stranica na koju nemaju pristupa neregistrirani korisnici...u svakom slucaju ne moze :)

Vumi 13.12.2007 17:44

Citat:

citat od Enigma (Prilog 19645)
Vumi, postavi kasicu prasicu da ju natrpamo, nije pošteno da sam snosiš ove troškove koji baš i nisu zanemarivi. :) :26:

Na koji nacin to mislis da se izvede. Da bi neko prebacio nekoliko € na austrijski bankovni racun, vjerovatno ce trebati platiti vise od te sume same troskove prenacivanja?

fabijanus 13.12.2007 17:47

Citat:

citat od Vumi (Prilog 19672)
Na koji nacin to mislis da se izvede. Da bi neko prebacio nekoliko € na austrijski bankovni racun, vjerovatno ce trebati platiti vise od te sume same troskove prenacivanja?

.....ne Vumi postoi IBAn ......

Vumi 13.12.2007 17:53

Da, ali je besplatno prebacivanje za koje se koriste IBAN i Swift kodovi, samo za podrucje EU

ЛазарС 14.12.2007 10:51

Citat:

citat od Vumi (Prilog 19671)
Ko kaze da nisam probao...odgovor je bio da ne mogu primiti "nedovrsenu stranicu"...sta im to znaci ne znam, mozda se tako zove stranica na koju nemaju pristupa neregistrirani korisnici...u svakom slucaju ne moze :)

Da li si im ponudio link www.vumidet.net ili www.vumidet.net/forum ?

Pretorijanac 14.12.2007 15:47

Pregledao sam malo kako su donacije uredjene na drugim sajtovima.
Pretežno idu preko PayPala. Ako bi postavio tako nešto ne bi imao donacije iz Srbije.
Bosna, Hrvatska i Slovenija su obuhvaćene njihovim sistemom. link1 link2

Vumi 14.12.2007 20:52

Postoji opcija u samoj forumskoj skripti, da se odredjeni dijelovi foruma zatvore za pristup onima koji, recimo nisu uplatili svoje sponzorstvo a koji jesu, prerbacuju se u grupu "Sponzori" sa automatskom dozvolom ucesca u tom odredjenom forumu. Uplate se mogu vrsiti putem PayPala, pa ako treba i na bankovni racun.
Sta mislite, sta bi se desilo kada bi podforum "Antika" bila pristupacna samo "sponzorima"...d a li bi se ovaj forum brzo ugasio? :)


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 14:48 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!