Vumi's Antika

Vumi's Antika (http://www.vumidet.net/forum/index.php)
-   Testiranje detektora (http://www.vumidet.net/forum/forumdisplay.php?f=109)
-   -   garrett gti 2500 (http://www.vumidet.net/forum/showthread.php?t=1027)

banebeograd 15.06.2006 21:08

garrett gti 2500
 
pozdrav
da li neko ima iskustva sa garrettom gti 2500 ali sa onom sondom za dubinsko trazenje vecih predmeta/treasure hound eagle eye/,
na kojoj dubini i koju velicinu predmeta moze osetiti...

crni 16.06.2006 01:36

Bane pa detektor koji ti imas jede za dorucak nasminkane gti2500 a i nabudzene raznoraznim specijalnim sondama.

banebeograd 16.06.2006 01:39

ma to mi je za druga koji je nasao to negde u oglasima a zivi u milanu, pa posto ja ne znam nista o tome hteo sam da mu pomognem da se ne uvali bez potrebe jer je i on pocetnik kao i ja...

crni 16.06.2006 01:47

Imam licno iskustvo sa starijim bratom cx3 i tos sondama to ti je cist promasaj sto se tice dubljeg rada niti je isao dublje a sicu ne vidi u prevodu mnogo bolje je radio sa obicnom sondom

rammstein 26.12.2006 03:29

pozzdrav
zaboravi na taj detektor,pokazao se kao veoma los na terenu

Stalker 07.09.2010 21:51

Prikažite listu dokumenata (Broj: 1)
Da li netko zna za Garrett 2500 "Eagle eye" koliko je duga cjev na kojoj su sonde?

kele 78 08.09.2010 22:33

bane jako losa iskustva imam sa tim dubincem,kako sa malom sondom tako sa velikom.
Sto se tice velike sonde ,veliki asov nemoze da detektuje na 50 cm mislim sta da ti kazem....mala sonda radi isto kao fisher f 4(a kao fora pokazuje velicinu predmeta).radio sam sa njime neko vreme samo sa velikom sondom prijatelj ga ima cim je izasao taj model kupljen u italiji.

kratki 09.09.2010 00:46

Citat:

citat od Stalker (Prilog 46773)
Da li netko zna za Garrett 2500 "Eagle eye" koliko je duga cjev na kojoj su sonde?

Sutra cu ti reci sve mere koje te zanimaju............

Rosuljac 10.09.2010 00:24

Pozdrav svima,
nov sam na forumu kao i u ovom hobiju a pošto ste već otvorili temu GTI 2500 da se pridružim.
Dakle, pre ovog koristio sam Minelabov x-terra 50 za koji mislim da je daleko jednostavniji za rukovanje. GTI ima neku threshold funkciju za koju ne znam ni čemu služi a taj zvuk me izluđuje, ne znam da li mogu to da utišam a da ne pokvarim kvalitet detektovanja. Uz aparat sam dobio dve, ja mislim, obične sonde, jednu od 24 cm i drugu od 31 cm. Kada sam testirao aparat u vazduhu, primetio sam da veća sonda uopšte ne detektuje manje predmete, tipa zlatni lančić. Iz tog razloga uvek koristim ovu manju, mada sa rezultatima još uvek ne mogu baš da se pohvalim. Prilikom rada uvek koristim All metal i Disc zero mod, kako mi je savetovano za početnike.
Bilo bi lepo ako je neko od vas koristio ovaj aparat da prenese svoja iskustva i da mi da neki savet. Poželjno je više pozitivnih iskustava, da ne bih odmah na početku klonuo duhom.:)
Unapred hvala

eclipse4 10.09.2010 00:52

ono sta sam ja video za tebe je razocaravajuce,zato bolje da ti ne pricam.....
a tek onaj gti 1500 ili koja vec oznaka...komedija od aparata.


Vrijeme je po ZEV +2. sada je 17:21 sati.

Powered by vBulletin® Verzija 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Powered by vBCMS® 2.7.1 ©2002 - 2024 vbdesigns.de
Vlasnik foruma nije zadužen za zaštitu ovdje unesenih tekstova, slika ili dokumenata.Za sve unesene tekstove, slike i dokumenta odgovaraju sami autori priloga!!! Ako slučajno dođe do kršenja tuđih autorskih i drugih prava, odgovoran je sam autor unesenog priloga, tako da se sam vlasnik foruma oslobađa bilo kakve odgovornosti!!!