Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Testiranje detektora (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=109)
-   -   Sovereign GT (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=2660)

laki 19.01.2008 23:41

Sovereign GT
 
ima li neko iskustvo sa ovim detektorom?

Enigma 20.01.2008 01:22

Od 95. koristim XLT u kombinaciji s mučenicom, tako da nemam pojma o drugim aparatima, XLT je super aparat za nas malo starije, izuzetno je selektivan, precizan i ne ide jako duboko, iako može ići jako duboko, ali uz slabu ili nikakvu selektivnost, nešto poput ovih ručnih radova o kojima je bilo priče, zato kupite XLT i trenirajte. :totlach: :26:

perun 20.01.2008 13:39

A mucenica valjda je ona glavno pogonsko gorivo.

pdragan 20.01.2008 15:27

Citat:

citat od laki (Prilog 21110)
ima li neko iskustvo sa ovim detektorom?

jel ga imas?ili nameravas da kupis nesto?ili kolega nezna da ga podesi:)

Enigma 20.01.2008 16:15

Citat:

citat od perun (Prilog 21129)
A mucenica valjda je ona glavno pogonsko gorivo.

Kada danima tražiš i ne pronađeš ništa pametno, ona ti daje snagu da ideš dalje. :totlach::26:

laki 20.01.2008 16:44

Citat:

citat od pdragan (Prilog 21137)
jel ga imas?ili nameravas da kupis nesto?ili kolega nezna da ga podesi:)

zasad ni jedno ni drugo ,samo me interesuje necije iskustvo ...

Vumi 20.01.2008 17:36

Koliko sam citao po drugim forumima, Sovereign je podlezan maskiranju plemenitih metala koji se nalaze u blizini zeljeza a ujedno ima, koliko se sjecam, fabricki ugradjen (podesen) jak diskriminator, tako da nije bas pogodan ni za trazenje zeljeznih predmeta, tipo strelice i sl. Inace, dosta jak detektor, jer sam imao prilike vidjeti ga na terenu (stari tip).

damiani 25.01.2008 17:04

Whites XLT
 
Citat:

citat od Enigma (Prilog 21118)
Od 95. koristim XLT u kombinaciji s mučenicom, tako da nemam pojma o drugim aparatima, XLT je super aparat za nas malo starije, izuzetno je selektivan, precizan i ne ide jako duboko, iako može ići jako duboko, ali uz slabu ili nikakvu selektivnost, nešto poput ovih ručnih radova o kojima je bilo priče, zato kupite XLT i trenirajte. :totlach: :26:

Zdravo,

Pozdrav svima na ovome sajtu. I ja sam dugo godina koristio detektor XLT i bio sasvim zadovoljan sa njime. Kad je prijatelj nabavio MINELAB EXPLORER II napravili smo teste na vazduhu i terenu odmah sam ga prodao. Explorer ide mnogo dublje od XLT-ja i bolje je stabilan ali ga treba dobro isprogramirati. Ako neko želi imam dobre stabilne programe od XLT ili od MINELABA.

pdragan 25.01.2008 17:56

Citat:

citat od damiani (Prilog 21343)
Zdravo,

Pozdrav svima na ovome sajtu. I ja sam dugo godina koristio detektor XLT i bio sasvim zadovoljan sa njime. Kad je prijatelj nabavio MINELAB EXPLORER II napravili smo teste na vazduhu i terenu odmah sam ga prodao. Explorer ide mnogo dublje od XLT-ja i bolje je stabilan ali ga treba dobro isprogramirati. Ako neko želi imam dobre stabilne programe od XLT ili od MINELABA.

pa postavi ih:00000441:

fabijanus 25.01.2008 18:57

Citat:

citat od damiani (Prilog 21343)
Zdravo,

Pozdrav svima na ovome sajtu. I ja sam dugo godina koristio detektor XLT i bio sasvim zadovoljan sa njime. Kad je prijatelj nabavio MINELAB EXPLORER II napravili smo teste na vazduhu i terenu odmah sam ga prodao. Explorer ide mnogo dublje od XLT-ja i bolje je stabilan ali ga treba dobro isprogramirati. Ako neko želi imam dobre stabilne programe od XLT ili od MINELABA.

...moze za menE od minelab II EX


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 22:06 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!